ساحل کلوئپاترا آنتالیا , ترکیه

ساحل کلوئپاترا آنتالیا

معرفی ساحل کلوئپاترا آنتالیا

ساحل کلوئپاترا آنتالیا که در منطقه آلانیا واقع شده است را می توان معروف ترین و محبوب ترین ساحل از سواحل آنتالیا نامید. ساحل کلوئپاترا آنتالیا که نوار آن حدودا 2.5 کیلومتر می باشد، ساحلی شنی به همراه سنگ ریزه است که تقریبا در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته است. به همین دلیل رستوران ها، بارها و فروشگاه های مختلفی در همسایگی و همچنین در کناره ی آن وجود دارد. ساحل کلوئپاترا آنتالیا دارای طراحی بخصوصی است که پذیرای تمامی قشرها و مسافران از تمامی سنین از کودک تا افراد مسن می باشد.

جالب است بدانید نام ساحل کلوئپاترا آنتالیا از نام یک پادشاه گرفته شده است که پس از دریانوردی در دریای مدیترانه به کناره ی این ساحل پهلو می گیرد و در نهایت به طریقی نام وی بر این ساحل می ماند و هنوز هم به همین نام است.

 

ساحل کلوئپاترا آنتالیا به عنوان یک جاذبه گردشگری

همانطور که گفته شد ساحل کلوئپاترا آنتالیا معروف ترین ساحل نه تنها در آنتالیا که در کل ترکیه می باشد. بطوریکه هر ساله تعداد زیادی گردشگر از کشورهای اسکاندیناوی و بعضا آلمان و روسیه به آلانیا می روند تا در ساحل کلوئپاترا آنتالیا بیارامند و از تفریحات موجود در این ساحل بهره مند گردند.

یکی از ویژگی های ساحل کلوئپاترا آنتالیا تب و تاب شبانه روزی آن است، به طوریکه در هر دقیقه کشتی های تفریحی در ساحل پهلو می گیرند و برخی دیگر به دل مدیترانه می زنند.

همچنین بارهای متنوع و زیادی در کناره ی ساحل کلوئپاترا آنتالیا وجود دارد که اگر تمایل به نوشیدنی های مختلف دارید، می توانید انواع نوشیدنی های دلخواهتان را در این بارها تهیه نمایید.

از مزایای ساحل کلوئپاترا آنتالیا همچنین می توان به فضای صمیمی و امن آن اشاره کرد، که باعث شده بسیاری از افراد با خانوائه های خود به این ساحل بیایند و از تفریحات و امکانات آن استفاده نمایند.

در مورد آب و هوای آنتالیا و دمای آب و تعداد ساعات آفتابی در ماه های مختلف سال نیز می توانید به صفحه آب و هوای آنتالیا مراجعه کنید و مناسب ترین زمان برای سفر به آنتالیا و سر زدن به ساحل کلوئپاترا آنتالیا را با توجه به شرایط خود، بیابید.

 جاذبه های ساحل کلوئپاترا آنتالیا

 

استانداردها و کیفیت بالای ساحل کلوئپاترا آنتالیا

زیرساخت و مهندسی ساحل کلوئپاترا آنتالیا به گونه ای می باشد که پذیرای تعداد زیادی گردشگر در فصول مختلف سال می باشد. همچنین افرادی که دارای معلولیت هستند، به عنوان مثال با صندلی چرخدار حرکت می کنند یا افرادی که دارای مشکلات حرکتی و راه رفتن هستند، در ساحل کلوئپاترا آنتالیا بسیار آسوده خواهند بود، چرا که طراحی ساحل متناسب با حال و وضعیت تمامی افراد، با شرایط گوناگون می باشد.

همچنین گفتنی است که ساحل کلوئپاترا آنتالیابسیار تمیز می باشد و روزانه مورد رُفت و روب قرار می گیرد. به علاوه ساحل کلوئپاترا دارای پرچم آبی است، به این معنا که بر اساس استانداردهای اروپایی در مورد تمیزی آب ساحل، دارای امتیاز بسیار بالا می باشد.

در مورد امکانات و خدمات رفاهی موجود در ساحل کلوئپاترا آنتالیا هم می توان گفت که همه چیز به حد اکمل در ساحل وجود دارد، از دستشویی و حمام و رختکن، تا تخت های مخصوص آفتاب گرفتن و استراحت گردشگران و ... .

 کیفیت عالی ساحل کلوئپاترا آنتالیا

 

تفریحات ساحل کلوئپاترا آنتالیا

علاوه بر امکانات موجود برای آفتاب گرفتن و استراحت بر شن های تمیز، ساحل کلوئپاترا آنتالیا دارای تفریحات هیجان انگیز دیگری نیز می باشد. به عنوان نمونه اگر از ارتفاع نمی ترسید و می خواهید از ارتفاع بالا به ساحل و اطراف آن نگاه کنید، می توانید در تورهای پاراگلادینگ موجود در ساحل کلوئپاترا شرکت کنید.

همچنین امکان و تجهیزات لازم انواع ورزش های آبی مهیج و لذت بخش نیز در ساحل کلوئپاترا موجود است، به عنوان مثال می توان به تورهای جت اسکی، پاراسیلینگ، بنانا بوت و ... اشاره کرد. همچنین امکان ورزش های ساحلی مانند والیبال و حتی زمین های مخصوص بسکتبال، گلف و ... نیز در ساحل کلوئپاترا وجود دارد که می توانند شما را سرگرم کنند.

 تفریجات در ساحل کلوئپاترا آنتالیا

 

حیات وحش ساحل کلوئپاترا آنتالیا

نکته دیگر در مورد ساحل کلوئپاترا آنتالیا این است که این ساحل تنها مورد علاقه توریست ها و گردشگران نیست، لاک پشت ها و خزنده های بسیاری هستند که به این ساحل می آیند و در آن تخم گذاری می کنند.

البته لازم به ذکر است که اگر خواهان دیدن لاک پشت ها حین تخم گذاری شان هستید، احتمالا ناامید می شوید، چراکه آنها عادت دارند در تاریکی به این کار بپردازند. به علاوه محل مخصوصی برای آنها در نظر گرفته شده است که از تخم های آنها در آنجا نگه داری می شود.

چگونه به ساحل کلوئپاترا آنتالیا برویم؟

برای رفت و آمد به ساحل کلوئپاترا آنتالیا می توانید از اتوبوس استفاده کنید که به طور میانگین از جاهای مختلف آنتالیا بین 20 تا 40 دقیقه در مسیر خواهید بود.

آدرس ساحل کلوئپاترا آنتالیا

Kleopatra Beach, Ataturk Bulvari, 07400 Alanya, Turkey آنتالیا, ترکیه

ساعت کار ساحل کلوئپاترا آنتالیا

محدودیت زمانی ای برای رفت و برگشت و ماندن در ساحل کلوئپاترا وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل کلوئپاترا آنتالیا چیست؟

جهت رزرو هتل در آنتالیا با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵