مرکز خرید وافی دبی , امارات متحده عربی

مرکز خرید وافی دبی

مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall

اگر به دنیال مرکز خریدی با ارائه ترکیبی از خرده فروشی، عمده فروشی، سرگرمی و خوردن انواع غذاهای مختلف هستید؛ به شما توصیه می‌کنیم سری به مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall  بزنید. البته اگر اسم وافی سیتی Wafi City را نیز شنیدید، تعجب نکنید چرا که در جایی که مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall قرار گرفته است ، برج های مسکونی، هتل و مهمانسراهای خوب و امکانات رفاهی مختلفی قرار گرفته است که گاهاً به عنوان شهر وافی نیز شناخته می شود.

بیش از 350 مغازه در مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall به فروش اجناس مختلف با برندهای بین المللی و محلی می پردازند. در این مرکز خرید نیز همانند سایر مراکز خرید بزرگ، سالنی برای نمایش جدیدترین محصولات در زمینه مد و فشن  وجود دارد، البته علاوه بر سرآمد بودن مرکز خرید وافیWafi Shopping Mall در زمینه مد و فشن، سایر محصولات و اجناس همانند طلا و جواهر آلات، وسایل خانه و کاشانه، لوازم الکترونیکی مخصوص خانه نیز در اینجا به فروش می رسد. برندهای مطرحی همانند سلام Salam ، مارکس اند اسپانسر Marks & Spencer و ... در اینجا حضور دارند. در فروشگاه Careefour Market طیف وسیعی از محصولات اوریجینال با کیفیت بالا و قیمت مناسب، نیز به فروش می رسد.

تجربه رضایت شما از خرید در مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall مطمئنا بیش از انتظارات شما خواهد بود. به همین دلیل است که مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall  لقب خرده فروشی لوکس را با خود به یدک می‌کشد.

در کنار تجریه خوب در گشت و گذار در مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall و خرید از برندهای مختلف، باید سری به فودکورت موجود در این مرکز خرید نیز بزنید که طیف وسیعی از رستوران ها- فست فودها و کافه-بارها را در خود جای داده است. تعداد رستوران ها در این مجموعه بیش از 30 عدد است. از دیگر امکانات مرکز خرید وافی Wafi Shopping Mall باید به صرافی، بانک، دستگاه خودپرداز، اتاق نماز و استراحت، پارکینگ و ... اشاره کرد.

آنچه که باعث تمایز این مرکز خرید نسبت به سایر مراکز هم سطح خودش شده است، وجود موارد زیر می باشد : رقص نور و صدا Light and Sound Show ، خان مرجان Khan Murjan ، کافه کورت Café Court  و زمین بازی مخصوص کودکان

رقص نور و صدا The Dubai Light and Sound Show at Wafi

در فضای بیرونی مرکز خرید  هرشب در ساعت9:30 نمایشی از نور و صدا ایجاد می شود که در آن اهرام مصر و سایر اماکن و مجسمه های مصر به تصویر کشیده می شوند و فضایی جدید و زیبا برای خانواده ها رقم میزند.

 خان مرجان Khan Murjan

خان مرجان یک بازار سنتی-عربی است که در دل مدرنیته بنا شده است و قرار است شکوه و جلال یک بازار قرن چهارده ای را به نمایش بگذارد که شما می‌توانید از داخل مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mallبه این بازار بروید. همانطور که می‌دانید جدا کردن بازارهای سنتی که هرکدام نمادی از فرهنگ و تمدن هر شهر و دیاری است، دور از واقع و انتظار است. لذا در دبی نیز این بازار سنتی را خواهید دید. در گوشه گوشه ی این بازار، سبک های معماری مصر، ترکیه، سوریه و مراکش را خواهید دید. غالب سقف این بازار از شیشه های رنگی که ویژه مساجد و معابد در دنیای اسلام است، توسط صنعتگران ماهر استفاده شده است. همچنین پنجره های بازار  خان مرجان Khan Murjan نیز از همین شیشه های رنگی است که به عنوان بلندترین پنجره رنگی شناخته شده است که دیدن این بازار به تمام گردشگران توصیه می شود.

کافه کورت Café Court

در مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall جدا از فضای موجود برای فودکورت، فضایی اختصاصی برای کافه کورت نیز در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید در هر نقطه ای از این فضا که دوست دارید بنشینید و از منو نوشیدنی های گرم و سرد ، شیرینی و اسنک های خوشمزه، انتخاب و نوش جان نمایید. از کافه های معروف در این مرکز خرید میتوان به استارباکس، کافه مارتین و ... اشاره کرد.

سرزمین بازی

سرزمین بازی که در مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall ساخته شده است به گونه ای است که در هیچ مرکز خرید دیگر نمی‌توانید نمونه مشابهش را پیدا کنید. انواع وسایل بازی چوبی همانند خانه های چوبی، سرسره ، صخره نوردی، قلعه شادی، چمن مصنوعی و ... در این مرکز خرید وجود دارد که می‌توانید با خیال راحت کودکتان را در اینجا قرار دهید و خودتان در کافه کورت که در مقابل زمین بازی است، قهوه ای نوش جان نمایید.

ساعات و روزهای کاری مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall به ترتیب زیر است:

یکشنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 10 شب

پنجشنبه تا شنبه از 10 صبح تا 12 شب

هزینه بلیط زمین بازی برای کودکان زیر 3 سال 35 درهم و بالای 3 سال 45 درهم می باشد.

چگونه به مرکز خرید وافی دبی برویم؟

مرکز خرید وافی دبی تنها 10 دقیقه با فرودگاه و خیابان شیخ زائد فاصله دارد.به همین دلیل دسترسی راحتی را خواهید داشت.

آدرس مرکز خرید وافی دبی

Oud Metha Rd - Dubai - United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار مرکز خرید وافی دبی

ساعات و روزهای کاری مرکز خرید وافی دبی Wafi Shopping Mall به ترتیب زیر است: یکشنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 10 شب پنجشنبه تا شنبه از 10 صبح تا 12 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید وافی دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵