تور بانکوک مهر ۹۸

تور بانکوک، هیجان انگیز ترین تور تایلند

جهت رزرو تور بانکوک مهر ۹۸ با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

هر ساله بیست و اندی میلیون گردشگر از نقاط مختلف جهان به تایلند سفر می‌کنند که به نسبت جمعیت 70 میلیونی این کشور، آمار قابل توجهی است به ویژه اینکه آمار گردشگران با سرعتی قابل توجه رو به افزایش است. این کشور با هوای استوایی خود، به ویژه برای گردشگران ایرانی که عمده کشورشان از مناطق خشک و نیمه خشک به حساب می‌آید، جذابیت‌های خاص خود را دارد. تایلند یک کشور گردشگرپذیر است. از سواحل و جنگل‌ها تا آنچه نباید اسمش را آورد! همه و همه به جذب گردشگر در این کشور کمک می‌کند.

چرا باید تور بانکوک را انتخاب کنیم؟

بانکوک شهری عجیب با آب و هوایی مرطوب است و دارای معابد با شکوه و بازارهای تاریخی و آسمان خراش ها و بارهای مختلف می باشد. در این شهر شاهد ترکیب سنت و مدرنیته هستیم.جالب است چند نکته جالب در مورد بانکوک بدانیم: نوشیدنی Red Bull از Krating Daeng بانکوک الهام گرفته است. اگرچه بسیاری از کانال های بانکوک امروزه پر شده اند اما نام مستعار آن ها ونیز شرق بوده است. بانکوک در تایلند به عنوان Krung Thep شناخته می شود. در ماه های مارس، آوریل و می هوا گرم می شود و درجه حرارت هوا تا ۳۰ درجه سانتی گراد می رسد. در این زمان میزان رطوبت هوا بالا است اگر در این زمان به بانکوک سفر می کنید بهتر است لباس هاس نخی و سبک همراه داشته باشید.

بانکوک دارای مراکز خرید بسیاری ازقبیل MBK, Central World, Siam Centre, Palladium و Platinum می باشد. طراحان و برندهای محبوب بین المللی در بیشتر مراکز خرید بانکوک از قبیل Terminal , Mega Bangna بیست و یک شعبه دارند Central Embassy یک مرکز خرید لوکس و مدرن است که به تازگی افتتاح شده و دارای بیش از ۲۰۰ فروشگاه و کافه و رستوران های مختلف یمی باشد. این مرکز خرید بین دو ایستگاه Chidlom و Ploenchit Skytrain واقع شده است.

با چه ایرلاینی به بانکوک برویم؟

تای ایرویز یا هواپیمایی ملی تایلند به عنوان یکی از ایرلاین‌های مهم شرق آسیا شناخته می‌شود. این خط هوایی که با در اختیار داشتن89 فروند بوئینگ و ایرباس، 83  مقصد ملی و بین‌المللی را پوشش می‌‌دهد، اخیراً پرواز به ایران را نیز در برنامه‌ی خود اضافه کرده است. فرودگاه بین‌المللی «سووارنابومی»، قطب پروازی تای ایرویز واقع در بانکوک است.  

پروازهای این ایرلاین به بانکوک در حال حاضر روزهای یکشنبه،سه شنبه،پنجشنبه وجمعه ها برگزار میشود.ساعت رفت از تهران 22:00 و برگشت از بانکوک 15:30 میباشد.

باقی روزهای هفته پرواز با ایرلاین ماهان انجام میشود که  22:10 از تهران و برگشت از بانکوک در ساعت 22:35 انجام میشود.

میزان بار مجاز:

30 کیلو برای هر نفر + 7 کیلو بار دستی مجاز برای همراه داشتن در کابین

شرایط کنسلی بلیط:

پروازها به صورت چارتر بوده و درصورت تغییر تاریخ و کنسلی سوخت کامل به حساب می آید

 

 

مراکز خرید که در تور بانکوک مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

اماکن تاریخی که در تور بانکوک مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

مراکز تفریحی که در تور بانکوک مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید