دنیای زیر آب پاتایا , تایلند

دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya

آکواریوم پاتایا یکی از بزرگترین آکواریوم ها با ظرفیت 3.8 میلیون لیتر آب در جهان محسوب می شود که در واقع دنیایی متفاوت را به ببیندگان عرضه می‌دارد.5000جانور آبزی در 200گونه متفاوت در دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya زندگی می‌کنند؛ کوسه، سمور دریایی، سفره ماهی، حیوانی با صفات کوسه و سفره دریایی و ... در اینجا در کنار هم با مسالمت زندگی می‌کنند.

گردش شما از فضایی که می‌توانید به بعضی ازحیوانات آبزی دست بزنید آغاز می شود، شما در دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya می‌توانید پوست جانوران آبزی نظیر خیار دریایی، لاک پشت، ستاره دریایی، خرچنگ ، کوسه بامبو و نوعی از سفره ماهی را لمس کنید و ببینید پوست این حیوانات چقدر خاص و هیجان انگیز است.

کمی که جلوتر بروید، صخره های رنگارنگ، مرجان ها، شقایق های دریایی، ماهی های رنگارنگ و ریز نمایان می‌شوند، تونل شیشه ای از همینجا آغاز می شود و در اواسط راه به بیشترین عمق خود می رسد، بالای سرتان را نگاه کنید، حتما یک کوسه بسیار بزرگ از بالای سر شما عبور کرده و یا قصد عبور را دارد. همینطور که به جلو می‌روید، با حیوانات دریایی که در اعماق بسیار زیاد آب زندگی می کنند، آشنا می‌شوید. از این قسمت که خارج می شوید، وارد محوطه ای می‌گردید، که به صورت زنده می‌توانید نحوه غذا دادن به حیوانات دریایی را ببینید که بسیار جالب و هیجان انگیز مخصوصا برای کودکان خواهد بود. نکته جالب دیگر اینکه غذاهایی که به کوسه و سمور دریایی داده می شود بسیار زیاد است و بعد از تغذیه این دو جاندار، غذا دادن به باقی حیوانات دریایی آغاز می شود. اگر دوست دارید با شیشه شیر به ماهی Kois غذا بدهید فرصت را از دست ندهید، این گونه از ماهی ها منتظر شما و کودکانتان هستند.

زمان آغاز به کار دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya از ساعت 9تا 5:30 عصر می باشد و درِ آن راس ساعت 6 عصر بسته می شود. هزینه بلیط برای بزرگسالان 500 بات و برای کودکان 300 بات می باشد. البته اگر می‌خواهید غواصی کنید، هزینه اضافه‌ای از شما دریافت می گردد.

در امتداد بزرگراه سوخومیت Sukhumvit Highway حرکت کنید، حتما مرکز خرید تسکولوتوس Tesco Lotus را که در قسمت جنوبی پاتایا است مشاهده می‌کنید، 200 متر بعد از آن، به دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya خواهید رسید.

چگونه به دنیای زیر آب پاتایا برویم؟

در امتداد بزرگراه سوخومیت حرکت کنید، حتما مرکز خرید تسکولوتوس را که در قسمت جنوبی پاتایا است مشاهده می‌کنید، 200 متر بعد از آن، به دنیای زیر آب پاتایا خواهید رسید.

آدرس دنیای زیر آب پاتایا

22/22 Moo 11, Sukhumvit Rd., Nongprue, Banglamung, Chonburi 20260, Thailand پاتایا, تایلند

ساعت کار دنیای زیر آب پاتایا

زمان آغاز به کار دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya از ساعت 9تا 5:30 عصر می باشد

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره دنیای زیر آب پاتایا چیست؟

جهت رزرو هتل در پاتایا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵