مرکز خرید مترو مال , یونان

مرکز خرید مترو مال

مترو مال Metro Mall نزدیک‌ترین مرکز خرید به مرکز شهر آتن است. فقط 7 دقیقه زمان می‌برد تا با خط قرمز مترو از ایستگاه متروی سینتاگما Syntagma به ایستگاه Agios Dimitrios برسید و علت نامگذاری این مرکز به مترو مال Metro Mall هم این است که دقیقا در بالای ایستگاه متروی Agios Dimitrios واقع شده است. مراکز خرید بزرگ و همینطور گلدن هال Golden Hall که در حومه شمالی آتن قراردارند برای گردشگران دور هستند. مرکز خرید مترومال Metro Mall خیلی بزرگ نیست و متوسط است و می‌شود گفت فضای دوستانه‌ای دارد. در مراکز خرید دیگر که خیلی بزرگ هستند، ممکن است از گشتن خسته شوید. محل قرارگیری این پاساژ نه در قسمت مرفه و نه در قسمت توسعه نیافته شهر است. منطقه Agios Dimitrios جزو حومه متوسط شهر محسوب می‌شود و از طریق خیابان مهم Voliagmienis به قسمت ثروتمندنشین شهر وصل می‌شود.

مرکز خرید مترو مال  Metro Mall ویژگی‌های منحصربفردی دارد. سقف آن در طول ماه‌های تابستان باز می‌شود تا هوای تازه در داخل جریان پیدا کند و البته به این وسیله چشم انداز زیبایی از کوه Hymettus در سمت چپ و خلیج Saronic در سمت راست نیز قابل مشاهده است. همین ویژگی باعث شده است که هوای اینجا از سیستم تهویه هوای مراکز تجاری بزرگ سالم‌تر باشد.

از دیگر قسمت‌های جذاب این مرکز بام سبز آن در سمت راستش است که درعین حال که از سواحل غربی آتیکا Attica دور است اما چشم‌انداز فوق العاده‌ای به خلیج سارونیک Saronic دارد.

در طبقات زیر همکف، همکف و اول این مرکز تجاری انواع فروشگاه‌ها در کنار یک بانک، یک سوپرمارکت کوچک و همچنین خودپردازهای بانک‌های بزرگ یونان قرار دارند. طبقه دوم یک طبقه خاص است. چندین سالن تئاتر و سینما در کنار کافی شاپ و فست فود های مختلف واقع شده‌اند. در سمت چپ این طبق نیز یک بالکن در فضای باز وجود دارد که چشم انداز خوبی به کوه‌ Hymettus و خیابان Vouliagmenis دارد. بالاترین طبقه بام سبز آن است که در قسمت راستش یک بالکن دارد که ورودی مرکز خرید از آن قابل مشاهده است.

چگونه به مرکز خرید مترو مال برویم؟

آدرس مرکز خرید مترو مال

Par. Leof. Vouliagmenis 276, Ag. Dimitrios 173 43, Greece آتن, یونان

ساعت کار مرکز خرید مترو مال

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 9 شب و شنبه ها از 9صبح تا 8 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید مترو مال چیست؟

جهت رزرو هتل در آتن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵