گالری هنر در بهشت , تایلند

گالری هنر در بهشت

هنر در بهشت Art in Paradise

 هنر در بهشت Art in Paradise یک گالری هنری سرگرم‌کننده و جذاب است که فاصله بین هنر و تماشاگر را با نقاشی های سه بعدی از بین برده است و به‌وسیله خنده و شوخی تعامل خوبی بین این دو ایجاد کرده است. هنرمندان این آثار، با استفاده زیرکانه از سایه‌ها و حاشیه‌ها، نقاشی‌های حیرت‌انگیز خود را جوری روی دیوار کشیده‌اند که باعث بوجود آمدن خطای دید می‌شود و ما تصور می‌کنیم که حیوانات داخل تصاویر دیوار را شکسته‌اند و از آن بیرون آمده اند یا چندین نفر در حال افتادن از روی آبشار هستند و یا خرس قطبی می‌خواهد یک تکه از نارگیل ما را بدزدد! این گالری هنری بیش از 100 اثر منحصربفرد در ده موضوع مختلف مانند حیوانات وحشی، طبیعت و تمدن ماقبل تاریخ دارد. همچنین از برخی از آثارهنري کلاسیک کپی شده و باآنها شوخی های بامزه‌ایانجامگرفته است، مانند اضافه شدن یک مداد به نقاشی مونالیزا به نحوی که بنظر می‌آید شما همان لئورنادو داوینچی هستید که در حال کشیدن این نقاشی هستید.

در گالری هنر در بهشت Art in Paradise شما نه از روی اجبار و اکراه بلکه با اشتیاق تمام، شروع به عکس گرفتن می‌کنید و شما تایلندی‌های زیادی را در اینجا می‌بینید که سخت درگیر سرگرمی موردعلاقه‌شان، یعنی گرفتن عکس‌های پشت هم از دوستانشان هستند که با استادی تمام در ژست‌های خاص هر نقاشی قرار می‌گیرند. هنر در بهشت Art in Paradise تماشاگران را به وجد می‌آورد که ازطريقي با این نقاشی‌ها، عکس‌های سه بعدی خلاقانه بگیرند که بسیار واقعی بنظر بیایند. اینجا مکان بسیار خوبی است که بخواهید با فرزندان، دوستان و یا همسرتان بیایید و مطمئن باشید که هنگام خروج لحظات بسیار شاد و مفرحی را بر روی دوربین خود ثبت کرده‌اید.

برای دیدن کل گالری حدود دو ساعت زمان لازم است اما بسته به علاقه شما به این نقاشی‌ها این زمان ممکن است کم یا زیاد هم بشود. جایی دیگری در پایاتا نیست که مثل گالری هنر در بهشت Art in Paradise باشد و آنقدر خوب و سنجیده برایش فکر و خیلی حرفه‌ای هم اجرا شده باشد و خانواده‌ها بتوانند در هر آب و هوایی به آن بروند و لذت ببرند.

گالری هنر در بهشت Art in Paradise در خیابان دوم 2nd Road پاتایا واقع شده است و ورودیه آن 20 متر بالاتر از Pattaya Soi 2 قرار گرفته است. خیابان دوم پاتایا یک خیابان یک طرفه است و شما به راحتی می‌توانید هنر در بهشت Art in Paradise را در نزدیکی میدان دلفین Dolphin Roundabout ببینید.

ساعات کار: 09:00 تا 21:00

قیمت بلیط: 500 بات برای افراد بزرگسال و 300 بات برای کودکان ( 150 بات برای تایلندی‌ها)

چگونه به گالری هنر در بهشت برویم؟

خیابان دوم پاتایا یک خیابان یک طرفه است و شما به راحتی می‌توانید هنر در بهشت را در نزدیکی میدان دلفین ببینید.

آدرس گالری هنر در بهشت

گالری هنر در بهشت Art in Paradise در خیابان دوم 2nd Road پاتایا واقع شده است و ورودیه آن 20 متر بالاتر از Pattaya Soi 2 قرار گرفته است. پاتایا, تایلند

ساعت کار گالری هنر در بهشت

ساعات کار گالری هنر در بهشت 09:00 تا 21:00 می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره گالری هنر در بهشت چیست؟

جهت رزرو هتل در پاتایا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵