راهنمای خرید در امارات متحده عربی

خرید در امارات متحده عربی

قیمت‌های بدون مالیات و فراوانی برندها بدین معنی است که خرید، سرگرمی ملی برای اماراتی‌ها و هزاران نفری است که هرساله برای جشنواره خرید دبی به امارات می آیند. مرکز خرید دبی و مرکز خرید امارات از بزرگترین مراکز خرید دنیا هستند و به دلیل وجود امتیازهای باورنکردنی‌شان مانند آکواریم و شیب اسکی مشهور هستند در حالیکه مرکز گالریا که جدیدا در جزیره الماریا در ابوظبی  گشایش یافته است بیش از 130 برند لوکس را ارائه می‌دهد. خرید در این جا در واقع یک جذابیت است که در کنار سایر فعالیت ها مانند سر خوردن روی یخ، سینماها و دالان‌ها وجود دارد.

در کنار بازارها، بازدیدکنندگان می‌توانند خرید به شیوه خاورمیانه را در بازارهایی تجربه کنند که کالاهای چرمی، طلا، نقره و پوشاکی مانند پشمینه‌های ابریشمی با کمترین قیمت قابل خرید است. کاراما در دبی، مکان خوبی برای شروع چانه زنی است، زیرا مغازه داران انتظار دارند که بازدیدکنندگان برای شکار معامله حراجی به آنجا بروند. شما می‌توانید مدل های مشخصی از کیف یا لباس را در بسیاری از مغازه ها در این جا بخواهید تا شما را به اتاق پشتی ببرند که پر از کالاهای قبلی است که دیگر به کار نمی آیند. به همین ترتیب، بازارها در هرسوی نهر، نوعی از تجربه خرید موروکو است که ذائقه منطقه را نشان می دهد. در این جا می توانید ادویه، و قهوه محلی و نیز خاطرات جالب شمشیرها و صندوق های محلی، نقشه های قدیمی مناطق محلی و جواهرات بدلی را خریداری کنید.

همان طورکه از این تفریحگاه میلیاردی انتظار می رود، بازارهای بی انتهایی در آن وجود دارد مثل سوق، بازار مرکزی ابوظبی که بازاری بزرگ و مدرن در این منطقه است، در اینجا مغازه داران وسایل خانه، هدایا و مدها را می‌فروشند. به همین ترتیب، بازار مدینه رستوران ها، بارها و طاق های پیچیده ای را ارائه می دهد.

ساعات خرید:

اکثر مراکز خرید ساعات فروش خود را گسترش دادند- برخی از انها حتی در نیمه شب نیز باز هستند. برخی مغازه ها روز جمعه برای مراسم نماز بسته هستند. بهترین زمان خرید از بازارها عصرهنگام است زیرا بسیاری از مغازه های آن  جمعه ها و صبح ها بسته هستند.


نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در امارات متحده عربی چیست؟

جهت رزرو هتل در امارات متحده عربی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵