تور قبرس اروپایی اردیبهشت 97 (5 شب و 6 روز )

روزهای رفت با پرواز Aegean:سه شنبه-چهارشنبه-جمعه
روزهای برگشت:دوشنبه-سه شنبه-پنجشنبه

از ۱۴ فروردین تا ۳۱ اردیبهشت

جهت رزرو قبرس اروپایی اردیبهشت 97 با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور لارناکا

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

اتاق استاندارد با دید داخلی
BB صبحانه

۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان۳,۹۳۵,۰۰۰ تومان۳,۱۶۵,۰۰۰ تومان۲,۸۸۵,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۲۰۱,۰۰۰ تومان۵,۲۶۵,۰۰۰ تومان۳,۴۹۴,۰۰۰ تومان۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۴۲۵,۰۰۰ تومان۵,۶۱۵,۰۰۰ تومان۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۴۹۵,۰۰۰ تومان۵,۷۹۰,۰۰۰ تومان۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد
BB صبحانه

۴,۷۷۵,۰۰۰ تومان۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

اتاق استاندارد با دید کناری دریا
BB صبحانه

۵,۱۹۵,۰۰۰ تومان۶,۵۹۵,۰۰۰ تومان۳,۳۷۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

تور لیماسول

هتلخدماتهر نفر Doubleهر نفر Singleکودک با تختکودک بدون تخت

BB صبحانه

۳,۹۳۵,۰۰۰ تومان۴,۴۲۵,۰۰۰ تومان۳,۳۵۴,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۴,۳۷۶,۰۰۰ تومان۴,۱۸۰,۰۰۰ تومان۳,۳۷۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۴,۸۴۵,۰۰۰ تومان۶,۵۹۵,۰۰۰ تومان۳,۲۳۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان۶,۶۶۵,۰۰۰ تومان۳,۳۷۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۵,۶۵۰,۰۰۰ تومان۶,۲۴۵,۰۰۰ تومان۳,۵۸۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

BB صبحانه

۶,۴۹۰,۰۰۰ تومان۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان۳,۷۲۵,۰۰۰ تومان۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان

درباره قبرس:

قبرس جزیره ای در دل دریای مدیترانه است. کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. قبرس شمالی یا قبرس ترک نشین تحت قوانین کشور ترکیه اداره می شود و در نتیجه ایرانیان برای سفر به قبرس ترک، نیاز به اخذ ویزا ندارند. قبرس اروپایی یا قبرس جنوبی، بیش از 70% وسعت جزیره را شامل می شود و کشوری است کاملا مستقل که عضو اتحادیه اروپا است. 

 

چرا باید تور قبرس را انتخاب کنیم؟

 • قبرس اروپایی جزیره ای در دریای مدیترانه است که بیش از 300 روز آفتابی در سال دارد. حتما تا الان در مورد آب و هوای مدیترانه ای، رژیم غذایی مدیترانه ای و غیره شنیده اید. سواحل Blue Flag قبرس اروپایی جزو بهترین های اروپاست.
 • قبرس اروپایی پنجمین کشور امن دنیاست. آمار جرم در این کشور بسیار پایین است. در قبرس اروپایی کسی کاری به کار شما ندارد. این را مقایسه کنید با ترکیه که هر روز یک جایش منفجر می شود. کسانی که به ترکیه سفر کرده اند حتما با تلاش ترکیه ای ها برای اضافه پول گرفتن، سرکیسه کردن مسافران و یا حتی توسل به زور، دزدی و کلاهبرداری و ... آشنا هستند. هیچ کدام از این موارد را در قبرس اروپایی نخواهید دید.
 • اگرچه زبان مادری مردم قبرس اروپایی زبان یونانی است ، اما به دلیل ماهیت توریستی این کشور تقریبا همه مردم به زبان انگلیسی مسلط هستند و شما با دانستن زبان انگلیسی به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. مجددا این مورد را مقایسه کنید با ترکیه.
 • قبرس اروپایی کشوری است که عضو اتحادیه اروپاست. ویزای قبرس اروپایی بسیار معتبر است، مخصوصا برای کسانی که در آینده قصد گرفتن ویزای شینگن، انگلیس، آمریکا و یا کانادا را دارند.
 • قبرس اروپایی نزدیک به ایران است و قیمت تور قبرس خیلی گران نیست.

معایب تور قبرس

 • برای استفاده از تور قبرس باید برای شما ویزا گرفته شود. ویزای قبرس نیاز به مدارک اشتغال، گواهی بانکی و غیره دارد و گرفتن ویزای قبرس حداقل یک هفته زمان می برد. بنابراین اگر دنبال تور لحظه آخری هستید، تور قبرس را از گزینه ها حذف کنید.
 • قبرس اروپایی به هر کسی ویزا نمی دهد. به دلیل اینکه این کشور عضو اتحادیه اروپاست و در شرف پیوستن به پیمان شینگن قرار دارد. احتمال اخذ ویزا برای افراد مجردی که به تنهایی قصد سفر دارند و تا پیش از این به هیچ کشور دیگری سفر نکرده اند کم است.
 • تور قبرس اروپایی معمولا با خدمات Bed & Breakfast برگزار می گردد، یعنی تنها وعده غذایی رایگان هتل، صبحانه است. هتل ها و ریزورت  های مجللی در قبرس اروپایی وجود دارند که خدمات All Inclusive ارائه می دهند. اما تعداد این هتل ها اندک است، و البته مهمانانی که شما در این هتل ها می بینید اکثرا از کشورهای اروپایی هستند.

شهرهای تور قبرس

اکثر شهرهای قبرس اروپایی در کنار ساحل واقع شده اند. فرودگاه اصلی قبرس در شهر ساحلی لارناکا قرار دارد، به همین دلیل اکثر مسافران تور قبرس شهر لارناکا را برای اقامت انتخاب می کنند. لارناکا دارای یک منطقه شهری و یک منطقه توریستی بیرون شهر است که اکثر هتل های معروف نظیر Golden Bay و Palm Beach در این منطقه قرار دارند. البته منطقه شهری لارناکا نیز دارای ساحل عمومی است و با توجه به رستوران ها و کافه های زیادی که در آن وجود دارد جذابیت های خاص خود را دارد.

شهر ساحلی آیاناپا در 50 کیلومتری شرق فرودگاه لارناکا قرار دارد. معروف ترین ساحل های قبرس در آیاناپا قرار دارند. همچنین این شهر به شب زنده داری ها و کلاب ها و فضای خاصش مشهور است. قیمت تور آیاناپا از لارناکا گران تر است. چنانچه قصد سفر به قبرس در ایام زمستان را دارید، در نظر داشته باشید که آیاناپا در زمستان بسیار خلوت است و بسیاری از کلاب ها در زمستان تعطیل می شوند.

شهر نیکوزیا پایتخت قبرس اروپایی است و تقریبا در 30 کیلومتری شمال فرودگاه لارناکا قرار دارد. نیکوزیا بیشتر یک شهر اداری است و به دلیل اینکه ساحلی نیست، توریست ها کمتر به نیکوزیا می روند. وجود سفارت آمریکا در شهر نیکوزیا باعث شده بیشتر ایرانیانی که قصد انجام مصاحبه در سفارت آمریکا را دارند نیکوزیا را برای اقامت تور قبرس انتخاب نمایند. خیابان Ledra در شهر نیکوزیا یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری این شهر است. این خیابان در محله قدیمی نیکوزیا واقع شده و پر از کافه ها و رستوران ها و فروشگاه هاست و ماشین ها در این خیابان اجازه تردد ندارند.

شهر ساحلی لیماسول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر قبرس اروپایی است که در 60 کیلومتری غرب فرودگاه لارناکا واقع شده. مسافرانی که لیماسول را جهت اقامت تور قبرس انتخاب می نمایند به صورت زمینی به این شهر منتقل می شوند. در شهر لیماسول به تازگی مارینای جدیدی احداث شده است. در لیماسول هتل ها، رستوران ها و فروشگاه های بیشتر و شیک تری نسبت به لارناکا وجود دارد و اصولا سطح آن نسبت به لارناکا بالاتر است.

شهر پافوس در منتهی علیه غرب جزیره قرار دارد و با فرودگاه لارناکا تقریبا 120 کیلومتر فاصله دارد. پافوس دارای فرودگاه مخصوص به خود می باشد که بیشتر ایرلاین های ارزان اروپایی به آن پرواز دارند. اگر چه پافوس شهر زیبایی است اما بیشتر افراد با سن بالا از کشورهای اروپایی برای تعطیلات و یا زندگی بازنشستگی به این شهر می روند. 

پروازهای تور قبرس

 

تور قبرس اروپایی به صورت هوایی برگزار می شود. فرودگاه اصلی قبرس اروپایی در شهر لارناکا قرار دارد. در ایام نوروز و در تابستان معمولا پرواز مستقیم چارتری بین تهران و لارناکا برقرار است. تورهای قبرسی که با پروازهای چارتری و مستقیم برگزار می گردند .

چنانچه مسافر مایل باشد می توان تور قبرس را با پروازهای غیرمستقیم نیز اجرا نمود. ایرلاین های زیادی وجود دارند که از شهرهای مختلف ایران به لارناکا به صورت غیرمستقیم پرواز دارند نظیر هواپیمایی اوکراین، اتریشی، امارات، ایرفلوت روسیه و غیره، اما بهترین گزینه پروازی از نظر ساعت پرواز، میزان توقف و قیمت پرواز، استفاده از پروازهای قطرایرویز و ایجین Aegean برای تور قبرس می باشد. توقف پروازهای قطرایرویز در شهر دوحه و توقف پروازهای Aegean در شهر آتن یونان می باشد.

لطفا توجه داشته باشید امکان سفر به قبرس اروپایی از طریق خطوط پروازی کشور ترکیه وجود ندارد. هواپیمایی های کشور ترکیه فقط به قبرس ترک پرواز دارند.

لطفا برای رزرو تور قبرس و یا رزرو پرواز از شهرهای مختلف ایران به مقصد لارناکا با ما تماس بگیرید. 

تور قبرس برای مصاحبه سفارت آمریکا

سفارت آمریکا در شهر نیکوزیا، پایتخت قبرس اروپایی قرار دارد. سفارت آمریکا در قبرس نسبت به سایر کشورها به ایرانی ها راحت تر ویزا می دهد. بسیاری از مشتریان ما که قبلا در دبی یا ارمنستان مصاحبه داشته اند و موفق به اخذ ویزای آمریکا نشده اند به راحتی توانستند از قبرس ویزای آمریکا بگیرند.

آفتاب تراول در تمام طول سال تور قبرس ویژه سفارت آمریکا را به صورت مستقیم برگزار می نماید. همچنین امکان پیکاپ ویزای آمریکا از قبرس را نیز فراهم آورده ایم، یعنی پس از صادر شدن ویزای آمریکا جهت دریافت ویزا نیاز به سفر دوباره به قبرس نخواهید داشت. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تورهای قبرس ویژه سفارت آمریکا و خدمات مربوط به آن با ما تماس بگیرید.

خدمات تور قبرس اروپایی اردیبهشت 97

خدمات تور قبرس اروپایی اردیبهشت 97:
بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل های قبرس با صبحانه ، ویزای توریستی قبرس ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای فارسی زبان *** یک گشت شهری - سیم کارت رایگان برای هر اتاق ***
نرخ کودک زیر 2 سال 650 هزار تومان می باشد .
صدور بیمه نامه افراد بالای 60 سال اجباری و مبلغ آن جداگانه مازاد بر مبلغ تور اخذ خواهد شد.
پرداخت 50% مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است
در صورت مرفوضی ویزا و یا اعلام کنسلی از طرف مسافر هزینه ها شامل خسارت بلیط + ویزا + هتل می باشد.
مسافران تور قبرس آفتاب تراول می توانند با هماهنگی قبلی در زمان حضور در قبرس از املاک و مدارس کشور قبرس به صورت رایگان بازدید نمایند و در صورت تمایل با شرایط اقامتی کشور قبرس نیز آشنا گردند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی قبرس

اصل پاسپورت با اعتبار ۷ ماه + اصل شناسنامه + ۲ قطعه عکس ۶x۴ رنگی زمینه سفید + گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی (ذکر سمت و میزان حقوق الزامیست) + اصل پرینت بانکی به زبان انگلیسی با کارکرد ۶ ماه و با مهر و امضای شعبه + مدت زمان اخذ ویزا ۷ روز کاری استجاذبه های طبیعی که در تور قبرس اروپایی اردیبهشت 97 می توانید بازدید کنید

تپه کوریون

تپه کوریون در 4 کیلومتری جنوب غربی روستای Episkopi در لیماسول قرار دارد

اطلاعات کشور قبرس

پرچم قبرس
پایتخت قبرس
نام انگلیسی قبرس
Cyprus
مساحت قبرس
9,251 کیلومتر مربع
جمعیت قبرس
858,000 نفر
کد تلفن قبرس
 • 00357
واحد پول قبرس
 • یورو   (EUR)
زبان رایج در قبرس
 • یونانی
 • ترکی
 • ارمنی
کشورهای هم مرز قبرس