راهنمای سفر به ساحل چاونگ

تورهای ساحل چاونگ

راهنمای سفر به ساحل چاونگ

ساحل چاونگ سامویی از نظر کسانی که به تور سامویی در تایلند رفته اند، بهترین ساحل این جزیره است. چاونگ شلوغ ترین و بزرگ ترین منطقه جزیره سامویی است. علاوه بر این بیشترین هتل ها، مراکز خرید، رستوران ها و بارهای جزیره سامویی در منطقه چاونگ قرار گرفته اند.


ویژگی های ساحل چاونگ


نمایی از ساحل زیبای چاونگ سامویی


ساحل چاونگ پوشیده از شنهای سفید، بزرگترین ساحل جزیره سامویی است. شنا در آبهای نیلی، تفریحات ساحلی و ورزش های آبی از جمله سرگرمی های مورد علاقه توریست ها در چاونگ است. البته در کنار آن، آفتاب گرفتن در ساحل زیبای چاونگ نیز طرفداران بسیاری دارد. جزیره سامویی ساحل های بسیاری دارد، اما امکاناتی که در چاونگ در اختیار شماست، بی نظیر است!


تفریحات شبانه ساحل چاونگ


ساحل چاونگ مرکز تفریحات شبانه است!


یکی از ویژگیهای مهم چاونگ که توریستهای بسیاری را به خود جذب می کند، تفریحات شبانه آن است. در هیچ کجای سامویی مراکز تفریحات شبانه مشابه آنچه در چاونگ هست، پیدا نمی کنید! خیابان اصلی چاونگ چیزی حدود 3 کیلومتر درازا دارد. در این مسیر، ده ها مرکز شادی و سرگرمی و خوشگذرانی پیدا می کنید!


خرید در ساحل چاونگ


فستیوال های چاونگ


بزرگترین مرکز خرید سامویی در چاونگ قرار دارد. سنترال فستیوال سامویی مرکز خرید عظیمی است که هرچه بخواهید در 90هزار مترمربع فضای آن پیدا می کنید. سنترال فستیوال سامویی در محلی بین ساحل و دریاچه چاونگ قرار دارد. این فروشگاه هر روز از ساعت 11 تا 23 باز است. علاوه بر این فروشگاه ها و رستوران های بسیاری در ساحل بزرگ چاونگ قرار دارند.


ماساژ تایلندی در چاونگ


ماساژ تایلندی یکی از جاذبه های سفر به تایلند است! یکی از ویژگیهای مهم چاونگ، وجود چندین مرکز حرفه ای ماساژ و اسپاست. تجربه ماساژ تایلندی در چاونگ را از دست ندهید!


آکواپارک (پارک آبی) ساحل چاونگ


آکوا پارک در ساحل چاونگ


اگر همراه با فرزندانتان به سامویی می روید، آکواپارک ساحل چاونگ را فراموش نکنید. جایی که هم شما و هم فرزندانتان هیجان انگیزترین تفریحات آبی را تجربه خواهید کرد. آکواپارک یا پارک آبی پر از اسباب بازی های جالب و سرگرمی های بی نظیر در ساحل زیبای چاونگ.

جهت رزرو هتل در ساحل چاونگ با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

سوالات متداول درباره ساحل چاونگ

 • شهر ساحل چاونگ در کشور ساحل چاونگ واقع شده است. ساحل چاونگ سامویی بزرگترین مرکز تفریحی در جزیره سامویی است. ده ها هتل، رستوران، بار، مرکز ماساژ و... در ساحل چاونگ وجود دارد. قبل از سفر به چاونگ بخوانید...
 • برای سفر به تایلند به ویزا نیاز دارید.

  مدارک ویزای تایلند شامل موارد زیر است:
  • اصل پاسپورت با ۶ ماه اعتبار از تاریخ پرواز
  • یک قطعه عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید
  • کپی صفحه اول شناسنامه
  • کپی کارت ملی
  • نشانی منزل و محل کار با ذکر شغل دقیق مسافر
  • پرینت حساب بانکی