باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک , تایلند

باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک

شاید شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از بودن حیوانات در قفس ناراحت می شوید و علاقه ای به رفتن به چنین باغ وحش هایی ندارید، پس به شما توصیه می‌کنیم در سفری که به بانکوک دارید حتما باغ وحش و پارک سافاری ورلد Safari World Zoo and Park که در آنجا حیوانات به صورت آزادانه درکنار هم زندگی می‌کنند، را ببینید.

در سال 1988 باغ وحش و پارک سافاری ورلد Safari World Zoo and Park به دو قسمت تقسیم شده است، قسمت اول مربوط به باغ وحشی که در متن بالا به آناشاره کردیم است و حیوانات به صورت آزادانه در آنجا زندگی می‌کنند و شما می‌بایست با ماشین و یا اتوبوس هایی که در آنجا برای گشت مسافران قرار داده شده است،به داخل محوطه بروید و از دیدنشان لذت ببرید. مساحت این قسمت از باغ وحش 4800000 مترمربع است. همچنین 1800000مترمربع نیز به باغ پرندگان اختصاص داده شده است و قسمت دوم این باغ وحش، شامل: پارک آبی مخصوص آبزیان، باغ وحش سنتی، غرفه‌های فروش مواد غذایی ، فروشگاه‌های مخصوص فروش کالاهای خاص شهر بانکوک برای سوغات است .

باغ وحش و پارک سافاری ورلد Safari World Zoo and Park یکی از زیباترین مناطق در شهر بانکوک است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در بخش اول از قسمت اول، حیوانات گیاهخواری نظیر گورخر، شتر، بزکوهی، آهو، کرگدن، شتر مرغ، پلیکان، لک لک آفریقایی و ... در کنار هم زندگی می‌کنند. زمانی که با ماشین به این حیات وحش می‌آیید می‌توانید در میانه راه توقف کنید و از داخل ماشین این فضای خوب را تماشا کنید و عکس بگیرید. فقط و فقط باید چند نکته بسیار ساده را بدانید و آنها را انجام دهید:

  • آرام رانندگی کنید
  • به حیوانات غذا ندهید
  • از زدن بوق و ایجاد سر و صدا جدا خودداری نمایید

وقتی به آرامی حرکت میکنید، دسته ای از آهوها را خواهید دید که در حاشیه جاده در حال حرکت هستند، طبق تحقیقات انجام شده این دسته از آهوها بزرگترین گله در جهان هستند.

واقعا رانندگی در این منطقه و دیدن حیوانات مختلف که هیچ کدام توجهی به بازدیدکنندگان ندارند و در حال زندگی دسته جمعی خودشان هستند، حس خوبی را در هر فرد ایجاد میکند.

بیابان های سافاری ورلد wilderness of Safari World یکی از بهترین بیابان ها برای زندگی حیوانات مختلف است که به جرات می‌توان گفت نمونه مشابهی از آن را در جای دیگر ندیده اید.

در هنگام ورود به منطقه باغ وحش و پارک سافاری ورلد Safari World Zoo and Park ، گیت‌های آهنی قرار گرفته است که از بلندگویی که در آنجا قرار گرفته است، صدایی می‌شنوید که به شما می‌گوید حتما در طول راه در ماشین خود بمانید و به هیچ عنوان پنجره ماشینتان را به پایین نکشید. محیطی جذاب را مشاهده خواهید کرد، روی بیشه زار، کنار درختان را نگاه کنید، حتما ببری در آن زیر درحال چرت نیم روزی است؛ اگر در زمان غذا دادن حیوانات بروید، می‌توانید نحوه غذا خوردن آنها را نیز ببینید. اگر تا به حال حیوانات را مخصوصا حیوانات وحشی را در مستندها دیده اید، هم اکنون به صورت زنده آنها را می‌بینید، جثه آنها شما را شگفت زده خواهد کرد، برای مثال یک بچه پلنگ تقریبا با قدی بلندتر از شما و وزنی حدودا 2 برابرتان در اینجا زندگی می‌کند.

زمان مناسب برای دیدن شیرها ساعت اولیه بازگشایی این حیات وحش است، چرا که میان شیرها غذا پخش می شود و شما به راحتی آنها را در میان بیشه زار ها درحالی که رو به خورشید درازکشیده اند، خواهید دید.

بعد از دیدن حیات وحش، یک پارک آبی Marine Park که حیوانات آبی بسیار زیاد و متنوعي در آن است، را خواهید دید، دقت کنید برای رفتن به اینجا زمانی را انتخاب کنید که در باغ وحش و پارک سافاری Safari World Zoo and Park، نمایش های مختلفی برگزار می شود، نمایش حرکات جذاب فیل ها و دلفین ها، بوکس اورانگوتان ها، توپ بازی شیرهای دریایی و ... .ممکن است برای بزرگسالان کمی خسته کننده باشد اما یک روز بسیار عالی برای کودکتان خواهد بود.

قسمت جذاب دیگری که در این باغ وحش هست مکانی‌ست برای غذا دادن به زرافه های زیبا، غذای آنها موزهای رسیده هستند که شما می‌توانید با دستان خودتان به این حیوانات اهلی و زیبا غذا بدهید و با آنها عکس های یادگاری بگیرید.

باغ وحش سافاری ورلد فضایی امن و زیبا هم برای حیوانات و هم برای گردشگران ایجاد کرده است، محیطی که هم سرگرم کننده برای بزرگسالان است و هم برای کودکان.

هزینه بلیط پارک وحش: بزرگسالان 400 بات، کودکان 300 بات

هزینه بلیط پارک آبی : بزرگسالان 700بات ، کودکان 450 بات

در صورت خرید پکیجی برای کل مجموعه برای بزرگسالان 900 بات و برای کودکان 550 بات می‌بایست هزینه کرد.

چگونه به باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک برویم؟

با توجه به دوری راه و مسافت بهتر است از تاکسی استفاده کنید، هر جند در میادین اصلی ممکن است اتوبوسهایی باشند که شما را به سافاری ورلد ببرند.

آدرس باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک

99 Panyaintra Road Samwatawantok, Klongsamwa, بانکوک, تایلند

ساعت کار باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک

ساعات کار باغ وحش :9صبح تا 5 بعد از ظهر ساعات کار پارک آبی : 9صبح تا 6 بعد از ظهر

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک چیست؟

جهت رزرو هتل در بانکوک با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵