مرکز خرید آتن هارت , یونان

مرکز خرید آتن هارت

 

این مرکز خرید در مساحت 20000 مترمربع توسط شرکت Pasal Development تاسیس شده است. در این مرکز خرید می‌توانید انواع برندهای مخصوص پوشاک آقایان، خانم ها، کودکان، کیف و کفش، وسایل جانبی، وسایل خانه و تکنولوژی را ببینید، کافه‌ها و رستوران‌های متعددی نیز در فودکورت این مجموعه وجود دارند. از برندهای مطرحی که در این مرکز خرید هستند می‌توان به بنتون Benetton، چمپیون Champion، سوارسکی Swarovski، تریومف Triumph ، اچ اند ام H & M و ودافون Vodafone اشاره کرد.

نوع معماری و ساختمان سازی این مجموعه از آهن، چوب و شیشه بوده است. از پنجره های قدی این مجموعه وقتی به بیرون نگاه می‌کنید می‌توانید جاذبه‌های شهر آتن همانند آکروپولیس Acropolis و کوه لیکابتوس Lycabettus Hill را ببینید.

فضایی به اندازه 1500 مترمربع به فروشگاه SKLAVENITI اختصاص یافته است، این فروشگاه همانند فروشگاه های وال مارت  Wal-martو تسکوTesco  نسبت به عرضه انواع برندها در زمینه های مختلف به صورت یکجا اقدام می‌کنند که قیمت محصولات نسبت به حالتی که از خود آن برند خرید نمایید؛ کمتر است. در نتیجه به شما توصیه می‌کنیم حتما به طبقه صفر در این مرکز خرید بروید تا این فروشگاه بزرگ را ببینید. ساعات و روزهای کاری فروشگاه SKLAVENITI ، دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 شب و شنبه ها از 8 صبح تا 8 شب می‌باشد و یکشنبه ها تعطیل است.

از امکانات رفاهی دیگر مرکز خرید آتن هارت  Athens Heart Mall باید به زمین اسکی روی یخ، اینترنت رایگان، خود پرداز ها، محلی برای شارژ انواع لوازم الکترونیکی نظیر موبایل و لپ‌تاپ اشاره کرد. در روزهای خاصی از سال، فستیوال، کنسرت و برنامه های ویژه برای کودکان در طبقات این مرکز خرید برپا می شود.  

ورودی زمین اسکی نیز در کنار فروشگاه بزرگ SKLAVENITI در طبقه صفر قرار گرفته است. وسعت این زمین بازی 1000 مترمربع است. باتوجه به اینکه اینجا یکی از بزرگترین زمین های اسکی روی یخ در آتن است، مربیان جرفه ای در آن مشغول به کار هستند که در هر ساعت از ورود شما می‌توانند قواعد بازی کردن و یا انجام حرکات آکروباتیک روی یخ را به شما آموزش دهند. ساعات و روزهای کاری اسکی روی یخ، دوشنبه تا جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 11 شب می‌باشد . هزینه ورود به این زمین بازی 10 یورو می‌باشد.

چگونه به مرکز خرید آتن هارت برویم؟

آدرس مرکز خرید آتن هارت

Pireos 180, Tavros 177 78, Greece آتن, یونان

ساعت کار مرکز خرید آتن هارت

ساعات و روزهای کاری مرکز خرید آتن هارت Athens Heart Mall دوشنبه ها تا جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 9 شب، شنبه ها از 10صبح تا8 شب و یکشنبه ها نیز تعطیل می‌باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید آتن هارت چیست؟

جهت رزرو هتل در آتن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵