ساحل مارمارا آنتالیا , ترکیه

ساحل مارمارا آنتالیا

معرفی ساحل مارمارا آنتالیا

ساحل مارمارا آنتالیا یکی از سواحل خاص آنتالیا می باشد که می توان آن را ساحلی خصوصی نامید. اگر محل اقامت شما در شهر پر از تب و تاب و زندگی آنتالیا می باشد و می خواهید هم از سرزندگی این شهر و مراکز خرید و تفریحی آن بهره مند شوید و هم دل به طبیعت آرام و ساکت و بکر بدهید، ساحل مارمارا آنتالیا بهترین گزینه برای شماست.

ساحل مارمارا آنتالیا در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و متعلق به یک هتل می باشد. به محض وارد شدن به این ساحل خصوصی، دیگر خبری از شلوغی و سر و صدای شهر نخواهید یافت.

لازم به ذکر است که برای ورود به ساحل مارمارا آنتالیا می بایست هزینه ای را به عنوان ورودی بپردازید که البته مبلغ کمی است و جای نگرانی نیست.

 معرفی ساحل مارمارا آنتالیا

امکانات ساحل مارمارا آنتالیا

خیالتان راحت باشد که هر آنچه بخواهید تا حد خیلی خوبی در ساحل مارمارا آنتالیا برای شما مهیاست. پس از پرداخت ورودی، وارد آسانسور خواهید شد و چند طبقه پایین خواهید رفت، سپس از یک تونل هیجان انگیز عبور خواهید کرد و به ساحل مارمارا خواهید رسید.

این ساحل که در دل یک صخره بزرگ شکل گرفته، دارای تمامی امکانات لازم برای استراحت کردن و لذت بردن از یک روز آفتابی است. دسشویی و حمام، رختکن، تخت مخصوص آفتاب گرفتن و بسیاری موارد دیگر از جمله امکانات ساحل مارمارا آنتالیا می باشند.

همچنین می توان به رستوران ها و بارهای کنار ساحل مارمارا آنتالیا اشاره کرد که با فراهم کردن منوی نسبتا خوبی از غذاها و نوشیدنی ها، سعی در پذیرایی از میهمانان خود، به بهترین نحو را دارند.

کمی جلوتر از کناره ی ساحل، داخل آب که در آن ناحیه به عمق مناسبی رسیده است، یک صخره بلند وجود دارد که بر روی آن دایو نصب شده است و افرادی که تمایل دارند می توانند از روی آنها به داخل آب شیرجه بزنند و در آب شفاف و کریستالی ساحل مارمارا، حسابی شنا کنند.

 امکانات ساحل مارمارا آنتالیا

چگونه به ساحل مارمارا آنتالیا برویم؟

به علت اینکه ساحل مارمارا آنتالیا در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته است، رفت و آمد به این ساحل بسیار راحت خواهد بود.

آدرس ساحل مارمارا آنتالیا

07160 Muratpaşa, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار ساحل مارمارا آنتالیا

به علت اینکه ساحل مارارا یک ساحل خصوصی می باشد و متعلق به یک هتل است، افراد عادی تنها روزها می توانند به این ساحل سر بزنند.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل مارمارا آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵