باغ گرمسیری نونگ نوچ , تایلند

باغ گرمسیری نونگ نوچ

باغ گرمسیری نونگ نوچ Nong Nooch Tropical Garden

باغ نونگ نوچ Nong Nooch در زمینی به مساحت 2.4 کیلومتر مربع احداث شده است. این پارک خوش‌منظره و زیبا به راحتی می‌تواند یک گردش یک‌روزه عالی باشد. اینجا بیشتر شبیه یک پارک است اما نمایش‌های فرهنگی روزانه، چندین رستوران، اقامتگاه و همچنین باغ‌های متنوع با پوشش‌های گیاهی مختلف نیز در آن وجود دارد. قدم زدن در این پارک گیاه‌شناسی مانند سفر به مشهورترین باغ‌ها در سرتاسر دنیاست خواه باغ فرانسوی در قرن 17 میلادی باشد، خواه استون هنج Stonehenge و یا حتی باغ‌های رنسانس اروپا. باغ‌های این پارک با گونه‌های گیاهی خاصش نیز به همان اندازه جذاب است؛ مانند باغ کاکتوس و گیاهان گوشتی (ساکولنت)، باغ ارکیده، باغ‌های نخل گرمسیری و بونسای.

بسیار بعید است که شما فقط به قدم زدن در باغ گرمسیری نونگ نوچ Nong Nooch بسنده کنید و از دیگر جاذبه‌های آن غافل شوید.می‌توانید یک دوچرخه کرایه کنید و در هنگام دوچرخه‌سواری از مناظر باغ لذت ببرید. گلخانه ارکیده ( بزرگترین کلکسیون در تایلند) که در آن بیشتر از 670 گونه گل ارکیده بومی و پیوندی وجود دارد را از دست ندهید. تماشای برگ‌ها و گل‌های عجیب و غریب، کاکتوس و گیاهان گوشتی هم جنبه آموزشی دارد و هم بسیار چشم‌نواز است.

باغ فرانسوی با طراحی متقارن و بوته‌های تزئین‌شده پس از باغ ورسای، جزو قسمت‌های برجسته نونگ نوچ Nong Nooch می‌باشد. یکی دیگر از امکانات منحصربفرد این باغ زیبا راهروی مسقفی است که می‌توان با عبور از آن به باغ درخت‌آرایی، باغ اروپایی، باغ نخل گرمسیری، تپه پروانه‌ای و باغ استون هنج Stonehenge رسید. جدای از باغ گیاه‌شناسی نونگ نوچ Nong Nooch  ،هرروزه برنامه های خاصی در تالار فرهنگی تایلندی نمایش می‌دهد. می‌توانید از آواز و حرکات زیبای اجراکنندگان رقص کلاسیک تایلندی، موی تای Muay Thai و نمایش‌های باستانی لذت ببرید همانطور که از دیدن نمایش فیل‌های باهوش شگفت‌زده می‌شوید. فعالیت‌های دیگری که می‌توانید آنها را انجام دهید شامل قایق‌سواری، فیل سواری و دوچرخه سواری است.

 ساعات بازدید: 09:00 تا 17:00

آدرس: کیلومتر 163 ، خیابان Sukhumvit

چگونه به باغ گرمسیری نونگ نوچ برویم؟

بهترین راه رسیدن به باغ گرمسیری نونگ نوچ استفاده از سرویس هایی است که از هتل شما به این باغ میروند.

آدرس باغ گرمسیری نونگ نوچ

آدرس: کیلومتر 163 ، خیابان Sukhumvit پاتایا, تایلند

ساعت کار باغ گرمسیری نونگ نوچ

ساعات بازدید باغ گرمسیری نونگ نوچ همه روزه از 09:00 تا 17:00 می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره باغ گرمسیری نونگ نوچ چیست؟

جهت رزرو هتل در پاتایا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵