مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک , تایلند

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک یکی از بزرگترین مراکز در بانکوک و بدون اغراق در جهان است، برای خرید هر چیزی می‌توانید به مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک مجموعه بیایید، برندهای مختلف پوشاک برای آقایان و خانم ها، سالن های مد، کتابفروشی‌های مختلف، مغازه‌های مختلف فروش وسایل الکترونیکی خانه و محل کار،ابزارهای هوشمند ، منسوجات و مبلمان، بانک‌های مختلف، سالن‌های زیبایی و فروشگاه‎های مواد غذایی و رستوران‌های متنوع و ... همه و همه در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک قرار گرفته اند.

اندازه مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok  830000 متر مربع است و این یعنی حداقل 30% بزرگتر از سایر مجتمع های خرید در بانکوک است. کل مغازه های مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک ، 500عدد می‌باشد و در کنار آنها 100 رستوران و کافه ،  15 سینما ، شهر بازی برای کودکان، اسکی روی یخ، فروشگاه موادغذایی و ... قرار دارد.علاوه بر این متراژی که برای مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok در نظر گرفته شده است، فضای بیرونی آن را نیز باید در نظر گرفت، فضایی که مخصوص برگزاری جشن های ملی تایلند همانند جشن سال نو است.

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok در قلب منطقه چیدلوم قرار گرفته است، که این مورد دسترسی به این مجتمع را بسیار راحت کرده است، ایستگاه های منوریل که در شهر هستند با زمان بسیار کمی شما را به مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok می‌رسانند. می‌توانید یکی از روزهایتان را اینگونه برنامه ریزی کنید که در ابتدا سری به معابد اراوان  Erawan Shrine  و تریمورتی Trimurti Shrine بزنید سپس به این مرکز تجاری بیایید. دو معبد ذکر شده در نزدیکی این مجتمع بزرگ قرار گرفته اند.

نوع دکوراسیون داخلی مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok، تاکید بیشتر بر جایگاه های قرارگیری سقف و پنجره های متحرک برای دریافت نور طبیعی و همچنین قرار گیری لامپ ها در جهت بهتر نمایش دادن هر چه بیشتر برندهای مختلف بوده است.مجسمه‌های زیبایی نیز توسط هنرمندان ساخته شده است که در جای جای مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok قرار گرفته اند.

همانطور که در بالا گفتیم، سالن‌های زیبایی مختلفی در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک قرار گرفته است. علاوه بر این سالنها، مرکز یوگا و بدنسازی نیز در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک به چشم می‌خورد. برندهای مختلفی همانند زارا ، تیم برلند ، لی ، کلوین کلین ، گپ ، گس ، کلارکس و ... که در بیشتر دنیا شعبه  دارند در مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک نیز حضور دارند . بعد از تمامی این ویژگی ها  در طبقه اول مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok برندهای محلی تایلند و چین نیز خودنمایی می‌کنند. همچنین در این طبقه شعبه ای از برند معروف انگلیسی نکست که فعال در زمینه پوشاک خانم ها، آقایان و کودکان است نیز وجود دارد.

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک  Central World Bangkokسعی کرده بیشترین افراد را در هر رده سنی به خود جلب کند . زمین اسکی ، سالن های مختلف ، نمایش فیلم‌های سینمایی ، زمین بازی برای کودکان  و گیم نت‌‌های مختلف برای نوجوانان همگی از امکانات دیگر مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک به شمار می‌آید . می‌توانید کودکان را در پارک بازی بگذاریدوخودتان با خیال راحت تماممرکز خرید سنترال ورلد بانکوک بگردید ، به شما قول می‌دهیم بعد از گشت و گذار و دیدن تمام مغازه ها، بازهم کودکتان وقت نکرده است از تمام امکانات پارک مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok استفاده کند.

مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok درحال گسترش فضای کاری خود، دعوت از سایر برندها برای حضور در مرکز و ... است.

ساعت کاری مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok از 10صبح تا 10 شب می باشد.

چگونه به مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک برویم؟

ایستگاه های منوریل که در شهر هستند با زمان بسیار کمی شما را به مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok می‌رسانند.

آدرس مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

999/9 Rama I Rd, 10330, Thailand بانکوک, تایلند

ساعت کار مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک

ساعت کاری مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک Central World Bangkok از 10صبح تا 10 شب می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید سنترال ورلد بانکوک چیست؟

جهت رزرو هتل در بانکوک با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵