ساحل لارا آنتالیا , ترکیه

ساحل لارا آنتالیا

معرفی ساحل لارا آنتالیا

ساحل لارا آنتالیا یک ساحل شنی با کیلومترها درازا است که در شرق آنتالیا واقع شده است. ساحل لارا آنتالیا از یک سو با ساحل Örnekköy همسایه است که توسط صخره ها و هتل های آن ناحیه جدا شده اند و از سویی دیگر دهانه ی یک رودخانه ساحل لارا را از ساحل Kundu منفصل کرده است. ساحل لارا آنتالیا به عنوان یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین سواحل آنتالیا، دارای انعطاف زیادی است، بطوریکه افراد از هر سنی، مسن و جوان می توانند آرامش خود را از زیبایی های بصری و امکانات و تفریحات موجود در ساحل به دست بیاورند.

همچنین گفتنی است که کلاب های متعددی در ساحل لارا آنتالیا وجود دارد که تخت های مخصوص آفتاب گیری خود را در اختیار میهمانان قرار می دهند و در غیر این صورت هم با داشتن یک حوله بزرگ می توانید از آفتاب تابان در آسمان ساحل لارا، نهایت استفاده را بکنید.

 جالب است بدانید ساحل لارا آنتالیا در دسته بندی های اروپایی، دارای پرچم آبی است، به این معنا که از نظر تمیزی ساحل و آب ساحل، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

معرفی ساحل لارا آنتالیا

امکانات ساحل لارا آنتالیا

می توان ادعا کرد که هر آنچه از امکانات لازم در یک ساحل مد نظرتان باشد، در ساحل لارا آنتالیا وجود دارد. در رستوران های متعدد و متفاوت موجود در ساحل لارا آنتالیا می توانید انواع غذاهای خوشمزه و همچنین دریایی را نوش جان کنید، در بارهای ساحلی لارا نیز امکان نوشیدن انواع نوشیدنی ها با سلیقه و میل شما موجود است که استراحتی شیرین را برای شما به ارمغان خواهند آورد. همچنین در برخی از بارهای ساحل این امکان وجود دارد که غذا و نوشیدنی خود را بر تخت و نیمکت خود میل کنید. گفتنی است که اکثر بارهای ساحل لارا دارای امکاناتی نظیر حمام و سرویس بهداشتی، رختکن و حتی کمد قفل دار نیز هستند.

 امکانات ساحل لارا

ورزش های آبی در ساحل لارا آنتالیا

اگر به ورزش های آبی علاقمند هستید، در ساحل لارا آنتالیا می توانید اکثر این ورزش ها و تفریحات را تجربه نمایید. از جت اسکی و بنانا بوت و موج سواری، تا حتی ورزش های ساحلی مانند والیبال ساحلی و ...، امکان همگی اینها در ساحل لارا وجود دارد.

حتی برخی از باشگاه های ساحلی لارا، دارای زمین بازی برای کودکان هستند که اگر با فرزندان کوچک خود، قصد رفتن به آنها را داشته باشید، راحت و آسوده خیال خواهید بود.

 ورزش های آبی ساحل لارا

دیگر تفریحات ساحل لارا آنتالیا

علاوه بر آنچه گفته شد، برخی از تفریحات و جاذبه های شبانه نیز در ساحل لارا آنتالیا وجود دارد که از میان آنها می توان به محل مخصوص باربکیو و پیک نیک اشاره کرد.

همچنین گاها مراسم عروسی نیز در ساحل لارا آنتالیا برگزار می شود که می توانید از آنها نیز دیدن کنید.

بخش دیگر این تفریحات شبانه در ساحل لارا نیز به پارتی های شبانه ی لب ساحل بر می گردد که با حضور دی جی و ... برگزار می شود و می تواند خاطره ای شیرین برای شما به همراه داشته باشد.

 تفریحات در ساحل لارای آنتالیا

چگونه به ساحل لارا آنتالیا برویم؟

علاوه بر تاکسی، در داخل شهر، ایستگاه های اتوبوسی وجود دارد، که مقصد آنها ساحل لارا می باشد و برای رفت و آمد می توانید از آنها استفاده نمایید.

آدرس ساحل لارا آنتالیا

Barut-Lara, Lara Cd, 07003 Muratpaşa, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار ساحل لارا آنتالیا

محدودیت زمانی ای برای رفت و برگشت و ماندن در ساحل لارا وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل لارا آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵