مرکز خرید مارک آنتالیا , ترکیه

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز تجاری مارک آنتالیا Mark Antalya در آگوست 2013 برای دسترسی بهتر محلی‌ها و بازدیدکنندگان در مرکز شهرآنتالیا ساخته شده است. آخرین محصولات مد و فشن، سرگرمی، غذا و  محصولات تکنولوژی  در فضایی به مساحت 51،000 مترمربع گردهم آورده شده‌اند. علاوه بر 155 برند مختلف، تعدادی مغازه و فروشگاه هم در مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya هستند که برای اولین بار در این مکان باز شده‌اند.

در مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya می‌توانید علاوه بر یک خرید خاص، از سرگرمی‌های موجود در  مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya  نیز بهره ببرید و همزمان از فودکورت و رستوران‌های این مجموعه نیز استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌ها و امکانات مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya می‌توان به معماری مدرن، تراس بسیار زیبا و پارکینگ بزرگ که ظرفیت بیش از 3000 ماشین را دارد اشاره کرد.

از میان برندهای متنوعی که در مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya شعبه دارند می‌توان نام های تجاری اچ اند ام H&M، مانگو Mango ، برشکا Bershka، کوتون Koton، اپل Apple و هاریبو Haribo را نام برد. چندین طراح و برند معروف ترکیه‌ای نیز مانند Derimod، Hotiç و Matraş در این مرکز تجاری مشغول فعالیت هستند.

فراموش نکنید که مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya 10 سالن سینما دارد، بنابراین می‌توانید علاوه بر خرید کردن برای دیدن جدیدترین فیلم‌های دنیا نیز سراغ مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya بروید. دسترسی به این مرکز خرید بسیار آسان است و در صورتی که از هر کجای شهر سوار تراموا شوید می‌توانید مقابل مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya پیاده شوید.

ساعات کاری مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya هر روز از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب ( تابستان‌ها تا ساعت 11:00 شب) می‌باشد.

چگونه به مرکز خرید مارک آنتالیا برویم؟

دسترسی به این مرکز خرید بسیار آسان است و در صورتی که از هر کجای شهر سوار تراموا شوید می‌توانید مقابل مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya پیاده شوید.

آدرس مرکز خرید مارک آنتالیا

antalya,Şarampol Cd. No:84, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار مرکز خرید مارک آنتالیا

ساعات کاری مرکز خرید مارک آنتالیا Mark Antalya هر روز از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب ( تابستان‌ها تا ساعت 11:00 شب) می‌باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید مارک آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵