تور راس الخیمه هتل ریکسوس باب البحر

تور لوکس راس الخیمه در هتل مشهور ریکسوس باب البحر با خدمات UALL

جهت رزرو تور راس الخیمه هتل ریکسوس باب البحر با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

منطقه کمتر شناخته‌شده رأس‌الخیمه در امارات، منطقه جذاب و دیدنی است که از یک‌طرف کوه‌های هاجر و از طرف دیگر سواحل  خلیج فارس  آن را محصور کرده است و در فاصله کمی از آسمان‌خراش‌های پر زرق‌وبرق دبی است.

اگر چه نزدیکترین شهر دارای فرودگاه به راس الخیمه، شارجه میباشد که هواپیمایی ایرعربیا به آن پرواز دارد، لیکن به دلیل ساعت بد پروازهای ایرعربیا که مناسب تور نمی باشد پیشنهاد ما استفاده از پروازهای ایران ایر، ماهان، امارات و یا فلای دبی جهت تور راس الخیمه می باشد.

در حقیقت رأس‌الخیمه مکانی است که ساکنین دبی در آخر هفته‌ها برای تفریح و فرار از شلوغی شهر دبی به آنجا می‌روند. این منطقه که در شمال امارات است فضای سبز و طبیعت بسیار پویا و متنوعی از نخلستان‌های شاداب خرما گرفته تا بیابان‌هایی خشک و تپه‌های شنی را داراست. اگرچه در طی سال‌های اخیر در این منطقه اقامتگاه‌های بزرگی ساخته‌ و همچنین در طول ۶۰ کیلومتر ساحل رأس‌الخیمه جزایر مصنوعی جدیدی ایجادشده است، در یک نگاه ممکن است به نظر برسد که رأس‌الخیمه همانند دبی است ولی در اصل رأس‌الخیمه دبی نیست و قرار هم نیست که همانند دبی شود.

مکان های برجسته و قابل توجه در رأس الخیمه شامل:

پارک آبی ایسلند راس الخیمه :

پارک آبی ایسلند با نمایی از کوه های پوشیده از برف و یخ و مجسمه های پلاستیکی بسیار زیبا از دنیای پنگوئن ها در شهر رأس الخیمه واقع شده است پارک با ارایه بازی های جدید و استخری با سایز المپیک یکی از جدیدترین پارک آبی های امارات میباشد

پارک صقر راس الخیمه:

یکی از محبوب ترین مقاصد آخر هفته، پارک صقر می باشد. این پارک، اولین شهربازی است که در راس الخیمه گشایش یافته است. به غیر از محیط سرسبز آن، پارک صقر راه مناسبی برای تشویق کودکان شما به فعالیت های هیجان انگیز بیرون خانه است. در اینجا می توانید از سرسره های بزرگ تا رولر کوستر و از ماشین های الکترونیکی تا زمین تنیس سرپوشیده را یکجا تجربه کنید. این پارک یک روز کامل از لذت و سرگرمی را برای تمام اعضای خانواده به ارمغان می آورد.

 

موزه ملی رأس الخیمه:

قرار گرفته در کاخ سابق خانواده حاکم آل قاسمی با نمایشگاه تاریخ طبیعی، هنر و صنایع دستی از قرن گذشته و باستان شناسی

قلعه دهایا:

تنها بازمانده قلعه ستیغ در امارات متحده عربی

الجزیره الحمرا:

شهر ارواح که نشان دهنده معماری حفظ شده از بندرگاه صید مروارید در قرن بیستم بوده است.

باب البحر:

هرم الهام گرفته از ساختمان خط ساحلی رأس الخیمه

والدورف آستوریا- رأس الخیمه:

سرمایه گذاری خاورمیانه ای از افسانه والدورف آستوریا نیویورک.