تور قبرس اروپایی مرداد 97 (لارناکا، لیماسول، آیاناپا - 7 شب و 8 روز)

پرواز مستقیم قشم ایر
پنجشنبه هر هفته ساعت رفت 18 بعدازظهر و ساعت برگشت 21 شب

از ۱۹ تیر تا ۹ شهریور

جهت رزرو قبرس اروپایی مرداد 97 با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور لارناکا

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

اتاق آپارتمان
BB صبحانه

۴,۰۹۰,۰۰۰ تومان۵,۵۹۰,۰۰۰ تومان۲,۲۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید داخلی
BB صبحانه

۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان۵,۸۵۰,۰۰۰ تومان۲,۳۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان۶,۲۵۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان۷,۶۵۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان۷,۶۹۰,۰۰۰ تومان۲,۳۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید داخلی
BB صبحانه

۶,۵۹۰,۰۰۰ تومان۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان۴,۲۵۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید کناری دریا
BB صبحانه

۷,۱۵۰,۰۰۰ تومان۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید باغ
BB صبحانه

۷,۲۹۰,۰۰۰ تومان۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان۳,۲۹۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید کناری دریا
BB صبحانه

۸,۵۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان

تور لیماسول

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

BB صبحانه

۵,۰۹۰,۰۰۰ تومان۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۵,۵۵۰,۰۰۰ تومان۷,۴۹۰,۰۰۰ تومان۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۶,۱۹۰,۰۰۰ تومان۹,۳۵۰,۰۰۰ تومان۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان۵,۶۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۹,۶۹۰,۰۰۰ تومان۱۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان

ALL صبحانه، ناهار، شام، میان وعده و نوشیدنی

۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۱۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان۲۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

تور آیاناپا

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

BB صبحانه

۶,۶۵۰,۰۰۰ تومان۹,۸۵۰,۰۰۰ تومان۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان۱۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان۵,۰۹۰,۰۰۰ تومان۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان۴,۹۹۰,۰۰۰ تومان۴,۹۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۸,۲۵۰,۰۰۰ تومان۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان۱۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۹,۶۵۰,۰۰۰ تومان۱۳,۳۹۰,۰۰۰ تومان۵,۴۹۰,۰۰۰ تومان۵,۴۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۱۰,۱۹۰,۰۰۰ تومان۱۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۱۰,۵۵۰,۰۰۰ تومان۱۹,۸۹۰,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان

ALL صبحانه، ناهار، شام، میان وعده و نوشیدنی

۱۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان۱۷,۶۹۰,۰۰۰ تومان۶,۹۹۰,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان

جهت رزرو سایر هتل های لارناکا و همچنین تور آیاناپا ، تور لیماسول و تور نیکوزیا با ما تماس بگیرید : 88559925

درباره قبرس:

قبرس جزیره ای در دل دریای مدیترانه است. کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. قبرس شمالی یا قبرس ترک نشین تحت قوانین کشور ترکیه اداره می شود و در نتیجه ایرانیان برای سفر به قبرس ترک، نیاز به اخذ ویزا ندارند. قبرس اروپایی یا قبرس جنوبی، بیش از 70% وسعت جزیره را شامل می شود و کشوری است کاملا مستقل که عضو اتحادیه اروپا است. 

 

چرا باید تور قبرس را انتخاب کنیم؟

 • قبرس اروپایی جزیره ای در دریای مدیترانه است که بیش از 300 روز آفتابی در سال دارد. حتما تا الان در مورد آب و هوای مدیترانه ای، رژیم غذایی مدیترانه ای و غیره شنیده اید. سواحل Blue Flag قبرس اروپایی جزو بهترین های اروپاست.
 • قبرس اروپایی پنجمین کشور امن دنیاست. آمار جرم در این کشور بسیار پایین است. در قبرس اروپایی کسی کاری به کار شما ندارد. این را مقایسه کنید با ترکیه که هر روز یک جایش منفجر می شود. کسانی که به ترکیه سفر کرده اند حتما با تلاش ترکیه ای ها برای اضافه پول گرفتن، سرکیسه کردن مسافران و یا حتی توسل به زور، دزدی و کلاهبرداری و ... آشنا هستند. هیچ کدام از این موارد را در قبرس اروپایی نخواهید دید.
 • اگرچه زبان مادری مردم قبرس اروپایی زبان یونانی است ، اما به دلیل ماهیت توریستی این کشور تقریبا همه مردم به زبان انگلیسی مسلط هستند و شما با دانستن زبان انگلیسی به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. مجددا این مورد را مقایسه کنید با ترکیه.
 • قبرس اروپایی کشوری است که عضو اتحادیه اروپاست. ویزای قبرس اروپایی بسیار معتبر است، مخصوصا برای کسانی که در آینده قصد گرفتن ویزای شینگن، انگلیس، آمریکا و یا کانادا را دارند.
 • قبرس اروپایی نزدیک به ایران است و قیمت تور قبرس خیلی گران نیست.

معایب تور قبرس

 • برای استفاده از تور قبرس باید برای شما ویزا گرفته شود. ویزای قبرس نیاز به مدارک اشتغال، گواهی بانکی و غیره دارد و گرفتن ویزای قبرس حداقل یک هفته زمان می برد. بنابراین اگر دنبال تور لحظه آخری هستید، تور قبرس را از گزینه ها حذف کنید.
 • قبرس اروپایی به هر کسی ویزا نمی دهد. به دلیل اینکه این کشور عضو اتحادیه اروپاست و در شرف پیوستن به پیمان شینگن قرار دارد. احتمال اخذ ویزا برای افراد مجردی که به تنهایی قصد سفر دارند و تا پیش از این به هیچ کشور دیگری سفر نکرده اند کم است.
 • تور قبرس اروپایی معمولا با خدمات Bed & Breakfast برگزار می گردد، یعنی تنها وعده غذایی رایگان هتل، صبحانه است. هتل ها و ریزورت  های مجللی در قبرس اروپایی وجود دارند که خدمات All Inclusive ارائه می دهند. اما تعداد این هتل ها اندک است، و البته مهمانانی که شما در این هتل ها می بینید اکثرا از کشورهای اروپایی هستند.

شهرهای تور قبرس

اکثر شهرهای قبرس اروپایی در کنار ساحل واقع شده اند. فرودگاه اصلی قبرس در شهر ساحلی لارناکا قرار دارد، به همین دلیل اکثر مسافران تور قبرس شهر لارناکا را برای اقامت انتخاب می کنند. لارناکا دارای یک منطقه شهری و یک منطقه توریستی بیرون شهر است که اکثر هتل های معروف نظیر Golden Bay و Palm Beach در این منطقه قرار دارند. البته منطقه شهری لارناکا نیز دارای ساحل عمومی است و با توجه به رستوران ها و کافه های زیادی که در آن وجود دارد جذابیت های خاص خود را دارد.

شهر ساحلی آیاناپا در 50 کیلومتری شرق فرودگاه لارناکا قرار دارد. معروف ترین ساحل های قبرس در آیاناپا قرار دارند. همچنین این شهر به شب زنده داری ها و کلاب ها و فضای خاصش مشهور است. قیمت تور آیاناپا از لارناکا گران تر است. چنانچه قصد سفر به قبرس در ایام زمستان را دارید، در نظر داشته باشید که آیاناپا در زمستان بسیار خلوت است و بسیاری از کلاب ها در زمستان تعطیل می شوند.

شهر نیکوزیا پایتخت قبرس اروپایی است و تقریبا در 30 کیلومتری شمال فرودگاه لارناکا قرار دارد. نیکوزیا بیشتر یک شهر اداری است و به دلیل اینکه ساحلی نیست، توریست ها کمتر به نیکوزیا می روند. وجود سفارت آمریکا در شهر نیکوزیا باعث شده بیشتر ایرانیانی که قصد انجام مصاحبه در سفارت آمریکا را دارند نیکوزیا را برای اقامت تور قبرس انتخاب نمایند. خیابان Ledra در شهر نیکوزیا یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری این شهر است. این خیابان در محله قدیمی نیکوزیا واقع شده و پر از کافه ها و رستوران ها و فروشگاه هاست و ماشین ها در این خیابان اجازه تردد ندارند.

تور قبرس نیکوزیا

شهر ساحلی لیماسول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر قبرس اروپایی است که در 60 کیلومتری غرب فرودگاه لارناکا واقع شده. مسافرانی که لیماسول را جهت اقامت تور قبرس انتخاب می نمایند به صورت زمینی به این شهر منتقل می شوند. در شهر لیماسول به تازگی مارینای جدیدی احداث شده است. در لیماسول هتل ها، رستوران ها و فروشگاه های بیشتر و شیک تری نسبت به لارناکا وجود دارد و اصولا سطح آن نسبت به لارناکا بالاتر است.

شهر پافوس در منتهی علیه غرب جزیره قرار دارد و با فرودگاه لارناکا تقریبا 120 کیلومتر فاصله دارد. پافوس دارای فرودگاه مخصوص به خود می باشد که بیشتر ایرلاین های ارزان اروپایی به آن پرواز دارند. اگر چه پافوس شهر زیبایی است اما بیشتر افراد با سن بالا از کشورهای اروپایی برای تعطیلات و یا زندگی بازنشستگی به این شهر می روند. 

پروازهای تور قبرس

 تور قبرس اروپایی به صورت هوایی برگزار می شود. فرودگاه اصلی قبرس اروپایی در شهر لارناکا قرار دارد. در ایام نوروز و در تابستان معمولا پرواز مستقیم چارتری بین تهران و لارناکا برقرار است. تورهای قبرسی که با پروازهای چارتری و مستقیم برگزار می گردند .

چنانچه مسافر مایل باشد می توان تور قبرس را با پروازهای غیرمستقیم نیز اجرا نمود. ایرلاین های زیادی وجود دارند که از شهرهای مختلف ایران به لارناکا به صورت غیرمستقیم پرواز دارند نظیر هواپیمایی اوکراین، اتریشی، امارات، ایرفلوت روسیه و غیره، اما بهترین گزینه پروازی از نظر ساعت پرواز، میزان توقف و قیمت پرواز، استفاده از پروازهای قطرایرویز و ایجین Aegean برای تور قبرس می باشد. توقف پروازهای قطرایرویز در شهر دوحه و توقف پروازهای Aegean در شهر آتن یونان می باشد.

لطفا توجه داشته باشید امکان سفر به قبرس اروپایی از طریق خطوط پروازی کشور ترکیه وجود ندارد. هواپیمایی های کشور ترکیه فقط به قبرس ترک پرواز دارند.

لطفا برای رزرو تور قبرس و یا رزرو پرواز از شهرهای مختلف ایران به مقصد لارناکا با ما تماس بگیرید. 

گشت های تور قبرس

بسته به قراردادی که با آژانس منعقد می کنید ممکن است تور شما شامل گشت شهری لارناکا به صورت رایگان باشد. در این گشت معمولا چرخی در شهر لارناکا می زنید و در بعضی ایام شما را سوار کشتی تفریحی می کنند که در آن مناظر زیبایی را خواهید دید.

سایر گشت های تور قبرس به صورت پولی و آپشنال هستند. از جمله این گشت های تور قبرس می توان این موارد را نام برد:

 • بازدید از شهر آیاناپا
 • بازدید از شهر لیماسول 
 • بازدید از شهر پافوس و همچنین بازدید از نماد الهه عشق یا آفرودیت که مهمترین جاذبه گردشگری قبرس می باشد
 • تور دانکی سافاری (خر سواری) .. خرهای قبرس در دنیا معروفند
 • و سایر گشت ها که از طریق راهنمای تور خود می توانید آن را تهیه فرمایید

تور قبرس لیماسول

تور قبرس به قصد خرید !

از آنجا که ما ایرانی ها دوست داریم هر جایی که سفر می کنیم خرید هم انجام دهیم به این نکته توجه داشته باشید که اصولا خرید در قبرس در مقایسه با ترکیه گران تر است. در قبرس شما به یورو خرید می کنید و هر خریدی که انجام می دهید شامل 19 درصد مالیات ارزش افزوده نیز می باشد. البته اگر در هنگام خرید در فروشگاه فرم مخصوص به بازگشت وجه مالیات را پر کنید می توانید در فرودگاه لارناکا مبلغی که به عنوان ارزش افزوده پرداخت کرده اید را پس بگیرید.

فروشگاه های محلی زیادی در شهرهای مختلف وجود دارند که می توانید جهت خرید سوغاتی از آن استفاده کنید. ولی اگر در تور قبرس قصد خرید البسه دارید پیشنهاد می کنیم به Cyprus Mall یا مرکز خرید بزرگ قبرس در شهر نیکوزیا سر بزنید. تقریبا همه برندهای مطرح در این مرکز خرید حضور دارند و در خیلی از ایام قسمتی از فروشگاه به ارائه محصولات با تخفیف اختصاص داده می شود که در آن می توانید چیزهای خوبی پیدا کنید. همچنین فروشگاه بزرگ IKEA چسبیده به Cyprus Mall است.

در شهر لیماسول نیز Limassol My Mall وجود دارد که دست کمی از مرکز خرید نیکوزیا ندارد. همچنین فروشگاه دبنهامز لیماسول که در لارناکا و لیماسول شعبه دارد محل مناسبی برای خرید در تور قبرس می باشد.

در تور قبرس چه غذایی بخوریم؟

غذاهای قبرس خوشمزه و سلامت هستند و از یونان و ترکیه الهام گرفته شده اند. غذاهای مدیترانه ای معمولا با ذائقه ایرانی ها همخوانی دارد ولی از آنجا که مسلمانان در قبرس در اقلیت می باشند در هنگام تهیه غذا از رستوران ها به حلال بودن آن توجه فرمایید.

با توجه به اینکه جزیره قبرس در دریای مدیترانه واقع شده است غذاهای دریایی در قبرس به وفور یافت می شود و مناسب مسافران تور قبرس است. سایر غذاهای محلی قبرس معمولا از گوشت کبابی و سبزیجات تشکیل شده، برنج به ندرت یافت می شود. البته رستوران های لبنانی و ایتالیایی زیادی در قبرس وجود دارد که مسافران تور قبرس می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

غذاهای تور قبرس

معروفترین ساحل های تور قبرس

قبرس به داشتن سواحل Blue Flag با استاندارد جهانی معروف است. همه شهرهای توریستی نظیر لارناکا، لیماسول و آیاناپا ساحلی هستند ول نیکوزیا ساحل ندارد و از دریا فاصله دارد. معروفترین ساحل قبرس، ساحل نیسی در شهر آیاناپا است که هر سال مسافران اروپایی زیادی از آن بازدید می کنند. ساحل نیسی به صورت شن سفید است. پیشنهاد می کنیم حتی اگر هتل خود را در شهر لارناکا رزرو می کنید، یک روز هم که شده به ساحل معروف نیسی در آیاناپا سر بزنید.

تور قبرس آیاناپا

تور قبرس برای مصاحبه سفارت آمریکا

سفارت آمریکا در شهر نیکوزیا، پایتخت قبرس اروپایی قرار دارد. سفارت آمریکا در قبرس نسبت به سایر کشورها به ایرانی ها راحت تر ویزا می دهد. بسیاری از مشتریان ما که قبلا در دبی یا ارمنستان مصاحبه داشته اند و موفق به اخذ ویزای آمریکا نشده اند به راحتی توانستند از قبرس ویزای آمریکا بگیرند.

آفتاب تراول در تمام طول سال تور قبرس ویژه سفارت آمریکا را به صورت مستقیم برگزار می نماید. همچنین امکان پیکاپ ویزای آمریکا از قبرس را نیز فراهم آورده ایم، یعنی پس از صادر شدن ویزای آمریکا جهت دریافت ویزا نیاز به سفر دوباره به قبرس نخواهید داشت. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تورهای قبرس ویژه سفارت آمریکا و خدمات مربوط به آن با ما تماس بگیرید.

خدمات تور قبرس اروپایی مرداد 97

خدمات تور قبرس اروپایی عبارتند از:
بلیط رفت و برگشت هواپیما با ایرباس مدرن قشم ایر به مقصد لارناکا
7 شب اقامت در بهترین هتل های قبرس به همراه صبحانه
ترانسفر فرودگاهی لارناکا
سیم کارت رایگان
گشت شهری در لارناکا
راهنمای فارسی زبان
بیمه مسافرتی
----------------------------------------------------------------------------------------------------
نرخ تور قبرس برای کودک زیر 2 سال 650هزار تومان می باشد.
نرخ 2 کودک با تخت به همراه خانواده در یک اتاق بصورت هزینه بزرگسال محاسبه میگردد.
در برخی از هتلها قابلیت رزرو تنها یک کودک وجود دارد، خواهشمندست با کانتر فروش چک شود.
بیمه افراد بالای 60 سال الزامی است و بابت آن مبلغ 50هزار تومان به نرخ تور قبرس افزوده میگردد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
مدت زمان لازم برای اخذ ویزای قبرس 7 روز کاری میباشد.
کلیه پروازها و هتل ها چارتر، غیرقابل استرداد و غیرقابل تغییر میباشند.
پرداخت 50% مبلغ تور به عنوان علی الحساب در هنگام رزرو الزامی است.
مسئولیت کنترل پاسپورت از لحاظ اعتبار و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده میباشد و آژانس مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.
در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر شرایط ابطال قرارداد مطابق با مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است و هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
در صورت دیپورت شدن مسافران در فرودگاه لارناکا هیچگونه مسئولیتی به عهده آژانس نمیباشد و هیچگونه وجهی برگردانده نمیشود.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
مسافران تور قبرس آفتاب تراول می توانند با هماهنگی قبلی در زمان حضور در قبرس از املاک و مدارس کشور قبرس به صورت رایگان بازدید نمایند و در صورت تمایل با شرایط اقامتی کشور قبرس نیز آشنا گردند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی قبرس

اصل پاسپورت با اعتبار ۷ ماه + اصل شناسنامه + ۲ قطعه عکس ۶x۴ رنگی زمینه سفید + گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی (ذکر سمت و میزان حقوق الزامیست) + اصل پرینت بانکی به زبان انگلیسی با کارکرد ۶ ماه و با مهر و امضای شعبه + مدت زمان اخذ ویزا ۷ روز کاری استجاذبه های طبیعی که در تور قبرس اروپایی مرداد 97 می توانید بازدید کنید

ساحل نیسی

ساحل نیسی محبوبترین ساحل در 3 کیلومتری غرب مرکز آیاناپا است،برای رزرو تور آیاناپا با ما تماس بگیرید

تپه کوریون

تپه کوریون در 4 کیلومتری جنوب غربی روستای Episkopi در لیماسول قرار دارد

اطلاعات کشور قبرس

پرچم قبرس
پایتخت قبرس
نام انگلیسی قبرس
Cyprus
مساحت قبرس
9,251 کیلومتر مربع
جمعیت قبرس
858,000 نفر
کد تلفن قبرس
 • 00357
واحد پول قبرس
 • یورو   (EUR)
زبان رایج در قبرس
 • یونانی
 • ترکی
 • ارمنی
کشورهای هم مرز قبرس