مرکز خرید آتن کپیتال , یونان

مرکز خرید آتن کپیتال

مرکز خرید آتن کپیتال Athenian Capitol با انواع فروشگاه های برندهای تجاری، رستوران‌های هیجان‌انگیز، مرکز کنفرانس مجهز به تکنولوژی روز دنیا، مجموعه سینمایی مدرن و موزه خودروهای یونانی در قلب مرکز تجاری آتن قرار دارد. این مرکز خرید در سال 2010 به روی عموم مردم باز شد. این مجموعه در فضایی به مساحت 15000 مترمربع بین Triti Septemvrio و Patision و در نزدیکی ایستگاه Victoria واقع شده است.

پارکینگی که در زیرزمین مرکز خرید آتن کپیتال Athenian Capitol قرار گرفته، امکان خرید را برای خانواده‌ها راحت‌تر کرده است. معماری این مجتمع تجاری به سبک پست مدرن و نشات گرفته از هنر تزئینی Art Deco است که این مرکز را به یکی از جاذبه‌های شهر تبدیل کرده است.

مرکز خرید آتن کپیتال Athenian Capitol علاوه بر خرید ترکیبی از هنر و سرگرمی را نیز برای اقشار جامعه در آتن فراهم کرده است. سالن کنفرانس مجموعه به تعداد 250 نفر گنجایش دارد. همچنین فضای سبز خوبی در میدان بیرون پاساژ وجود دارد که پاتوق بسیاری از افراد برای استراحت محسوب می‌شود. برای ساخت این مرکز تجاری 45 میلیون یورو سرمایه‌گذاری شده است.

علاوه بر فروشگاه‌ها، در این مرکز 10 کافه و رستوران، بولینگ، زمین بازی و یک سینمای 3D قرار دارد. یکی از مهمترین قسمت‌های مرکز تجاری آتن کپیتال Athenian Capitol تاسیس اولین موزه خودروهای کلاسیک متعلق به گروه  Charagionis در این مجموعه است که پیش‌بینی می‌شود سالیانه 3.5 میلیون یورو درآمد داشته باشد.

چگونه به مرکز خرید آتن کپیتال برویم؟

آدرس مرکز خرید آتن کپیتال

55, 3is Septemvriou 53, Athens 104 33, Greece آتن, یونان

ساعت کار مرکز خرید آتن کپیتال

دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 9 شب شنبه ها 9 صبح تا 8 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید آتن کپیتال چیست؟

جهت رزرو هتل در آتن با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵