ساحل آدراسان آنتالیا , ترکیه

ساحل آدراسان آنتالیا

معرفی ساحل آدراسان آنتالیا

ساحل آدراسان آنتالیا یکی دیگر از سواحل آنتالیا می شود که در جنوب شهر کِمِر و میانه کوه های الیمپوس واقع شده است. ساحل آدراسان آنتالیا را از جهاتی می توان جزو سواحل خاص آنتالیا به شمار آورد. از این باب که ساحل آدراسان آنتالیا به نسبت دیگر سواحل خلوت تر است و افراد خاص تری این ساحل را برای اقامت و تفریح خود ترجیح می دهند.

شاید یکی از علل چنین وضعیتی، امکانات تفریحی کمتر و در عوض طبیعت بکرتر ساحل آدراسان باشد. این ساحل با اینکه دارای زیرساخت های بسیار خوبی برای پذیرایی از مسافران می باشد، اما از نقاط پر گردشگر آنتالیا دور می باشد و همین امر باعث شده تا در آرامش و سکوت دلچسبی قرار بگیرد.

البته لازم است ذکر شود که تمامی امکانات ضروری اعم از امکانات اولیه و رستوران ها و بارهای مختلف، در ساحل آدراسان آنتالیا وجود دارد، اما فی المثل اگر جزو آن دسته از افراد باشید که دنبال هیجان هستند و بخواهید ورزش های آبی گوناگون را تجربه نمایید، شاید سواحل اطراف و خلیج های کناری ساحل آدراسان، گزینه های بهتری برای شما باشند.

 معرفی ساحل آدراسان آنتالیا

رستوران ها و بارهای ساحل آدراسان آنتالیا

در پشت ساحل آدراسان آنتالیا یک خیابان کوچک قرار دارد که محل مناسبی برای پارک کردن ماشین می باشد و اغلب جایگاه ها رایگان است، گرچه قسمت های مخصوصی هم در نظر گرفته شده که پارک کردن خودرو در آنها نیازمند پرداخت هزینه است.

در این خیابان که بیش از چند متر با ساحل فاصله ندارد، رستوران ها، کافه ها و بارهای متعددی وجود دارد، همچنین فضایی که در این خیابان وجود دارد، بسیار دلنشین است و افراد با مسافران و گردشگران بسیار صمیمی برخورد می کنند.

در این رستوران ها و بارها می توانید، آنچه می خواهید را سفارش دهید و با خیال راحت و با لذت بردن از چشم انداز ساحلِ همراه با کوهستان مجاورش، به میل کردن غذای خود بپردازید.

 رستوران های ساحل آدراسان آنتالیا

ویژگی های جالب ساحل آدراسان آنتالیا

جالب است بدانید قسمت شمالی ساحل آدراسان آنتالیا و قسمت جنوبی آن با یکدیگر متفاوت می باشند. در قسمت شمالی سنگ ریزه های پخش شده بر زمین رنگارنگ هستند و سفید و طوسی لابلای آنها زیاد است، در صورتی که در قسمت جنوبی ساحل آدراسان، زمین را شن های ساحلی قهوه ای رنگ پوشانده اند.

همچنین گفتنی است که آب ساحل آدراسان آنتالیا بسیار تمیز می باشد و بخش بزرگی از آن دارای ارتفاع مناسبی برای شنا کردن است. اما توصیه می شود به علت وجود سنگ ریزه در کف آب از دمپایی های مخصوص ساحل و دریا استفاده نمایید.

 اگر عاشق طبیعت هستید و از هتل های لوکس و شیک فراری، اقامتگاه های طبیعی و بسیار جذابی در ساحل آدراسان وجود دارد که با هزینه کم می توانید در آنها اقامت کنید و از زیبایی های طبیعی این ساحل خاص، بهره مند گردید.

ویژگیهای ساحل آدراسان آنتالیا

تفریحات ساحل آدراسان آنتالیا

با وجود اینکه در ابتدا گفته شد ساحل آدراسان آنتالیا کمتر دارای تفریحات و ورزش های آبی است، اما این شرایط بستگی به آب و هوای آنتالیا دارد در فصل تابستان متفاوت است. در این فصل که تعداد گردشگران فزونی می گیرد، برخی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات، به ساحل آدراسان می آیند و انواع تجهیزات و امکانات لازم برای ورزش های آبی را به گردشگران ارائه می کنند.

به عنوان مثال می توان به جت اسکی، قایق های پدالی، کایاک، دوچرخه های کوهستانی، کوهنوردی، غواصی و ... به عنوان تفریحات موجود در ساحل آدراسان آنتالیا در فصل تابستان اشاره کرد.

 تفریحات ساحل آدراسان آنتالیا

چگونه به ساحل آدراسان آنتالیا برویم؟

برای رفت و آمد به ساحل آدراسان می توانید هم از تاکسی استفاده کنید و هم اینکه در ایستگاه Otogar سوار اتوبوس شوید و در آدرسان پیاده شوید که راه کم هزینه تری هم خواهد بود.

آدرس ساحل آدراسان آنتالیا

07370 Adrasan, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار ساحل آدراسان آنتالیا

محدودیت زمانی ای برای رفت و برگشت و ماندن در ساحل آدراسان وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل آدراسان آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵