تور پاتایا مهر ۹۸

تور پاتایا، بهترین و به صرفه ترین تور تایلند

جهت رزرو تور پاتایا مهر ۹۸ با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور پاتایا یعنی سفر به شهری که همیشه سرحال و شاداب است. پاتایا یک شهر ساحلی پر جنب و جوش در تایلند است که از دهه 80 میلادی تا کنون توانسته عنوان توریستی ترین شهر تایلند را برای خود حفظ کند. سالانه میلیون ها نفر از مردم جهان تور پاتایا را برای تفریحات و تعطیلات خود انتخاب می کنند. آفتاب تراول به شما 7 شب و 8 روز اقامت در پاتایا را پیشنهاد می کند. 

ساحل های پاتایا

پرطرفدار بودن تور پاتایا بی دلیل نیست. ساحل های پاتایا از طلوع تا غروب خورشید سرشار از زندگی است. از یک طرف دوستداران بازی های های آبی و ساحلی دیده می شوند که به دریا زده اند و از طرف دیگر انبوه توریست هایی که روی صندلی های کنار ساحل دراز کشیده اند و آفتاب می گیرند.

تور پاتایا - ساحل پاتایا

پاتایا بیچ (یا ساحل پاتایا) یکی از معروف ترین سواحل پاتایا است. در تور پاتایا حتما یکبار هم که شده گذرتان به این ساحل خواهد افتاد. جایی که مرکز تعداد بسیاری از بازی ها و ورزش های دریایی است. تا بخواهید قایق تندرو، قایق بادبانی، جت اسکی و... در این ساحل منتظر شماست. علاوه بر این رستوران های شناور در آب از جاذبه های ساحل پاتایا هستند.
ساحل جومتین یکی دیگر از ساحل های معروفی است که در تور پاتایا حتما به آن سر می زند. این ساحل ماسه ای 6 کیلومتری، بسیار آرام تر از ساحل پاتایا است. دراز کشیدن و آفتاب گرفتن در شن های ساحل آرام جومتین، و تماشای آبی دریا یکی از تفریحات توریست های پاتایا است. ناگفته نماند که ارزان ترین غذاهای خوشمزه دریایی مثل اسنک را در این ساحل می توانید تهیه کنید.

تور پاتایا - ساحل جومیتن
اگر راهی تور پاتایا هستید، جزیره مرجان (به زبان تایلندی: کولارن)، جزیره کو سامت، جزیره میمون (کو لینگ)، و جزیره کو ساک را از دست ندهید. در ضمن ساحل بانگ سارای و ساحل ناکولا هم از دیدنی های تور پاتایا هستند.

تفریحات شبانه در تور پاتایا

بعد از غروب خورشید، جوش و خروش پاتایا به خیابان های داخلی شهر منتقل می شود. شب که می شود، توریست های پاتایا خیابان ها را اشغال می کنند و تا طلوع خورشید، مهمانی و پایکوبی و تفریحات شبانه در پاتایا ادامه دارد.

تور پاتایا - تفریحات شبانه پاتایا
تفریحات شبانه معروف تایلند، در پاتایا به اوج خود می رسند. شب زنده داری های ساحل پاتایا، ساحل جومیتن و ساحل ناکولا در همه جای دنیا معروف است. رستوران ها، بارها، کلاب ها، و... همه از غروب تا طلوع خورشید به فعالیت ادامه می دهند و توریست ها هم هم پای آنها شب خود را به صبح می رسانند.

تور پاتایا - واکینگ استریت
بزرگترین و شلوغ ترین مرکز تفریحات شبانه در تمام تایلند، «واکینگ استریت پاتایا» است.

هتل های تور پاتایا

گذشته از اینها، در تور پاتایا انواع و اقسام امکانات برای اقامت و سرگرمی پیدا می شود. با هر بودجه ای می توانید در پاتایا هتل، سوئیت، ویلا یا هرچه دلتان بخواهد پیدا کنید. از ارزان ترین تا گران ترین اقامتگاه ها را در پاتایا می بینید!

هتل های تور پاتایا
با سرمایه گذاری های دولتی و خصوص در توریسم پاتایا، این شهر دارد چهره خود را از یک شهر ساحلی ویژه مجردها، به مقصد توریستی محبوب برای همه گروه های مردم تبدیل می کند. زمانی تور پاتایا تنها مخصوص مجردها بود، اما امروز زوج ها و خانواده ها، حتی بازرگانان هم می توانند در تور پاتایا به آنچه می خواهند، برسند!

هتل های تور پاتایا

انواع و اقسام هتل ها، ریزورت های ساحلی و خانوادگی، هتل های چهار و پنج ستاره لوکس، اقامتگاه های رمانتیک، هتل های نزدیک ساحل و اقامتگاه های سنتی در پاتایا وجود دارد. پاتایا که تنها 147 کیلومتر با بانکوک فاصله دارد، نزدیک ترین مرکز هتل های ساحلی (ریزورت) به پایتخت تایلند است.

مراکز تفریحی و توریستی در تور پاتایا

از مراکز تفریحی پاتایا می توان به معبد وات فرا یایی، معبد یانسانگ وارارام پاتایا، مینی سیام، دنیای زیر آب، حیات وحش ببرها، دهکده فیل ها، بازار شناور پاتایا و... اشاره کرد. 

تور پاتایا - بازار شناور پاتایا

پروازهای تور پاتایا

پروازهای تور پاتایا بدین گونه انجام می شود که شما ابتدا با پرواز هواپیمایی ماهان از تهران به بانکوک پایتخت تایلند می روید. از بانکوک به پاتایا را از دو طریق می توانید بروید؛ یا باید هواپیمای خود را عوض کنید و مابقی راه به سوی پاتایا را با پرواز داخلی سپری کنید. و یا اینکه فاصله 150 کیلومتری بانکوک تا پاتایا را به صورت زمینی طی کنید، که بسیار ارزان تر و به صرفه تر است. اکثر مسافران پاتایا با توجه به فاصله اندک این شهر با بانکوک، راه زمینی را انتخاب می کنند.

ویزای تور پاتایا

برای مسافرت به پاتایا، باید ویزای تایلند داشته باشید. اصل پاسپورت با ۶ ماه اعتبار از تاریخ پرواز، به همراه یک قطعه عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید، کپی صفحه اول شناسنامه، کپی کارت ملی، نشانی منزل و محل کار با ذکر شغل دقیق مسافر و پرینت حساب بانکی شما برای اخذ ویزای تایلند لازم است.

 

مراکز تفریحی که در تور پاتایا مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

اماکن تاریخی که در تور پاتایا مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

جاذبه های طبیعی که در تور پاتایا مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید

مراکز خرید که در تور پاتایا مهر ۹۸ می توانید بازدید کنید