مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت , یونان

مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت

این مرکز خرید زنجیره ای در کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلژیک، اتریش، هلند، انگلستان و یونان شعبه های خود را دائر نموده است. در مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlenDesigner Outlets در بیشتر وقت‌های سال همه برندهای مطرحش 70% تخفیف دارند. برندهای مطرحی که در این مرکز خرید نمایندگی دارند عبارتند از : رالف لورنRalph Lauren، آدیداسAdidas، دیزلDiesel، فیلاFila، هوگوباسHugoBoss، لاکوستLacoste، لویسLevis، نایکNike، سواروسکیSwarovski، ریبوکReebok . تعداد برندهایی که در اینجا هستند 100 عدد می‌باشد.

نمایش شو لباس و سایر محصولات در بیشتر وقت های سال در سالن نمایش و راهروهای مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlen Designer Outlets برپاست. از دیگر امکانات رفاهی مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlen Designer Outlets می‌توان به پارکینگ رایگان، سرویس رفت و برگشت از مرکز شهر به مرکز خرید، زمین بازی مخصوص کودکان و انواع رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. در لونا پارک Ta Aidonakia که فضایی روباز و برای کودکان سه سال به بالا می باشد، انواع بازی های مفرح و امن وجود دارد. در اطراف این زمین بازی، فضایی برای استراحت کردن شما نیز گذاشته شده است . همچنین انواع اسنک، ذرت و انواع نوشیدنی های گرم و سرد نیز در کنار این زمین بازی توسط کافی شاپ های خوب عرضه می‌شوند.

مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlen Designer Outlets طی یکسری مذاکرات با واحد مالیاتی دولت یونان، تمامی مالیات هایی که برروی فاکتور خرید از خریداران دریافت می‌شود را در فرودگاه هنگام برگشت گردشگران، به آنها باز می‌گرداند. لذا در مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlen Designer Outlets یادتان باشد که حتما فاکتورهای خرید خود را از فروشنده دریافت نمایید و در هنگام خروج از کشور یونان، به مسئولان مربوط به مالیات که باجه هایشان در قسمت های مختلفی از فرودگاه قرار دارد، نشان دهید تا همانجا مبالغ مالیاتی که از شما گرفته شده است را به شما پس بدهند.

چگونه به مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت برویم؟

نزدیک‌ترین خط مترو به اینجا ایستگاه مترو Doukissis Plakentias Metro Station است که بعد از پیاده شدن می‌توانید سوار اتوبوس های خط 319 شوید و به مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlen Designer Outlets بروید.

آدرس مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت

Spata 190 04, Greece آتن, یونان

ساعت کار مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت

دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 9 شب، شنبه از 10 صبح تا 8 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت چیست؟

جهت رزرو هتل در آتن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵