بازار قدیمی آنتالیا , ترکیه

بازار قدیمی آنتالیا

در کنار مراکز خرید شیک و مدرن و هتل های 5ستاره پرزرق و برق در آنتالیا، جایی برای بازار سنتی و محلی خالی است. در این شهر درکنار تمامی مراکز خرید، بازار قدیمی Old Bazaar با قدرت هرچه تمامتر و محبوبیتی که میان مردم محلی و گردشگران دارد، به فعالیت خود ادامه می دهد.

دقیقا بعد از شهر قدیمی آنتالیا Antalya’s Old Town ، به فضایی سرپوشیده و گنبدی شکل به نام بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya خواهید رسید. در بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya  طیف وسیعی از کالاها و خدمات را خواهید دید. انواع طلا و جواهر، پوشاک آقایان، خانم ها و کودکان، وسایل چرمی اعم از کیف و کفش و مواد غذایی مختلف مثل انواع چای های ترکیه ای، ادویه جات مخصوص این شهر و ... را خواهید دید. اگر عاشق حلوا، باقلوا و عسل ترکیه ای هستید، به شما توصیه میکنیم حتما سری به بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya بزنید. همچنین در داخل بازار، کافه های قدیمی نیز وجود دارند که نوشیدن یک چای و خوردن شیرینی های داغ ترکیه ای در فضایی آرام و نوستالژیک در اینجا را به شما توصیه می‌کنیم.

در بخش دیگری از بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya ، حجره آهنگران و مسگران را خواهید دید که در آنجا انواع ظروف مسی و نقره ای با قلم زنی های خاص ترکیه ای را مشاهده خواهید کرد.

قسمت دیگر بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya به منسوجات ارزان قیمت اما با کیفیت خوب اختصاص یافته است. انواع سوغاتی های شهر آنتالیا و کشور ترکیه را می‌توانید با قیمتی ارزان در بازار قدیمی آنتالیا Old Bazaar Antalya خرید نمایید. چانه زنی در بازار قدیمی آنتالیا را فراموش نکنید.

چگونه به بازار قدیمی آنتالیا برویم؟

باید به راننده تاکسی اعلام کنید که قصد رفتن به بازار و شهر قدیمی را دارید.

آدرس بازار قدیمی آنتالیا

Meydankavagi Mh., 07200 Muratpasa/Antalya | Meydankavagi Mh., 07200 Muratpasa/Antalya, Antalya 07200, Turkey آنتالیا, ترکیه

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره بازار قدیمی آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵