مرکز خرید اونیو , یونان

مرکز خرید اونیو

این مرکز خرید مدرن در ماه می سال 2007 درست بالاتر از مرکز نمایشگاه Maroussi Helexpo exhibition center ساخته شده است. نوع طراحی و معماری مرکز خرید اونیو AVENUE Shopping Mall بیشتر با شیشه برای سقف و پنجره ها است، در نتیجه نور طبیعی آفتاب در بیشتر ساعت‌ها به داخل مرکز خرید می‌تابد. باتوجه به خوش مسیر بودن این مجموعه، باعث شده است که جزو محبوبترین مراکز خرید به شمار آید. پارکینگ رایگان با گنجایش 2000 دستگاه برای رفاه حال بیشتر گردشگران و مردم یونان درنظر گرفته شده است. مرکز خرید اونیو AVENUE Shopping Mallنیز همانند سایر مراکز خرید خانه برندهای مختلف یونانی و بین المللی است. تعداد برندهایی که در این مرکز خرید حضور دارند 60 عدد میباشد ، برخی از اسامی برندها به شرح زیر می باشد: بنتون United Colors of Benetton، تریومفTriumph، آکسفورد کامپنیOxford Companyو ...

 البته 3 فروشگاه بسیار بزرگ نیز کالاهایی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب در فضایی راحت و وسیع به خریداران می‌فروشند که این فروشگاه‌ها عبارتند از :اچ اند ام H & M که به فروش پوشاک و وسایل جانبی آقایان، خانم ها، کودکان می پردازد. فروشگاه زنجیره ای Carrefour که به فروش طیف بسیار وسیعی از محصولات الکترونیکی مشغول است و فروشگاه زنجیره ای JUMBO که به عرضه انواع محصولات و وسایل خانه، وسایل جانبی و تزیینی متناسب برای هرفصل و وسایل کودک می پردازد.

امکانات رفاهی که این مرکز خرید برای گردشگران در نظر گرفته است بسیار متفاوت و البته هیجان انگیز است، یکی از آنها زمین بازی VOLTA FUN TOWN است که بزرگترین زمین بازی روباز آتن محسوب می‌شود. ساعات و روزهای کاری زمین بازیVOLTA FUN TOWN به شرح زیر است: دوشنبه تا جمعه 11 صبح تا 10 شب و روزهای شنبه نیز 9 صبح تا 4 بعد از ظهر است. همچنین این مرکز خرید فضایی به اندازه 4000 مترمربع را به فضای سبز برای گذراندن اوقات فراعت و استراحت اختصاص داده است. اینترنت رایگان، شستشوی ماشین، یکی از شعبات پستی یونانHellenic Post – ELTA S.A ، کفاشی، خدمات تورگردی، خودپرداز و داروخانه(طبقه همکف) نیز در این مرکز خرید قرار گرفته است.

کافه و رستورانهای متفاوتی نیز در فودکورت مرکز خرید اونیو AVENUE Shopping Mall مشغول به کار هستند که به شما توصیه می‌کنیم حتما سری به آنها نیز بزنید. 

چگونه به مرکز خرید اونیو برویم؟

آدرس مرکز خرید اونیو

Κηφισίας 41 - 47, Marousi 151 23, Greece آتن, یونان

ساعت کار مرکز خرید اونیو

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 9 شب و شنبه‌ از 9 صبح تا 8 شب.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید اونیو چیست؟

جهت رزرو هتل در آتن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵