مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا , ترکیه

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا Deepo Outlet Center

بیش تر از هزاران محصول و برند با قیمتی برابر با قیمت کارخانه

در  24اکتبر سال 2004 میلادی اوت لت دیپو آغاز به فعالیت نموده است. اینجا یکی از بزرگترین مراکز خرید است که در منطقه مدیترانه خواهید دید. طراحی بیرونی این مرکز خرید شبیه به قلعه قرون وسطایی و به رنگ نارنجی است. همچنین معماری و طراحی درونی این مرکز خرید شبیه به بیضی است و این یعنی از خسته شدن چشم بینندگان جلوگیری می‌کند. میزان بازدید سالیانه از این مرکز خرید حدودا 5 میلیون نفر می باشد. 25% از این افراد، گردشگران خارجی، 35% گردشگران داخلی و باقی افراد نیز، افراد محلی هستند. بسیاری از فروشگاه های اوت لت را میتوانید در اینجا و در کنار هم ببینید. از برندهای معروفی که در این مرکز خرید حضور دارند می‌توان به پیرکاردین Pierre Cardin ، ماوی جین Mavi Jeans، تامی هیلفیگر Tommy Hilfiger ، پولو US Polo و ... اشاره کرد.

مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center یکی از پروژه های معماری توسط گروه DNA Mimarlık  بوده است که میزبان 90 نام تجاری داخلی و خارجی می باشد. مساحت زمین مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center برای فضاهای تجاری 38.745 متر مربع است. 15 کافه-بار و رستوران، 5سینما  و 3000متر مربع فضا برای کارتینگ GO-KART در مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center  وجود دارد. همچینن 500متر مربع زمین بازی و وسایل متنوع بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است. تعداد مغازه های موجود در این مرکز خرید 90 عدد می باشد. در بیشتر مغازه های مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center در همه 365 روز سال تخفیفات زیادی وجود دارد.

مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center دقیقا مقابل فرودگاه بنا شده است و انواع برندهای داخلی و بین المللی را در خود جای داده است، از دیگر امکانات مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center باید به موجود بودن دو فضا برای پارکینگ خودروها اشاره کرد، یعنی شما می‌توانید هم از پارکینگ مسقف و هم از پارکینگ روباز برای پارک خودرویتان استفاده کنید. گنجایش پارکینگ مسقف 500 دستگاه اتومبیل و پارکینگ روباز 1000دستگاه اتومبیل می باشد. باتوجه به قرارگیری طیف وسیعی از برندها که در این مرکز خرید هستند، تمامی افراد از کوچک تا بزرگ می‌توانند وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنند و از گردش در مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center در شهر آنتالیا لذت ببرند.

وسعتی که هر مغازه در مرکز خرید اوت لت دیپو Deepo Outlet Center داراست بسیار زیاد است و به راحتی می‌توانید نسبت به انتخاب و پرو پوشاک و یا انتخاب و مقایسه با سایر کالاها اقدام کنید.

 

 

چگونه به مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا برویم؟

از خیابان اصلی جلوی هتل لیبری لارا سوار خط 511 شوید و دقیقا جلوی مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا پیاده شوید.

آدرس مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

Altınova Sinan Mh., 07170 Kepez/Antalya, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا از 10 صبح تا 10 شب در خدمت مسافران می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵