رزرو هتل در آنتالیا

جهت جستجو و یافتن بهترین هتل های آنتالیا فقط کافی است تاریخ ورود و خروج خود را مشخص نمایید!

  • رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
  • پرداخت ریالی با کارت بانکی
  • دریافت آنی ووچر

Lara World Hotel

هتل در شهر آنتالیا
۳۹۰,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

آتالا هتل

هتل در شهر آنتالیا
۴۰۳,۲۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

ارزان ترین هتل های آنتالیا

هتل آدالیا

هتل در شهر آنتالیا
۲۶۴,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

Exporoyal Hotel

در شهر آنتالیا
۳۱۰,۸۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

Oscar Boutique Hotel

هتل در شهر آنتالیا
۳۴۸,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

موره هتل

هتل در شهر آنتالیا
۳۷۸,۰۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

هتل های 5 ستاره آنتالیا

هتل د مارمارا آنتالیا

هتل در شهر آنتالیا
۸۷۷,۸۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

هتل پُرتوبلو ریزورت و اسپا

ریزورت در شهر آنتالیا
۱,۰۶۲,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

هتل آکرا باروت

هتل در شهر آنتالیا
۳,۵۴۰,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

Exporoyal Hotel

در شهر آنتالیا
۳۱۰,۸۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

قصد رزرو هتل در آنتالیا را دارید؟

این تاریخ ها را بررسی کنید:

هنوز پرواز آنتالیا خود را رزرو نکرده اید؟

فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین بلیت پرواز به مقصد آنتالیا را برای شما صادر کنیم.

021-88559925

هتل های 4 ستاره آنتالیا

هتل مارینا رزیدنس آنتالیا

هتل در منطقه کالیچی شهر آنتالیا
۶۵۹,۴۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

هتل بیلم های کلاس

هتل در شهر آنتالیا
۷۳۹,۲۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

بست وسترن پلاس خان هتل

هتل در شهر آنتالیا
۸۶۵,۲۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

توانا هتل

هتل در منطقه کالیچی شهر آنتالیا
۸۶۵,۲۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

هتل های 3 ستاره آنتالیا

هتل آدالیا

هتل در شهر آنتالیا
۲۶۴,۶۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

موره هتل

هتل در شهر آنتالیا
۳۷۸,۰۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

آتالا هتل

هتل در شهر آنتالیا
۴۰۳,۲۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

استارت هتل انتالیا

در شهر آنتالیا
۴۳۶,۸۰۰ تومان
برای 1 شب اقامت

راهنمای رزرو هتل در آنتالیا

رزرو هتل در آنتالیا کار سختی نیست. در این شهر صدها هتل و اقامتگاه وجود دارد که شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای اقامت در هتل در نظر گرفته اید، یکی از آنها را انتخاب کنید. یکی از دلایل استقبال زیاد از سفر به آنتالیا، علاوه بر آب و هوا و موقعیت جغرافیایی مناسب آن، این است که رزرو انواع هتل با قیمتهای مختلف در این شهر به راحتی امکانپذیر است.

آنتالیا در جنوب غربی ترکیه قرار گرفته و دریای مدیترانه هم در جنوب آنتالیا قرار دارد. آب و هوای آنتالیا و همینطور تفریحات آبی متنوع در این شهر، باعث شده است تا آنتالیا به یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین مقاصد گردشگری ترکیه تبدیل شود.

هتل در آنتالیا

در ادامه چند نکته درباره رزرو هتل در آنتالیا ذکر شده است که امیدواریم کمک کنند تا شما عزیزان بتوانید راحت تر و نتیجه بخش تر به رزرو هتل در آنتالیا بپردازید.

رزرو هتل 5 ستاره در آنتالیا

آنتالیا پر از هتل های 5 ستاره است. هتل های لوکس آنتالیا بهترین خدمات ممکن را در بهترین موقعیت های جغرافیایی به مهمانان خود ارائه می دهند. نزدیکی به ساحل، طراحی و معماری فوق العاده، اتاق های راحت و خدمات ویژه این هتل ها، آنها را از بقیه رقبایشان ممتاز کرده است.

بهترین هتل های آنتالیا

اکثر هتل های لوکس آنتالیا در نزدیکی ساحل قرار دارند. از جمله بهترین هتل های آنتالیا می توان به هتل ریکسوس پریمیوم بلک، هتل مردان پالاس، هتل آکرا باروت آنتالیا، هتل سی لایف فمیلی ریزورت و... اشاره کرد. در این صفحه: بهترین هتل های آنتالیا معرفی می شوند.

هتل در آنتالیا

رزرو هتل های خوب آنتالیا

منظور از هتل های خوب، هتل هایی است که خدمات مناسبی به مسافران خود ارائه می دهند، اما مانند هتل های لوکس اشرافی و پرزرق و برق نیستند. این هتل های اغلب 4 ستاره، تلاش می کنند با قیمت های مناسب، رضایت مشتریان را نیز کسب کنند. بسیاری از این هتل ها در نزدیکی شهر آنتالیا قرار گرفته اند. 

رزرو هتل در آنتالیا

تجربه اقامت در این هتل ها گرچه مانند هتل های بسیار گرانقیمت 5 ستاره نیست، اما رضایت شما را جلب خواهد کرد اگر انتخاب درستی داشته باشید. هتل مارینا رزیدنس، توانا هتل آنتالیا، هتل کرنر پارک، و... از جمله هتل های خوب آنتالیا هستند که می توانید با قیمت مناسبی آنها را رزرو کنید و از سفر خود لذت ببرید.

رزرو هتل های ارزان آنتالیا

اگر دنبال جایی ارزان تر در آنتالیا می گردید، نگران نباشید. هتل های ارزان قیمت هم در این شهر به وفور پیدا می شوند. اما باید قبل از رزرو آنها حتما با کارشناسان مشورت کنید. همیشه گزینه هایی وجود دارند که با ارزان ترین قیمت، خدمات مناسبی را به شما ارائه کنند. 

هتل در آنتالیا

هتل آدالیا، هتل اکسپورویال، هتل کاریاتیت و... از هتل های ارزان آنتالیا هستند.

بهترین زمان رزرو هتل در آنتالیا

شاید این تصور برای خیلی ها وجود داشته باشد که مثلا برای رزرو هتل در آنتالیا باید تا آخرین لحظات صبر کنیم تا هتل مورد نظر پیشنهاد یا تخفیف ویژه ای ارائه دهد و ما هم از این تخفیف بهره مند شویم.

گرچه ممکن است این اتفاق بیفتد، اما ریسک بسیار بالایی دارد، چراکه احتمالا شما زمان خاصی را برای سفر انتخاب کرده اید و تعویق رزرو هتل در آنتالیا، به امید بهره مندی از تخفیف های مختلف، ممکن است باعث لغو شدن سفر شما شود.

بنابراین اگر برای مثال برای سفر به آنتالیا مرخصی گرفته اید یا قرار است به یک سفر کاری در آنتالیا بروید، یا می خواهید کسی را در زمان بخصوصی در آنتالیا ملاقات کنید، تعویق رزرو هتل در آنتالیا و انداختن آن به لحظات آخر، راهکار خوبی نخواهد بود.

بنابراین شاید بتوان گفت بهترین زمان برای رزرو هتل در آنتالیا، یا بطور کلی هر شهر دیگری، چند هفته یا حتی چند ماه قبل از سفرتان است. با این کار خیالتان از همه چیز راحت خواهد بود و با پدیده دقیقه نودی و ناکامی از سفر به انتالیا روبرو نخواهید شد.

بهترین راه رزرو هتل در آنتالیا

یک نکته که به شما در رزرو هتل در آنتالیا کمک می کند، چک کردن قیمت اتاق های هتل در هر زمانی است که فرصت می کنید. برای مثال قیمت تمامی هتل هایی که در سایت آفتاب تراول وجود دارد، در لحظه به روز رسانی می شود، و هر تغییری که در قیمت هتل و دیگر شرایط آن به وجود بیاید، همان لحظه بر سایت آفتاب تراول قابل مشاهده است.

بنابراین اگر قصد رزرو هتل در آنتالیا را دارید، می توانید هتل های مختلف این شهر را که لیست تمامی آنها در زیر وجود دارد، در زمان های مختلف بررسی کنید و هر زمان که قیمت و شرایط هتل را مناسب دیدید، اقدام به رزرو هتل به صورت آنلاین فرمایید.

هتل آنتالیا

نکته آخر که بارها آن را ذکر کرده ایم و به علت اهمیت زیادی که دارد، بار دیگر اشاره ای به آن می کنیم، سنجیدن موقعیت مکانی هتل مورد نظرتان و نزدیکی اش به مراکز مختلف تفریحی، تجاری و جاذبه های مختلف طبیعی و اقلیمی می باشد.

چراکه اگر بدون توجه به این مسئله تصمیم به رزرو هتل در آنتالیا بگیرید، هزینه های مختلف رفت و آمد، شیرینی سفرتان به آنتالیا را کمی تلخ خواهند کرد.

همچنین برای راحتی در رزرو هتل در آنتالیا، استفاده از فیلترهای جستجویی که برای انتخاب هتل در نظر گرفته شده است را فراموش نکنید. به کمک این فیلترها می توانید هتل های ارزان در آنتالیا و همینطور هتل های لوکس در آنتالیا را پیدا کنید و در صورت تمایل اقدام به رزرو هتل در آنتالیا به صورت آنلاین فرمایید.

آب و هوای آنتالیا | دمای هوای آنتالیا در ۱۲ ماه سال با ذکر تمام جزئیات

آب و هوای آنتالیا | دمای هوای آنتالیا در ۱۲ ماه سال با ذکر تمام جزئیات

آب و هوای آنتالیا آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه می باشد که در غرب این کشور واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی آنتالیا از شمال و شرق و غرب به ترتیب با سه شهر بوردور، سریک و کورکوتلی همسایه است و از جنوب هم به دریای مدیترانه می رسد. آب و هوای آنتالیا […]

کشورهای بدون ویزا

کشورهای بدون ویزا

در ادامه این نوشته سعی شده تا به معرفی کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان و مدت زمان ممکن اقامت در این کشورها، پرداخته شود. سفر به ارمنستان بدون ویزا ارمنستان، از جمله کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان می باشد. از سال ۹۵ با امضای قراردادی میان ایران و ارمنستان که برای گسترش همکاری در زمینه […]

آرامگاه مولوی در کدام شهر است

آرامگاه مولوی در کدام شهر است

آرامگاه مولوی در شهر قونیه، میان دو استان آنتالیا و آنکارا واقع شده است. استان قونیه بزرگترین استان کشور ترکیه است که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد. مولوی در سال ۶۰۴ هجری قمری در شهر بلخ زاده شد. اما علت اینکه به شهر قونیه رفت و سالها در این شهر زندگی کرد بر […]

بهترین زمان سفر به استانبول

بهترین زمان سفر به استانبول

برای پاسخگویی به این سوال که بهترین زمان سفر به استانبول چه زمانی است، باید مشخص کنیم که منظورمان از بهترین زمان چیست، به عبارتی بهترین زمان از چه نظر؟ ممکن است ترجیح شما این باشد که آب و هوای بهتر و مطبوع تری را در سفر به استانبول تجربه کنید، یا شاید قصدتان از […]

روزهای تعطیل در ترکیه

روزهای تعطیل در ترکیه

روزهای تعطیل عمومی ، ملی و مذهبی در ترکیه بررسی روزهای تعطیل رسمی، عمومی، ملی، منطقه ای و مذهبی در ترکیه و استانبول قبل از برنامه ریزی برای سفر و گشت و گذار همیشه ایده ی خوبی است. برای اینکه کار آسانی در پیش داشته باشید این بررسی اجمالی را در اختیارتان قرار می دهیم. […]

چندین مقصد از عجایب دنیا که حتما باید در طول عمرتون به  انجا سفر کنید

چندین مقصد از عجایب دنیا که حتما باید در طول عمرتون به انجا سفر کنید

کوهستان رنگین کمان در چین در شمال غربی گانسو یکی از استان های چین، و در پارک زمین شناسی ژانگی دانکسیا، یک مکان گسترده بسیار زیبا از کوه و زمین با سنگهایی به رنگ رنگین کمان وجود دارد. رگه هایی به رنگهای سرخ آتشین، نارنجی، کرم، سبز پر رنگ و زرد روشن در روی کوه […]

چرا باید از جزایر پرنس در استانبول بازدید کنیم؟

چرا باید از جزایر پرنس در استانبول بازدید کنیم؟

استانبول دو جاذبه ی مهم توریستی دارد که برای هر کدام تقریباَ یک روز کامل از سفر خود را باید اختصاص دهید: سفر به یک یا چند تا از جزایر پرنس (Princes’ Islands) و تور کشتی سواری در تنگه ی بسفر. معمولاَ این سؤال برای توریست ها به وجود می آید که آیا اختصاص یک […]

چگونه ویزای آمریکا بگیریم؟

چگونه ویزای آمریکا بگیریم؟

چگونه ویزای آمریکا بگیریم؟ اگر قصد سفر به آمریکا را دارید و باید برای اخذ ویزا اقدام کنید ، از آنجا که ایران و آمریکا روابط دیپلماتیک تیره ای دارند هیچیک در کشور دیگر سفارت و یا کنسولگری ندارد بنابراین ایرانیانی که متقاضی ویزای آمریکا هستند باید به کشور سومی مراجعه کنند که آمریکا در […]

۱۰ کافه ی برتر استانبول

۱۰ کافه ی برتر استانبول

۱۰ کافه ی برتر استانبول که دارای فضای باز هستند برخی از مکان ها در این مقاله فرصت تجربه ی تاریخ و عرفان و بقیه فرصت فرار از زندگی شهری گیج کننده و رسیدن به آرامش را در اختیارتان قرار می دهند. بسیار بعید است که بتوانید همه ی این کافه ها را در طول […]

تور آنتالیا

5 الی 7 شب

پرواز ترک اطلس و سان اکسپرس مستقیم به آنتالیا پرواز ماهان ،ایران ایر و قشم ایر فرودگاه دنیزلی

قیمت از
از ۳,۴۹۵,۰۰۰ تومان

درباره شهر آنتالیا ترکیه