تور مالدیو (۴ شب و ۵ روز)

تور مالدیو پاییز ۹۹

به دلیل شیوع ویروس کرونا در حال حاضر تور مالدیو برگزار نمی گردد. با آرزوی موفقیت برای پزشکان و پرستاران عزیز امیدواریم پس از رفع مشکل بتوانیم هر چه زودتر تور مالدیو را برگزار کنیم و در خدمت شما باشیم.

مسافران تور مالدیو از قطعه ای از بهشت دیدن می کنند که در جنوب اقیانوس هند قرار گرفته و کوچکترین کشور قاره آسیا هم از نظر مساحت و هم از نظر جمعیت می باشد. کشور مالدیو از بیش از 1200 جزیره تشکیل شده که 200 جزیره آن مسکونی است و مردم بومی در آن زندگی می کنند و نزدیک به 100 جزیره مالدیو فقط برای مقاصد توریستی استفاده می شود و بقیه جزیره های مالدیو قابلیت سکونت ندارند.

مالدیو کم ارتفاع ترین کشور جهان نسبت به سطح دریاست. متوسط ارتفاع زمین مالدیو 1.5 متر است و بلندترین نقطه آن فقط 2.4 متر از سطح دریا فاصله دارد، که این مسئله تجربه جالبی برای مسافران تور مالدیو خواهد بود.

با توجه به تغییرات آب و هوایی و گرمایش زمین کشور مالدیو در 70 سال آینده به کلی غرق خواهد شد و به زیر دریا فروخواهد رفت و برای همیشه بخشی از تاریخ خواهد شد، بنابراین این فرصت را از دست ندهید و تا زمان هست از تور مالدیو لذت ببرید.

تور مالدیو خسته کننده است؟

تور مالدیو برای زوج ها، خانواده ها و بچه ها سرشار از جذابیت و تفریح است. مطمئن باشید هر چند روز هم که در مالدیو باشید در هنگام برگشت دوست ندارید مالدیو را ترک کنید.

از نظر تعداد توریست ها و زندگی شبانه به هر حال مالدیو را نمی توان با مقاصدی مانند تایلند یا بالی مقایسه کرد. اگر تنهایی به مالدیو سفر می کنید، ممکن است این سفر برای شما خسته کننده باشد.

در هر صورت، تفریحات و برنامه های Entertainment که هر روز برای شما فراهم است به قدری جذاب است که فرصت سر خاراندن نخواهید داشت و خسته نخواهید شد. برای اطلاعات بیشتر لطفا ادامه این مطلب را بخوانید.

بهترین زمان تور مالدیو

بهترین زمان استفاده از تور مالدیو بین مهر تا خرداد می باشد. آب و هوای مالدیو در اکثر ماه های سال آفتابی است ولی در فصل تابستان باران های موسمی باعث می شود نتوانید به طور کامل از مزایای تور مالدیو استفاده کنید. البته در این ماه ها قیمت هتل های مالدیو ارزان تر می شود و می توان با قیمت کمتری از تور مالدیو استفاده کرد.

متوسط دمای مالدیو در تمام ماه های سال بین 25 تا 30 درجه سانتیگراد می باشد بنابراین مسافران تور مالدیو دمای هوای مطبوعی را در تمام طول سال تجربه خواهند کرد.

تور مالدیو زمستان 98 گزینه مناسبی برای شماست، چون در این فصل هم هوا خوب است و هم قیمت ها خیلی گران نشده.

هتل های مالدیو در زمان تولد، ماه عسل و سالگرد ازدواج مسافر خدمات ویژه ای را به صورت رایگان ارائه می دهند و شما با سفر به مالدیو در این ایام خاطره ای ماندگار برای خود خواهید ساخت.

پروازهای تور مالدیو

از ایران پرواز مستقیمی برای تور مالدیو وجود ندارد ولی تور مالدیو در تمام طول سال با پروازهای غیرمستقیم قطری، الاتحاد، امارات و فلای دبی برگزار می گردد. از بین گزینه های موجود پرواز قطری از نظر قیمت و ساعت پروازی برای تور مالدیو مناسب تر است.

پرواز هواپیمایی فلای دبی به مقصد مالدیو هر چند به صورت روزانه برگزار نمی گردد اما پایین ترین قیمت را دارد و البته بدی آن این است که وقتی از تور مالدیو برمی گردید در فرودگاه دبی ساعت های زیادی را باید منتظر بمانید تا به ایران برسید.

تور مالدیو از شهرهای مبدا تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، لار، اهواز و بندرعباس قابل برگزاری است و مسافران محترمی که در این شهرها هستند و می خواهند به مالدیو سفر کنند لازم نیست حتما به تهران بیایند.

تور مالدیو فرودگاه ماله

ترنسفر فرودگاهی تور مالدیو

فرودگاه مالدیو در شهر ماله که پایتخت مالدیو است قرار دارد. هر یک از هتل های تور مالدیو در یک جزیره جداگانه قرار دارند. مسافران تور مالدیو پس از رسیدن به فرودگاه ماله، توسط قایق های تندروی مخصوص Speed Boat و یا هواپیماهای کوچک آبی Sea Plane به هتل منتقل خواهند شد که این ترنسفر سرشار از جذابیت است و شما صحنه های بسیار زیبایی را در طول مسیر خواهید دید.

نگران امنیت این قایق ها و هواپیماهای دریایی نباشید زیرا از بهترین تکنولوژی برای حمل و نقل ایمن شما استفاده می شود. ظرفیت این قایق ها و هواپیماها زیر 10 نفر است، بنابراین ترنسفر شما به هتل تقریبا به صورت اختصاصی برگزار می گردد.

قایق پرسرعت تور مالدیو

پس از اینکه به فرودگاه ماله رسیدید باید حتما مدارک مربوط به بلیت برگشت و ووچر هتل را به همراه داشته باشید و به گیت کنترل پاسپورت نشان دهید تا برای شما ویزا صادر شود. پس از رد کردن گیت وارد سالنی خواهید شد که همه هتل ها در آن کانتر مخصوص خود را دارند، و نام هر هتل بر روی کانتر درج شده. باید کانتر هتل مربوط به خود را پیدا کنید و ووچر هتل را نشان دهید تا توسط نماینده هتل، اقدامات لازم جهت ترنسفر شما به صورت هوایی یا دریایی انجام پذیرد.

ترنسفر هوایی تور مالدیو

البته توجه داشته باشید اگر خودتان به صورت جداگانه هتل رزرو کنید ترنسفر شما بدین شکل انجام نخواهد شد و در فرودگاه ماله دچار دردسرهای فراوانی خواهید شد. بنابراین حتما از طریق آفتاب تراول اقدام کنید تا دچار مشکل نشوید. ما همه کارهای مربوط به سفر شما را از قبل هماهنگ می کنیم تا شما فقط از تور مالدیو لذت ببرید.

همچنین آفتاب تراول برای مسافران محترم تور مالدیو که در تهران سکونت دارند، ترنسفر فرودگاهی از درب منزل تا فرودگاه امام توسط خودروهای لوکس تویوتا Rav4 را به صورت رایگان ارائه می دهد. 

اتاق هتل های تور مالدیو

پس از اینکه به هتل رزرو شده خود در مالدیو رسیدید مورد پذیرایی قرار خواهید گرفت و به اتاق خود هدایت خواهید شد.

هتل های مالدیو اتاق های مختلفی دارند که در هنگام رزرو تور مالدیو باید به آن توجه کنید و نوع اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

Standard Room

اتاق های معمولی که در درون ساختمان هتل قرار گرفته اند. این اتاق ها مشابه اتاقهای هتل های سایر نقاط دنیا هستند و می توانند دید به دریا یا باغ داشته باشند.

Garden Villa

ویلاهای اختصاصی که معمولا یک طبقه هستند و در باغ و محوطه فضای سبز قرار گرفته. ممکن است در محوطه ویلا استخر اختصاصی هم داشته باشید.

Beach Villa

ویلاهای اختصاصی که در ساحل قرار دارد و دید دریا دارد.

Ocean Villa

ویلاهای ساخته شده روی آب

ویلا تور مالدیو

Beach Bungalow

خانه های مستقل، که معمولا 2 طبقه هستند و در ساحل قرار گرفته اند و دید ساحلی دارند.

Water Bungalow

خانه های مستقل ، روی آب.

خانه های روی آب تور مالدیو

Cottage

کلبه، معمولا روی آب.

کلبه تور مالدیو

هر یک از هتل های مالدیو ممکن است یک یا چند نوع از این اتاق ها را ارائه دهد. معمولا قسمتی از کف خانه ها و کلبه هایی که روی آب هستند، شیشه ای است و شما می توانید هنگامی که روی مبل لم داده اید، ماهی ها و موجودات آبزی را تماشا کنید، که این تجربه بی نظیری است که در جای دیگر به راحتی یافت نمی شود.

خدمات هتل های تور مالدیو

هتل های 4 و 5 ستاره زیادی در مالدیو وجود دارند. ما سعی کرده ایم هتل هایی را برای تور مالدیو انتخاب کنیم که امکانات بهتر و قیمت مناسب تری دارند. خدمات هتل های تور مالدیو بسته به انتخاب مشتری می تواند اینگونه ارائه شود:

 • فقط صبحانه یا Bed & Breakfast
 • صبحانه و شام ، یا Half Board
 • صبحانه، ناهار و شام، یا Full Board
 • همه وعده های غذایی و اسنک و نوشیدنی تا 12 شب یا All Inclusive

 

هر یک از هتل های تور مالدیو دارای چندین رستوران و کافه و بار هستند که مسافر در زمان حضور در هتل می تواند از آن استفاده کند. اکثر هتل های پیشنهادی رستوران دریایی، ایتالیایی، چینی، هندی و فست فود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر هتل لطفا بر روی نام هتل در جدول کلیک نمایید.

لازم به ذکر است که مسافری که فقط هتل با صبحانه را درخواست می نماید می تواند ناهار یا شام را در رستوران های هتل صرف کند ولی باید وجه آن را به صورت جداگانه پرداخت نماید.

اکثر مسافران ایرانی دوست دارند خدمات All Inclusive از هتل بگیرند ولی به صرفه ترین گزینه از نظر اقتصادی این است که شما خدمات Half Board که شامل صبحانه و شام است را در هنگام رزرو تور مالدیو از ما بگیرید.  با توجه به صبحانه مفصلی که ارائه می شود و اینکه ارائه وعده شام هتل از عصری آغاز می گردد شما در خیلی از روزها نیازی به صرف ناهار نخواهید داشت و اگر احیانا روزی خواستید ناهار بخورید می توانید به یکی از رستوران های موجود بروید و هزینه آن را بپردازید.

این قضیه در مورد نوشیدنی هم صدق می کند. اینکه شما خدمات Half Board بگیرید و هزینه نوشیدنی را جداگانه بپردازید برای شما به صرفه تر خواهد بود. با تمام این اوصاف اگر هزینه برای شما زیاد مهم نباشد و دنبال راحتی بیشتر باشید می توانید در هنگام رزرو تور مالدیو خدمات All Inclusive را درخواست نمایید.

لطفا توجه داشته باشید به دلیل اینکه مالدیو یک کشور مسلمان است شما نمی توانید از Free Shop فرودگاه برای خود نوشیدنی بخرید و به مالدیو ببرید. ولی انواع و اقسام نوشیدنی ها در تمام هتل ها برای افرادی که تمایل داشته باشند سرو می شود. همچنین غذای همه هتل ها حلال است.

وقتی به هتل می رسید به گرمی از شما استقبال خواهد شد و با احترام بسیار زیاد تمام قسمت های هتل شامل رستوران ها، ساحل، سالن های ورزشی و تفریحی، کلاب و غیره را به شما معرفی خواهند کرد و اینطور نیست که شما را به حال خودتان رها کنند. هر وقت هر سوالی داشتید می توانید از کارکنان هتل بپرسید و مطمئن باشید به بهترین نحو از شما استقبال خواهد شد.

غذاهای تور مالدیو

تفریحات تور مالدیو

هتل های تور مالدیو هر روز و هر شب برنامه های تفریحی جذاب و خاصی را برای شما تدارک دیده اند که شما در طول مدت اقامتتان در هتل می توانید از آن استفاده کنید. از جمله این برنامه ها می توان این موارد را نام برد:

 • انواع و اقسام کلاس ها مانند اروبیک، زومبا، یوگا و ...
 • مسابقات تفریحی و ورزشی نظیر مسابقه آشپزی، رقص، بازی های فکری و ...
 • تفریحات و ورزش های آبی نظیر شنا، غواصی، پاراسیلینگ، جت اسکی، قایق سواری و ...
 • برنامه های خاص نظیر غذا دادن به کوسه ها، دلفین ها و ... جهت دیدن آنها از نزدیک

هر شب هتل چند برنامه تفریحی در کنار ساحل و یا در سالن آمفی تئاتر برگزار می کند، مانند اجرای زنده موسیقی، رقص های محلی، برنامه های آکروباتیک و غیره. همچنین دیسکو و کلاب هتل در فضای سرپوشیده و یا در کنار ساحل برپا می گردد.

ساحل مالدیو کلا به صورت شن سفید است. وقتی در آب شنا می کنید انواع و اقسام موجودات و ماهی های زیبایی را خواهید دید که تا حالا فقط در کارتون ها ممکن است دیده باشید. به شما تجهیزات مخصوصی داده می شود که می توانید زیر آب را به راحتی ببینید. اکثر هتل های مالدیو تفریحات دریایی غیر موتوری را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

برای انجام تفریحات دریایی موتوری و همچنین تورهای اختیاری که هتل به شما پیشنهاد می دهد باید وجه بپردازید.

دوچرخه در اکثر هتل های مالدیو به صورت رایگان در اختیار شماست و شما می توانید در مسیر مخصوص دوچرخه سواری کنید و از هوای خوب و طبیعت زیبا لذت ببرید.

به همه این موارد برنامه های خاص هتل های مالدیو برای بچه ها را نیز اضافه کنید. اکثر هتل های مالدیو Kids Club دارند که می توانید از صبح تا عصر بچه ها را به آنجا بسپارید و خودتان دنبال تفریحات خود باشید. بچه ها عاشق مالدیو می شوند.

غواصی در تور مالدیو

مزایای تور مالدیو

 • مالدیو در 70 سال آینده غرق خواهد شد و از بین خواهد رفت، با سفر به مالدیو جزو افراد خاصی باشید که از این کشور زیبا دیدن کرده اند.
 • تور مالدیو گزینه مناسبی برای زوج ها و خانواده های با بچه و بدون بچه است. مالدیو کلا یک مقصد خانوادگی است.
 • مالدیو یک کشور مسلمان است که در آن غذای حلال سرو می شود.
 • هتل های مالدیو بسیار زیبا و لوکس هستند. تجربه اقامت در خانه ها و کلبه های روی آب را شما در کمتر جایی از جهان خواهید یافت.
 • شما برای سفر به مالدیو احتیاجی به اخذ ویزا نخواهید داشت و می توانید بدون دردسر سفر کنید.

معایب تور مالدیو

 • برای سفر با مالدیو باید پرواز طولانی داشته باشید که این مسئله ممکن است برای برخی افراد خوشایند نباشد.
 • تور مالدیو بسیار خاص است و قیمت آن هم ارزان نیست.
 • اگر دنبال خرید کردن هستید تور مالدیو مرکز خریدی ندارد. اگر قصد خرید دارید پیشنهاد می کنیم در راه برگشت یک یا دو شب در دبی بمانید و نیازهای خود برای خرید را برطرف کنید و با دلی آرام به ایران برگردید. لطفا در هنگام رزرو تور مالدیو به همکاران ما اطلاع دهید تا ویزای دبی و هتل در دبی نیز برای شما رزرو شود.
 • اگر تنها سفر می کنید تور مالدیو خیلی مناسب شما نیست. تور مالدیو بیشتر خانوادگی است.
 • تور مالدیو راهنمای فارسی زبان ندارد و باید حتما مقدار کمی زبان انگلیسی بلد باشید. اگر زبان شما در حدی نیست که بتوانید نیازهای اولیه را برطرف کنید، مثلا بپرسید دستشویی کجاست، رستوران کجاست و ... بهتر است تور مالدیو را از گزینه ها حذف کنید.

نکات مهم سفر به مالدیو

 • حتما از آژانس معتبر نظیر آفتاب تراول تور خود را تهیه کنید که برای ترنسفر و سایر موارد به مشکل برنخورید.
 • حتما ووچر هتل و بلیط هواپیما را چاپ کنید و برگه های مربوطه را به همراه داشته باشید.
 • دولت مالدیو اجازه ورود هیچ گونه نوشیدنی به کشور را به شما نخواهد داد.
 • اگر در هنگام غواصی یا در ساحل سنگ یا مروارید قیمتی پیدا کنید، اجازه خروج آن را نخواهید داشت. اگر می خواهید با خود سنگ یا مرواریدی به یادگار از مالدیو ببرید حتما باید آن را از فروشگاه خریداری فرمایید.

 

با تمام این اوصاف و با هر بودجه ای که دارید، تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تا به شما بهترین گزینه را پیشنهاد دهیم. تور مالدیو یکی از بهترین خاطره های زندگی شما خواهد شد.

خواهشمند است توجه فرمایید!

 • بیمه افراد بالای ۵۰ سال الزامی است و مبلغ آن جداگانه محاسبه و به نرخ تور مالدیو افزوده می گردد.
 • کلیه پروازها و هتل های تور مالدیو غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر می باشند.
 • پرداخت ۵۰% مبلغ تور مالدیو به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
 • معیار محاسبه کلیه نرخ های تور مالدیو، پایین ترین نرخ ارزی بوده است و در صورت افزایش، مابه التفاوت نرخ لحاظ می شود.
 • نرخ تور مالدیو بر اساس پایین ترین نرخ ایرلاین می باشد،در صورت پر شدن این کلاس پروازی مبلغ تور افزیش می یابد.
 • در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
 • مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
 • در صورت دیپورت شدن مسافران در مقصد هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمی باشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمی شود.

سوالات متداول درباره تور مالدیو

 • برای سفر به مالدیو به ویزا نیاز دارید.

  مدارک ویزای مالدیو شامل موارد زیر است:
  • اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
 • هزینه تور مالدیو برای هر نفر از ۲۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان شروع میشود.

  برای رزرو تور مالدیو با بهترین نرخ، با آفتاب تراول تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

 • خدمات تور مالدیو شامل موارد زیر است:
  • بلیط رفت و برگشت با پرواز قطر ایرلاین
  • تور با ترکیش ایرلاین با نرخ ارزان تر در بعضی روزها
  • ۳ شب اقامت در بهترین هتل های مالدیو با خدمات درخواستی
  • ترنسفر فرودگاهی از فرودگاه مالدیو تا هتل توسط قایق تندرو Speed Boat یا هواپیمای آبی Sea Plane
  • راهنمای انگلیسی زبان در هتل
  • بیمه مسافرتی
  برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تور مالدیو با آفتاب تراول تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵
 • در تور مالدیو از شهرهای Addu Atoll، North Male Atoll، Guraidhoo، Raa Atoll، Meedhoo، Furanafushi، Dhiffushi، Male City، South Male Atoll، Male، Maamigili، Dharavandhoo، Haru Haru، Hudhuranfushi، Baa Atoll، Haa Alifu Atoll و Himmafushi بازدید خواهیم کرد.