مرکز خرید تراسیتی , ترکیه

مرکز خرید تراسیتی

تراسیتی Terra City بزرگترین مرکز خرید آنتالیا Antalya است که در آن فروشگاه‌‌ها و برندهای مختلف ترکیه‌ای و بین المللی فعالیت می‌کنند. فودکورت این مجموعه در طبقه چهارم که چندین رستوران و کافه در آن وجود دارد به اندازه 830 نفر ظرفیت دارد. مرکز خرید ترا سیتی  Terra City در سال 2011 در منطقه لارا Lara ، که یکی از مناطق خوب و معتبر شهر آنتالیا Antalya می‌باشد ساخته شده است.

مرکز خرید ترا سیتی  Terra City با بیش از 150 فروشگاه و 30 رستوران به یکی از مراکز جذاب شهر تبدیل شده و باعث بوجود آمدن اتفاق تازه ای در زمینه خرید کردن در آنتالیا Antalya شده است. برندهای معتبری مانند بربری Burberry ، هوگوباس Hugo Boss ، گانت Gant ، لاکوست Lacoste ، ماسیما دوتی Massimo Duti ، نایک Nike ، پیر کاردین Pierre Cardin و تامی هیلفیگر  Tommy Hillfiger در این مرکز تجاری لوکس شعبه دارند.

مرکز خرید ترا سیتی  Terra City در 4 طبقه ساخته شده که طبقه همکف آن به فروش لوازم خانگی و محصولات مرتبط با آنها اختصاص داده شده است. در دو طبقه بعدی این پاساژ فروشگاه های مختلف لباس وجود دارند. همچنین در طبقه چهارم فودکورت، سینما و فروشگاه مخصوص بچه ها تعبیه شده است.  

چندین برند جدید مانند بادی شاپ Body Shop و مارکز اند اسپنسر Marks & Spencer نیز در مرکز خرید ترا سیتی  Terra City وجود دارند که در هیچ جای دیگر از شهر نمی‌توانید آنها را ببینید.

هرروز از ساعت 9:30 صبح تا 10:00 شب می‌توانید به مرکز خرید ترا سیتی  Terra City بروید.

چگونه به مرکز خرید تراسیتی برویم؟

از خیابان اصلی هتل لیبرتی هتل منتظر اتوبوس LC07 باشید که شما را در مقصدتان یعنی مرکز خرید تراسیتی پیاده خواهد کرد.

آدرس مرکز خرید تراسیتی

Terra City Avm, Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:55, 07160 Muratpaş/Antalya, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار مرکز خرید تراسیتی

هرروز از ساعت 9:30 صبح تا 10:00 شب می‌توانید به مرکز خرید ترا سیتی Terra City بروید.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید تراسیتی چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵