مرکز خرید الغریر دبی , امارات متحده عربی

مرکز خرید الغریر دبی

معرفی مرکز خرید الغریر دبی

مرکز خرید الغریر دبی که به عنوان اولین مرکز خرید مدرن در خاورمیانه محسوب می شود، در سال 1981 در منطقه دیره افتتاح گردید. ساخته شدن مرکز خرید الغریر، باعث ارتقا سطح کیفی دیگر مراکزی شد که پس از آن در دبی ساخته شدند.

مرکز خرید الغریر دبی در سال 2013  تصمیم به توسعه و رشد خود گرفت و بیش از 150 فروشگاه جدید در آن افتتاح شد. این فروشگاه ها شامل رستوران ها و مراکز تفریحی و فروشگاه های لباسی هستند که نمایندگی معروف ترین برندهای دنیا را به عهده دارند.

در این پروژه بیش از 60 هزار متر مربع به وسعت مرکز خرید الغریر دبی افزوده شد. زمین هایی که امروزه شامل فضاهای اداری، مجتمع های آپارتمانی، یک هتل 5 ستاره و تعداد زیادی جاذبه گردشگری هستند.

مرکز خرید الغریر دبی علاوه بر کیفیت بالا و تنوع، دسترسی مناسبی هم به وسایل حمل و نقل عمومی دارد. برای مثال برای رفت و آمد به مرکز الغریر می توانید از ایستگاه های مترو دبی نزدیک به آن استفاده کنید.

 

فروشگاه های مرکز خرید الغریر دبی

اگر قصد رفتن به مرکز خرید الغریر را دارید، خودتان را برای مواجه با 389 برند بین المللی در یک ساختمان آماده کنید. برندهای لباس، مد، جواهرات، آرایشی، الکترونیکی، وسایل خانگی و بسیاری دیگر، همه و همه را می توانید در مرکز خرید الغریر دبی مشاهده کنید و هر چه بخواهید از آنها خریداری نمایید.

 فروشگاه های مرکز خرید الغریر

رستورانهای مرکز خرید الغریر دبی

چه قصد خوردن یک غذای سبک و مختصر را داشته باشید و چه آنکه بخواهید یک وعده غذایی کامل را نوش جان کنید، مرکز خرید الغریر دبی امکانات لازم برای هر دو را برای شما فراهم کرده است.

در مرکز خرید الغریر دبی رستوران ها، کافه ها، سالن های غذا خوری در فضای باز و بسته و فوت کورت های زیادی وجود دارد که طیف وسیعی از غذاهای مختلف دنیا را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهند. از غذاهای هندی و عربی و شرقی تا غذاهای اروپایی و آمریکایی و حتی غذاهای مخصوص آفریقای جنوبی، همه را می توانید در غذا خوری های مرکز خرید الغریر دبی، بیابید.

 رستوران های مرکز خرید الغریر

هتل های مرکز خرید الغریر دبی

مرکز خرید الغریر دبی هتل ها و هتل آپارتمان های بسیاری را در قلب شهر دبی و منطقه دیره ساخته است که میزبان گردشگران از سراسر جهان می باشند. هتل هایی با بیش از 400 اتاق لوکس و سالن ها و استخرها و امکانات بسیار زیاد برای میهمانانشان. برای نمونه می توان به هتل الغریر ریحان دبی بای روتانا اشاره کرد. برای اطلاع بیشتر هم می توانید به صفحه رزرو هتل در دبی مراجعه کنید و تمام هتل های دبی را در هر منطقه ای که مد نظرتان باشد بر اساس قیمت و تعداد ستاره های هتل، مشاهده و بررسی نمایید.

هتل های مرکز الغریر دبی

چگونه به مرکز خرید الغریر دبی برویم؟

یکی از بهترین راه ها برای رفتن به مرکز خرید الغریر دبی، استفاده از مترو دبی می باشد. ایستگاه مترو الاتحاد دبی در فاصله چند متری مرکز خرید الغریر قرار گرفته و ایستگاه های الرقه و صلاح الدین نیز در نزدیکی این مرکز واقع شده اند.

آدرس مرکز خرید الغریر دبی

Rigga Street - Dubai - United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار مرکز خرید الغریر دبی

یکشنبه تا چهارشنبه: از ساعت 10 صبح تا 10 شب پنجشنبه تا شنبه: از ساعت 10 صبح تا 12 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید الغریر دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵