مارینا لارناکا , قبرس

مارینا لارناکا

مارینای لارناکا در مرکز شهر لارناکا، اولین مارینا ساخته شده در قبرس است. این مارینا در 7 کیلومتری فرودگاه بین المللی لارناکا در قبرس جنوبی واقع شده است. لارناکا مارینا در ابتدا یک بندر کوچک بود که قایق ها و کشتی های کوچک ماهیگیری در آن تردد داشتند. اسکله اولیه در سال 1878 میلادی ساخته شده و تا صد سال بعد یعنی سال 1970 به مرور کامل شده است و پس از آن تجهیزات دیگری نیز در ساحل ساخته شد. پس از جنگ قبرس در سال 1977 مدیریت این مارینا به سازمان گردشگری قبرس واگذار شد.

مارینا لارناکا طیف وسیعی از امکانات و خدمات مختلف را به صاحبان قایق ها و کشتی ها ارائه می دهد که از جمله آنها می توان خدمات پذیرش 24 ساعته ، دسترسی به آب ، برق ، تلفن ، اینترنت ، صندوق پستی و همچنین سوخت بنزین و گازوییل اشاره کرد. همچنین امکاناتی نظیر درمانگاه ، خشکشویی ، رختکن ، آتشنشانی و ... نیز در دسترس است.

هر سال گردشگران زیادی از مارینای لارناکا بازدید می کنند. محل پهلوگیری قایق ها و کشتی های کوچک تفریحی و ماهیگیری ، مناظر زیبایی را برای گردشگران پدید آورده است. در مارینا لارناکا رستوران های مختلفی وجود دارد که گردشگران و مردم عادی می توانند در فضای باز و یا در فضای بسته با تماشای مناظر زیبای دریا و مارینا، غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنند. اکثر رستوران های این منطقه غذاهای دریایی ارائه می دهند و معمولا از ماهی و مواد غذایی تازه صید شده استفاده می کنند.

تورهای مختلف قایق سواری و کشتی سواری از مارینا لارناکا برگزار می شود. با مراجعه به این محل می توانید با کشتی های تفریحی و برنامه های آن آشنا شوید. معمولا این کشتی ها شما را به وسط دریا می برند و در آنجا می توانید شنا و غواصی کنید. همچنین معمولا تورهای کشتی شامل موسیقی و غذا و نوشیدنی هم می شود. در طول مسیر می توانید از زیبایی های دریای مدیترانه لذت ببرید.

مارینا لارناکا به عنوان یک محل تجمع گردشگران و مردم محلی ، میزبان رویدادهای فرهنگی مختلف نظیر کنسرت های موسیقی در فضای باز ، اجرای تئاتر ، نمایشگاه های مختلف و ... می باشد.  همچنین پروژه های مختلف ساختمانی مسکونی و تجاری در اطراف مارینا در حال ساخت می باشد.

چگونه به مارینا لارناکا برویم؟

برای رسیدن به مارینا لارناکا اگر هتل شما در منطقه فینیکودس باشد می توانید پیاده به مارینا بروید و در غیر اینصورت بهتر است از تاکسی استفاده کنید. اگر در قبرس ماشین اجاره کرده باشید می توانید به راحتی با استفاده از نرم افزارهای مسیریاب به مارینا برسید.

آدرس مارینا لارناکا

Marina, Larnaca 6017, Cyprus
مارینا لارناکا در ساحل فینیکودس واقع شده است
لارناکا, قبرس

ساعت کار مارینا لارناکا

مارینا لارناکا به صورت 24 ساعتی باز است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مارینا لارناکا چیست؟

جهت رزرو هتل در لارناکا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵