راهنمای خرید در امارات متحده عربی

خرید در امارات متحده عربی

قیمت‌های بدون مالیات و فراوانی برندها بدین معنی است که خرید، سرگرمی ملی برای اماراتی‌ها و هزاران نفری است که هرساله برای جشنواره خرید دبی به امارات می آیند. مرکز خرید دبی و مرکز خرید امارات از بزرگترین مراکز خرید دنیا هستند و به دلیل وجود امتیازهای باورنکردنی‌شان مانند آکواریم و شیب اسکی مشهور هستند در حالیکه مرکز گالریا که جدیدا در جزیره الماریا در ابوظبی  گشایش یافته است بیش از 130 برند لوکس را ارائه می‌دهد. خرید در این جا در واقع یک جذابیت است که در کنار سایر فعالیت ها مانند سر خوردن روی یخ، سینماها و دالان‌ها وجود دارد.

در کنار بازارها، بازدیدکنندگان می‌توانند خرید به شیوه خاورمیانه را در بازارهایی تجربه کنند که کالاهای چرمی، طلا، نقره و پوشاکی مانند پشمینه‌های ابریشمی با کمترین قیمت قابل خرید است. کاراما در دبی، مکان خوبی برای شروع چانه زنی است، زیرا مغازه داران انتظار دارند که بازدیدکنندگان برای شکار معامله حراجی به آنجا بروند. شما می‌توانید مدل های مشخصی از کیف یا لباس را در بسیاری از مغازه ها در این جا بخواهید تا شما را به اتاق پشتی ببرند که پر از کالاهای قبلی است که دیگر به کار نمی آیند. به همین ترتیب، بازارها در هرسوی نهر، نوعی از تجربه خرید موروکو است که ذائقه منطقه را نشان می دهد. در این جا می توانید ادویه، و قهوه محلی و نیز خاطرات جالب شمشیرها و صندوق های محلی، نقشه های قدیمی مناطق محلی و جواهرات بدلی را خریداری کنید.

همان طورکه از این تفریحگاه میلیاردی انتظار می رود، بازارهای بی انتهایی در آن وجود دارد مثل سوق، بازار مرکزی ابوظبی که بازاری بزرگ و مدرن در این منطقه است، در اینجا مغازه داران وسایل خانه، هدایا و مدها را می‌فروشند. به همین ترتیب، بازار مدینه رستوران ها، بارها و طاق های پیچیده ای را ارائه می دهد.

ساعات خرید:

اکثر مراکز خرید ساعات فروش خود را گسترش دادند- برخی از انها حتی در نیمه شب نیز باز هستند. برخی مغازه ها روز جمعه برای مراسم نماز بسته هستند. بهترین زمان خرید از بازارها عصرهنگام است زیرا بسیاری از مغازه های آن  جمعه ها و صبح ها بسته هستند.


نظر شما چیست؟

مراکز خرید امارات متحده عربی

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال در منطقه Downtown Dubai که بلندترین برج جهان، تعداد زیادی هتل و ویلا با ساحل اختصاصی در آن است در 4 طبقه ساخته شده است.

مرکز خرید مرکاتو دبی

آنچه که باعث تمایز مرکز خرید مرکاتو نسبت به مراکز خرید همسطح خودش در دبی شده است، وجود سینما وکس ، سوپرماکت بسیار بزرگ اسپینز و پارک بازی برای کودکان در آن است.

مرکز خرید وافی دبی

تجربه رضایت شما از خرید در مرکز خرید وافی مطمئنا بیش از انتظارات شما خواهد بود. به همین دلیل است که مرکز خرید وافی لقب خرده فروشی لوکس را با خود به یدک می‌کشد.

مرکز خرید امارت مال دبی

مرکز خرید امارت مال دبی که در خیابان شیخ زاید واقع شده، یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید در دبی می باشد. مرکز خرید امارت مال پر از فروشگاه و برند و رستوران و مراکز تفریحی فوق العاده است.

مرکز خرید الغریر دبی

مرکز خرید الغریر دبی اولین مرکز خرید مدرن در دبی - فروشگاه ها و برندهای مرکز خرید الغریر - رستوران های مرکز خرید الغریر - هتل های مرکز الغریر دبی

جهت رزرو هتل در امارات متحده عربی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور امارات متحده عربی

پرچم امارات متحده عربی
پایتخت امارات متحده عربی
نام انگلیسی امارات متحده عربی
United Arab Emirates
مساحت امارات متحده عربی
83,600 کیلومتر مربع
جمعیت امارات متحده عربی
9,157,000 نفر
کد تلفن امارات متحده عربی
  • 00971
واحد پول امارات متحده عربی
  • درهم امارات   (AED)
زبان رایج در امارات متحده عربی
  • عربی
کشورهای هم مرز امارات متحده عربی

جهت رزرو هتل در امارات متحده عربی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵