تور تایلند مهر ۹۸

بانکوک، پوکت، پاتایا و سامویی

تور بانکوک مهر ۹۸

تور پاتایا مهر ۹۸

تور پوکت مهر ۹۸

تور سامویی مهر ۹۸

جهت رزرو تور تایلند مهر ۹۸ با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور تایلند برای گردشگران ایرانی یکی جذاب ترین تورها است. کشور تایلند با آب و هوای استوایی خود، میزبان میلیون ها توریست در سال است. توریسم یکی از مهمترین منابع درآمد تایلند است. تور تایلند تا چند سال پیش به گشت و گذار در بانکوک و پاتایا خلاصه می شد، اما با سرمایه گذاری های صورت گرفته در تایلند، تور پوکت، تور سامویی، تور کرابی و... نیز به تورهای پرطرفدار اضافه شده اند.

پروازهای تور تایلند از ایران

اگر تور بانکوک تایلند را انتخاب کرده اید، می توانید با با هواپیمایی ماهان به این شهر بروید. اما اگر تور پوکت، تور پاتایا، تور سامویی یا هر یک از شهرهای تایلند بجز بانکوک را در نظر دارید، باید در بانکوک از هواپیما پیاده شده، و با یک پرواز داخلی به مقصد خود برسید. ناگفته نماند که هواپیمایی ماهان در نوروز 98 پرواز مستقیم تهران پوکت برقرار کرده است. اما پروازهای این هواپیمایی به بانکوک در همه ایام سال برگزار می شود.

پاتایا: تور تایلند برای مجردها

تور تایلند - پاتایا

تور پاتایا از معروف ترین تورهای تایلند است. خیلی های تور تایلند را با ساحل های پاتایا می شناسند. این شهر به خاطر رستوران ها، بارها، کلاب ها، تفریحات شبانه و... مقصد توریستی مناسبی برای مجردها دانسته می شود! اگر می خواهید تور تایلند را همراه با خانواده برگزار کنید، پاتایا را به شما پیشنهاد نمی کنیم، اما اگر مجرد هستید و برای ماجراهای پیش بینی نشده آماده اید، پاتایا منتظر شماست! اقامت در هتل های پاتایا نرخ های متفاوتی دارد، از یک هتل معمولی ساده تا هتل های مجلل، همه چیز در پاتایا پیدا می کنید.

پوکت: تور تایلند برای خانواده ها

تور تایلند - پوکت

تور پوکت تایلند چند سالی هست که معروف شده و مشتریان زیادی پیدا کرده است. پوکت یک جزیره زیبا در تایلند است که چندین جزیره کوچک  و بزرگ در اطراف آن قرار دارد. هتل های مجلل پوکت، بهترین امکانات را برای مسافران خود آماده می کنند تا تور تایلند در پوکت به رویایی ترین شکل ممکن بگذرد. تفریحات آبی و شنا و غواصی، تنها بخشی از سفر شما به پوکت با ور تایلند را تشکیل می دهد. اگر به تور پوکت رفتید، از جزایر اطراف آن غافل نشوید.

تفریحات شبانه در پوکت به شدت پاتایا نیست، اما خیابان معروف بانگلا در پوکت، همواره پر از توریست های شب زنده دار است! (بیشتر بخوانید: پوکت یا پاتایا؟)

سامویی: تور تایلند برای ماه عسل

تور تایلند - سامویی

سامویی یکی از جذابترین مقاصد در تور تایلند و رقیب تازه نفس پوکت است (بیشتر بخوانید: پوکت یا سامویی؟). سفر به سامویی، یعنی سفر به یک جزیره زیبا که از تپه های سبز گرمسیری تشکیل شده. تپه هایی که به ده ها ساحل زیبا با شن های سفید و نقره ای می رسند و هر کسی را مبهوت می کنند. چشم اندازهای فوق العاده سامویی در تمام تایلند بی نظیر است. 

یکی از نکات جذاب در تور سامویی تایلند، برگزاری فول مون پارتی (جشن ماه کامل) در جزیره کو فانگان در نزدیکی سامویی است. این جشن که حالا شهرت جهانی هم پیدا کرده، یکی از مهمترین جاذبه های توریستی سامویی است. خیلی ها تور سامویی را برای گذراندن ماه عسل آرام و رویایی انتخاب می کنند. بیشتر بخوانید: سامویی یا مالدیو ؟

بانکوک: تور تایلند برای همه!

تور بانکوک، خلاصه همه تورهای تایلند است. بانکوک پایتخت تایلند است. این یعنی مختصری از هرچه در همه جای تایلند هست، در بانکوک گرد هم آمده. بانکوک ترکیبی از تایلند جدید و قدیمی است؛ در این شهر هم می توانید ساختمان های مدرن و بزرگ را ببینید، و هم می توانید از معابد باستانی دیدن کنید. دیدن راهبان بودایی با لباس های مخصوصشان در بانکوک چیز عجیبی نیست! تور بانکوک برای همه می تواند جالب باشد. در این شهر انواع و اقسام هتل ها و مهمان خانه ها برای اقامت وجود دارند. یک هتل پنج ستاره بخواهید یا یک هتل ساده، در هر فصلی از سال در بانکوک می توانید پیدا کنید!

بهترین زمان تور تایلند

همان طور که پیشتر گفته شد، تایلند یک کشور استوایی است. به همین دلیل در فصلهای زمستان و بهار، مسافران بیشتری از این کشور بازدید می کنند. تور تایلند در فصل تابستان رونق کمتری دارد. در برخی مناطق تایلند از جمله سامویی بارش باران در فصل پاییز شدت می گیرد. 

تور تایلند : ناگفته ها

وجود ویزای توریستی تایلند در پاسپورت شما یک امتیاز جهت اخذ ویزای سایر کشورها می باشد و در واقع سوابق سفر یا Travel History شما را بهبود می بخشد. 

واحد پول تایلند بات است؛ قبل از سفر به تایلند بات تهیه کنید تا برای تبدیل دلار یا یورو به بات در تایلند، به مشکل نخورید!

تایلند به کشور هزار معبد معروف است؛ تور تایلند را بدون بازدید از معابد زیبای باستانی تمام نکنید!

جزایر و سواحل تایلند آن قدر زیادند که دیدن همه آنها در یک سفر امکان پذیر نیست! شما باز هم به تایلند خواهید رفت!

جهت رزرو تور تایلند با ما تماس بگیرید: 88559925

اماکن تاریخی که در تور تایلند مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

مراکز تفریحی که در تور تایلند مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

مراکز خرید که در تور تایلند مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

جاذبه های طبیعی که در تور تایلند مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید