تور کشتی کروز یونان (۶ شب و ۷ روز)

جهت رزرو تور کشتی کروز یونان با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

تور کشتی کروز یونان بهترین پیشنهاد برای سفری خاطره انگیز است. بازدید از جزایر زیبای یونان (جزیره پاتموس، رودس، کرت، سنتورینی، و میکونوس)، همراه با گشت و گذار در شهر هراکلیون و البته بازدید از آتن پایتخت باشکوه یونان و آکروپولیس معروف، تنها بخشی از برنامه های شما در تور کشتی کروز یونان هستند.

تور کشتی کروز یونان 5 شب اقامت و سفر در جزایر یونان با کشتی لوکس سلستیال المپیا و دو شب اقامت در هتل پنج ستاره کوش آداسی با خدمات کامل (all inclusive) به شما ارائه می کند.

برای حضور در تور کشتی کروز یونان نیازی به رفتن به سفارت و دریافت ویزا و انجام کارهای وقت گیر اداری ندارید.  تنها با داشتن گذرنامه معتبر برای پرواز به ترکیه می توانید سفرتان را به خاطره ای ماندگار تبدیل کنید.

تور کشتی کروز یونان

برنامه تور کشتی کروز یونان

تور کشتی کروز یونان با ورود به ازمیر ترکیه در صبح نخستین روز تور آغاز می شود. ساعتی بعد از ورود به ازمیر، در کوش آداسی شما سوار کشتی سلستیال المپیا خواهید شد. در این روز کشتی شما را به جزیره پاتموس یونان می برد.

تور کشتی کروز یونان

روز دوم تور کشتی کروز یونان به بازدید از جزیره زیبای رودس می گذرد. گشت و گذار در این جزیره از صبح تا غروب ادامه دارد. صبح روز بعد، یعنی روز سوم، به بازدید از جزیره کرت و شهر هراکلیون می گذرد. جایی که علاوه سواحل بر سواحل زیبا، به لحاظ تاریخی هم از اهمیت بسیاری برخوردار است. چند اثر تاریخی زیبا در کرت انتظار شما را می کشند.

تور کشتی کروز یونان

بعد از ظهر این روز هم جزیره زیبای سانتورینی (یکی از زیباترین جزایر جهان) انتظار شما را می کشد. جزیره سانتورینی از بقایای یک فعالیت آتش فشانی مهیب به وجود آمده و به روستاهای زیبایش نیز شهرت دارد.

تور کشتی کروز یونان

اما بازدید از آتن پایتخت یونان و گشت و گذار در آکروپولیس، برنامه روز چهارم تور کشتی کروز یونان است. در این روز می توانید به جزیره زیبای میکونوس نیز سر بزنید.

تور کشتی کروز یونان

در روز پنجم، بار دیگر سوار بر کشتی زیبای سلستیال به کوش آداسی در ترکیه برمی گردید. از کوش آداسی به ازمیر می روید و دو شب رویایی را در هتل پنج ستاره با که خدمات کامل (All inclusive) می گذرانید.

تور کشتی کروز یونان

تور کشتی کروز یونان با کشتی سلستیال المپیا

کشتی سلستیال المپیا (مجری تور کشتی کروز یونان) با 724 کابین گنجایش حداکثر 1664 مسافر را دارد. سلستیال المپیا، اتاق های متفاوتی را به میهمانان خود ارائه می کند؛ از سوئیت های بزرگ، و سوئیت های بالکن دار، گرفته تا اتاق های یک تخته که اکثر آنها پنجره ای با نمای اقیانوس دارند. اتاق های یک تخته داخلی، ارزان ترین اتاق های تور کشتی کروز یونان هستند. طراحی زیبای اتاق های این کشتی، شب های راحتی را برای شما رقم خواهند زد.

امکانات کشتی کروز سلستیال المپیا

علاوه بر این کشتی سلستیال المپیا چند رستوران متفاوت دارد که برای ذائقه های مختلف بهترین غذاها و نوشیدنی ها را آماده می کنند. رستوران مدیترانه ای-یونانی، در تمام مدتی که شما در تور کشتی کروز یونان به سر می برید، آماده خدمت رسانی است. اما رستوران اژه ای رستوران اصلی این کشتی است که انواع غذاها را برای شما سرو می کند. رستوران کوچک لدا هم مانند یک بوفه در این کشتی، خوراکی های هوس انگیز به شما ارائه می کند و در ضمن، صبحانه و عصرانه شما همینجا سرو می شود! آئورا گریل هم نام یکی دیگر از رستوران های کشتی کروز سلستیال است.

تور کشتی کروز یونان

علاوه بر این، در کشتی سلستیال المپیا هشت «بار» وجود دارد که انواع نوشیدنی ها را به همراه برنامه های شاد به میهمانانش ارائه می کند. امکانات بازی و سرگرمی نیز در تور کشتی کروز یونان تا دلتان بخواهد فراهم شده است. کشتی سلستیال المپیا، خودش یک شهر است! امکانات ورزشی از قبیل باشگاه بدنسازی، بدمینتون، بسکتبال، پینگ پنگ، سونا، ماساژ و... نیز در این کشتی در دسترس شماست. برای کودکان هم زمین بازی بازی و اسباب بازی و هرچه لازم باشد فراهم شده. این کشتی یک مرکز پزشکی، یک مرکز بهداشتی و آرایش، گالری عکس و... را نیز در خود جا داده است تا در تور کشتی کروز یونان، هیچ چیز کم نداشته باشید.

تور کشتی کروز یونان

برنامه دقیق تور کشتی کروز یونان

برنامه دقیق تور کشتی کروز یونان در ادامه آمده است:

روز اول تور کشتی کروز یونان

صبح: ورود به ازمیر، ترانسفر به هتل آمارا سی لایت کوش آداسی 

روز  دوم و سوم تور کشتی کروز یونان

اقامت در هتل سی لایت کوش آداسی

روز چهارم تور کشتی کروز یونان

ترانسفر به بندرگاه جهت سوار شدن به کشتی . حرکت کشتی ساعت 13:00

ورود به جزیره پاتموس و بازدید از این جزیره ساعت ورود 17:00 و ساعت خروج 21:00

روز پنجم تور کشتی کروز یونان

ورود به جزیره کرت و گشت رایگان شهر هراکلیون . ساعت ورود 07:00 و ساعت خروج 12:00

بعد از ظهر بازدید از جزیره زیبای سنتورینی .ساعت ورود 16:30 و ساعت خروج 21:30

روز ششم تور کشتی کروز یونان

صبح بازدید از آتن پایتخت یونان ( گشت اختیاری آکروپلیس) و بعد از ظهر بازدید از جزیره میکونوس

روز هفتم تور کشتی کروز یونان

بازگشت کشتی به کوش آداسی و ترانسفر به ازمیر جهت بازگشت به تهران

 قیمت تور کشتی کروز یونان

قیمت تور کشتی کروز یونان برحسب کابین یا سوئیتی که شما انتخاب می کنید، متفاوت است. در جدول زیر جزئیات قیمتهای تور کشتی کروز یونان برای آمده است. 

* در نظر داشته باشید هزینه بلیط رفت و برگشت به این قیمت ها افزوده می شود.*

( 4شب کروز + 2 شب کوش آداسی )

نوع کابین 2 تخته 1 تخته کودک 2 تا 12 سال نوزاد
INSIDE CABIN 1200 یورو 1600 یورو 800 یورو  400 یورو
OUTSIDE CABIN 1350یورو 1900 یورو 800 یورو 400 یورو
JUNIOR SUITE 1750یورو N/A 1000 یورو 400 یورو

( 3شب کروز + 3 شب کوش آداسی )

نوع کابین 2تخته 1تخته کودک 2 تا 12 سال نوزاد
INSIDE CABIN 1100 یورو 1500 یورو 700 یورو 300 یورو
OUTSIDE CABIN 1200 یورو 1800 یورو 700 یورو 300 یورو
JUNIOR SUITE 1500 یورو N/A 1000 یورو

300 یورو