ساحل فاسلیس آنتالیا , ترکیه

ساحل فاسلیس آنتالیا

معرفی ساحل فاسلیس آنتالیا

نام ساحل فاسلیس آنتالیا از نام یک شهر قدیمی بندری می آید که در پنینسولا قرار داشته است. پنسنسولا هم در جنوب منطقه تفریحی و گردشگری کِمِر واقع شده است. با این وجود ساحل فاسلیس آنتالیا خیلی طرفدار ندارد و تنها عده معدود و خاصی این ساحل را برای استراحت و گشت و گذار خود انتخاب می کنند.

البته ناگفته نماند که ساحل فاسلیس آنتالیا و مناطق اطراف آن، جزو بخش های قدیمی و تاریخی آنتالیا محسوب می شوند و مخروبه های باقی مانده از شهرهای کهن، برای بسیاری که به این ساحل آنتالیا سفر می کنند، دارای جذابیت و سحرکنندگی بسیاری است!

 ساحل فاسلیس آنتالیا چگونه جایی است؟

ویژگی های ساحل فاسلیس آنتالیا

اگر قصد شنا کردن در ساحل فاسلیس آنتالیا را داشته باشید، سه گزینه یا در واقع سه ساحل برای شما وجود دارد. در واقع در بندرگاه این منطقه سه ساحل وجود دارد که دو ساحل سنگی آن به راحتی قابل دسترسی است. آب های ساحل فاسلیس آنتالیا بسیار شفاف و تمیز می باشند و کف دریا هم تا حد زیادی صاف است، اما با پیشروی بیشتر در بستر دریا، میزان سنگ ریزه ها افزایش می یابند و بهتر است که از دمپایی هایی مخصوص دریا استفاده کنید تا پاهایتان دچار آسیب نشوند.

بزرگترین ساحل در قسمت جنوبی بندرگاه قرار گرفته است و برخلاف اکثر سواحل آنتالیا، این سواحل پوشیده از شن های تمیزی هستند که قدم زدن بر آنها راحت تر بوده و با گستردگی فضای این سواحل، امکان استراحت کردن و بعضا آفتاب گرفتن در آنها، تا حد خوبی برای مسافران فراهم می باشد.

 ویژگیهای تاریخی ساحل فاسلیس

امکانات رفاهی و پذیرایی در ساحل فاسلیس آنتالیا

لازم به ذکر است که همانطور که از بافت قدیمی و تاریخی ساحل فاسلیس آنتالیا بر می آید، این ساحل دارای رستوران ها و بارهای متعدد و مختلف نمی باشد. البته کیوسک هایی وجود دارند که غذاهایی حاضری و آماده را به شما ارائه کنند، اما امکانات پذیرایی به قدر گسترده، مانند دیگر سواحل آنتالیا در ساحل فاسلیس وجود ندارد، بنابراین بهتر است غذایی با خود به همراه داشته باشید و با نوش جان کردنش بر نیمکت ها و میزهای تعبیه شده در ساحل، از چشم انداز و طبیعت زیبای فاسلیس لذت ببرید.

 امکانات ساحل فاسلیس

چگونه به ساحل فاسلیس آنتالیا برویم؟

فاصله کِمِر تا ساحل فاسلیس، 11 کیلومتر می باشد که با پرداخت 11 تا13 یورو می توانید این مسیر را با تاکسی یا اتوبوس با هزینه کمتر طی نمایید.

آدرس ساحل فاسلیس آنتالیا

ruins, Phaselis-Tekirova, 07995 Tekirova, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار ساحل فاسلیس آنتالیا

محدودیت زمانی ای برای رفت و برگشت و ماندن در ساحل فاسلیس وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل فاسلیس آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵