مرکز خرید نیشان تاشی استانبول , ترکیه

مرکز خرید نیشان تاشی استانبول
مرکز خرید نیشان تاشی استانبول در خیابان تیسویکلیه که قلب فروشگاههای خرده فروشی لوکس است، قرار گرفته است. شاید به جرات بتوانیم بگوییم مد و زیبایی از نیشان تاشی به دیگر جاها صادر می شود. مهمترین برندهای تجاری معتبر در نیشان تاشی شعبه دارند. در گذشته در این منطقه مسابقات تیراندازی با حضور شاه کشور برگزار می شده است اما در زمان عبدالحمید پادشاه کشور ترکیه، این منطقه به عنوان مکانی برای پذیرایی از مهمانان جشن عروسی خواهرش که دو هفته به طول کشیده است انتخاب می‌شود، دقیقا جایی که هم به کاخ دولماباغچه و هم یلدیز نزدیک بوده است.
مرکز خرید نیشان تاشی 150 فروشگاه دارد که مهمترین برندهای داخلی و خارجی، کافه‌های معروف دنیا و رستوران های خاص قرار گرفته است. استارباکس و همچنین کافه زنجیره‌ای "Second Cup Coffee" که کانادایی است برای اولین بار در نیشان تاشی در طبقه اول شعبه خود را راه انداختند.
در طبقه دوم نیز "Gloria Jeans Cafe" و در طبقه سوم "Café Crown" قرار گرفته اند که همگی از مشهورترین کافه ها در دنیا هستند. در طبقه چهارم این مجموعه رستوران های مختلفی قرار گرفته اند که معروف‌ترین آنها "Yummies Food Bar" است که غذاهای بین المللی با تمرکز ویژه بر غذاهای ایتالیایی است. در کنار این رستوران، رستوران مکزیکی "Cantina Mariachi" با غذاهای رنگارنگ مکزیکی از مشتریان پذیرایی میکند. از سوشی های خوشمزه رستوران" Suinn "و چای سبزش اصلا نمی‌شود گذشت. بستنی خانگی"Ben and Jerry’s" را هم فراموش نکنید.
سالن نمایش سینمایی که در بالاترین طبقه قرار گرفته است در کنار سایر رستوران‌های مطرح دنیا قرار گرفته است. طراحی دکوراسیون نیشان تاشی مخصوصا این طبقه چشم هر ببیننده ای را به خود جلب می‌کند.
منگو، گپ، بنانا رپابلیک، ویکتوریا سیکرت، کوتون، لاکوست، ناین وست، روبرتو کاوالی، سامسونایت، پولو، تامی، آلدو و ماوی جزو برندهایی هستند که در نیشان تاشی حضور دارند.

چگونه به مرکز خرید نیشان تاشی استانبول برویم؟

از میدان تکسیم می توان با 30 دقیقه پیاده روی به نیشان تاشی رسید. همچنین می توانید از میدان تکسیم یا هر ایستگاه دیگری سوار خط متروی M2 شوید و در ایستگاه عثمان بی Osmanbey پیاده شوید، پس از آن با دنبال کردن تابلوهای روملی می توانید به نیشان تاشی برسید.

آدرس مرکز خرید نیشان تاشی استانبول

Teşvikiye, Teşvikiye Cad. No:162, Şişli/İstanbul, Turkey استانبول, ترکیه

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید نیشان تاشی استانبول چیست؟

جهت رزرو هتل در استانبول با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵