توصیه های بهداشتی قبرس

واکسیناسیون و مراقبت های سلامتی در قبرس

معالجه اورژانس به صورت رایگان برای همه گردشگران بین المللی در بخش اورژانس و تصادفات بیمارستان دولتی جزیره ارائه می شود. معالجات درمانی رایگان یا کم هزینه بیشتر برای آن دسته از ساکنان اروپایی در دسترس است که کارت بیمه سلامت اروپایی معتبر از سوی مقامات سلامت کشور خود به همراه داشته باشند.

توجه داشته باشید که کارت بیمه سلامت در بخش ترک نشین قبرس اعتبار دارد. همچنین پیشنهاد می شود برای خرید هر گونه بیمه پزشکی خصوصی کنترل کنید که در شمال قبرس نیز دارای اعتبار باشد.

به همه بازدیدکنندگان توصیه می شود که بیمه پزشکی دیگری را برای مدت اقامت خود خریداری کنند و پول لازم برای پوشش هزینه های درمانی را به همراه داشته باشند. رسیدهایی برای استرداد هزینه ها از سوی شرکت بیمه صادر می شود. این جزیره مراکز درمانی خصوصی دارد که درمان های زیبایی و سلامتی ارائه می دهد. این درمان ها در همه شهرهای اصلی یافت می شود. خدمات دندانپزشکی رایگان نیست و بازدیدکنندگان باید بیمه درمانی داشته باشند که معالجات اورژانسی را پوشش دهد.

غذا و نوشیدنی:

آب آشامیدنی در قبرس تصفیه شده است. بطری های آب به شکل گسترده در سوپر مارکت ها و کیوسک ها فروخته می شود. همچنین شیر نیز به صورت پاستوریزه شده در فروشگاه ها به فروش می رسد. همانند سایر مقاصد گردشگری پیشنهاد می شود که گوشت و ماهی کاملا پخته شده بخورید به ویژه گوشت مرغ و خوک که از اجزای اصلی در منوی رستوران ها و هتل هاست. سبزیجات پخته مصرف کنید و از میوه جات شسته شده یا پوست کنده استفاده کنید.

سایر خطرات:

دمای قبرس ممکن است بالا و اشعه خورشید به ویژه در تابستان قوی باشد. توصیه می شود که در طول روز دور از نور خورشید بوده و کلاه، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب با اس‌پی‌اف بالا به همراه داشته باشید تا از پوست خود در برابر آفتاب سوختگی محافظت کنید. برای جلوگیری از کم آبی بدن، آب فراوان بنوشید.


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره توصیه های بهداشتی قبرس چیست؟

جهت رزرو هتل در قبرس با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵