آب و هوای تایلند

بهترین زمان برای بازدید:

عموما آب و هوای تایلند، بخصوص بین ماه‌های مارس و مه بسیار گرم است. از ژوئن تا اکتبر فصل باران‌های موسمی است، یعنی دقیقا زمانی‌که آب و هوا همچنان گرم و مرطوب است و باران‌های سیل‌آسا نیز وجود دارد. بهترین زمان برای سفر به تایلند از نوامبر تا فوریه (فصل سرد) است، هرچند که جزایر جنوبی از ژوئن تا سپتامبر بهترین آب و هوا را دارند.

لباس‌های موردنیاز:

لباس‌های سبک و بارانی توصیه می‌شود.

جغرافیا

تایلند از غرب با میانمار و اقیانوس هند، از جنوب و شرق با مالزی و خلیج تایلند، از شرق با کامبوج و از شمال و شرق هم با لائوس هم‌مرز است. رودخانه چائو پرایا Chao Phraya بر ناحیه مرکزی تایلند تسلط دارد.


نظر شما چیست؟

جاذبه های طبیعی تایلند

خلیج فانگ نگا

خلیج فانگ نگا با چشم‌انداز زیبایش محل مناسب و آرامی برای لذت بردن از سفر است که البته خلیج فانگ نگا یکی از مقصدهای سفر با قایق آن هم در شمالی ترین قسمت پوکت است.

جزیره جیمز باند

جیمز باند تحت حفاظت پارک ملی پوکت است.بهترین موقعیت برای دیدن این صخره ها از داخل قایق است که صخره هایی خواهید دید که درون آنها غارهای کوچکی تشکیل شده اند.

جزیره فی فی

مجمع الجزایر بسیار زیبا و دست نخورده ی فی فی توسعه خود را به افراد بومی مدیون است.این 6 جزیره بسیار زیبا بوده و آرامشی تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.

دماغه پرومتپ

در دماغه پرومتپ میتوانید زیباترین غروب شهر پوکت را تجربه کنید.برای علاقه مندان به غذا هم یک رستوران با منظره زیبا در نظر گرفته شده است.

چشم‌انداز کارن

ساحل زیبای کارن دومین ساحل شهر پوکت محسوب میشود.منظره طبیعی که توسط صخره ها ایجاد شده با احساسات شما بازی میکند.

باغ گرمسیری نونگ نوچ

باغ گرمسیری نونگ نوچ با جای دادن بیش از 670 نوع گلهای پیوندی و بومی خود را بسیار متمایز شده است.تماشای این باغ زیبا را در پاتایا از دست ندهید.

کوه پانی

کوه پانیی جزیره ای است که بیشتر آن بوسیله صخره‌های سنگ بزرگ پوشیده شده است.صدها کلبه، خانه یا رستوران به وسیله پایه‌های چوبی در قسمت کم عمق دریا ساخته شده‌اند

جهت رزرو هتل در تایلند با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

اطلاعات کشور تایلند

پرچم تایلند
پایتخت تایلند
نام انگلیسی تایلند
Thailand
مساحت تایلند
513,120 کیلومتر مربع
جمعیت تایلند
65,104,000 نفر
کد تلفن تایلند
  • 0066
واحد پول تایلند
  • بات   (THB)
زبان رایج در تایلند
  • تای
کشورهای هم مرز تایلند

جهت رزرو هتل در تایلند با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵