هتل بارسلو استانبول

هتل

Ref: 759859

Barcelo Istanbul Hotel - No.6, Soi15,, Petchburi Rd., Phaya Thai, Rajtaewee, Bangkok 10400, Thailand BANGKOK 10400 BANGKOK

اطلاعات بارسلو استانبول

هتل بارسلو استانبول در قلب شهر استانبول واقع شده و هتل ۵ ستاره ای است که به طور کامل مرمت شده و درنزدیک یکی از زیباترین نوستالژیهای استانبول ، میدان تکسیم واقع شده است. محله هتل بارسلو پر از انواع رستوران ها ، مغازه ها و کسب و کار های گوناگون است و مهمانان هتل بارسلو دسترس راحتیبه خیابان های پر جنب و جوش و تاریخیو فرهنگی استانبول ، خیابان استقلال و میدان تکسیم دارند.

هتل بارسلو استانبول ۲۷۰ اتاق و سوئیت بزرگ دارد که به دقت طراحی شده اند تا تمام خدمات لازم برای راحتی مهمانان وفضای منحصر به فرد جهت آسایش واقعیبابیشترین امکانات را به مهمانان ارائه دهند. اتاقهای هتل Barceló توسط طراح معروف با سبکی مدرن تزئین شده است. همه ی اتاقها شامل یک تلویزیون صفحه تخت، میز کار و یک ایستگاه اتصال iPod میباشند. اتاقهای هتل دارای حمام لوکس با کاشیهای سرامیکی و دیوارهای سنگ مرمر است. برخی از اتاقها نیز حمام ترکی ارائه میدهند.

هتل ۵ ستاره Barceló در قلب استانبول واقع شده و ۵۰۰ متر از میدان سرزنده تکسیم فاصله دارد. این هتل دارای ۱۵۰۰ متر مربع مرکز آبگرم با سونا در طبقه ۱۱ ، حمام ترکی و سالن بدنسازی میباشد. وایفای رایگان در سراسر ملک در دسترس است.

هتل Barceló منظره شگفت انگیز شهر را در کافه بار واقع در طبقه آخر هتل به مهمان عرضه میکند.

هتل بارسلو دارای یک نوار بیس بال B-Heaven ، یک تراس بزرگ آفتاب با دو جکوزی است و یک مرکز سلامت و تناسب اندام با فضایی معادل ۱۵۰۰ متر مربع واقع در طبقه یازدهم دارد. این هتل همچنین می تواند ۴ اتاق چند منظوره میتینگ با ظرفیت ۶۰۰ نفر و تجهیزات لازم برای موفقیت در همه نوع جلسات و رویدادها ارائه دهد.

هتل ۵ ستاره Barcelo استانبول واقع در منطقه بیوگلو ، دسترسیمناسبی برای سفرهای تفریحی یا بیزینسی دارد. اقامت در هتل بارسلو مسافران استانبول از زیبایی های این شهر مشهور و ترکیبی از فرهنگ ها ، عطرها ، بافت ها و رنگ ها لذت میبرند.

امکانات بارسلو استانبول

270 اتاق

هتل های نزدیک بارسلو استانبول

About Barcelo Istanbul Hotel

Information