تفریحات در دبی

کارهایی که می‌توانید در دبی انجام دهید:

صحرانوردی:

شما نمی‌توانید به دبی بروید و بدون دیدن صحرای دبی به کشور برگردید. شرکت‌های توریستی مختلفی وجود دارند که شما را به اطراف دبی و صحرایش می‌برند. جایی که می‌توانید مسافتی از صحرا نوردی را با شتر بروید، البته قبل از خوردن کبابی داغ زیر نور مهتاب و ستاره ها، از تپه‌های شن و ماسه ای بالا بروید و لذت اسکی روی ماسه را تجربه کنید.

ورزش‌های آبی در دبی:

مسافرانی که علاقه به ورزش‌های آبی دارند، معمولا در استراحتگاه‌هایی که در امتداد ساحل جمیراست به رفع خستگی و گرفتن جانی دوباره برای انجام ورزش‌های بعدی می‌پردازند. طیف وسیعی از ورزش های آبی در این قسمت از شهر انجام می‌شود. از اسکی روی آب گرفته تا قایقرانی آن هم در قایق های دراز و باریک شبیه موز. موج سواری نیز یکی دیگر از ورزشهای آبی است. قیمت‌های ورزش‌های آبی باهم فرق دارند. برای مثال برای یک ساعت اسکی روی آب 200 درهم امارات باید پرداخت گردد. بیشتر استراحتگاه ها مجهز به امکانات خوبی هستند و نیاز مسافرین را در فصل های مختلف برآورده می‌کنند. اگر علاقه به صرف زمان و گشتن در دریا را دارید به شما سفرهایی مختص ماهیگیری را توصیه می‌کنیم که در ایام سرد سال، به عنوان محبوب ترین ورزش آبی شناخته می شود.

مسابقه کارتینگ"ماشین سواری" در دبی:

پیست ماشین سواری در حومه شهر ساخته شده است. این پیست بسیار مجهز است به گونه ای که کودکان از سن 7 سال به بالا می‌توانند در آن به ماشین سواری و شرکت در مسابقات بپردازند. این پیست از 1.2 کیلومتر فضای روباز و 620 متر فضای سربسته برای مسابقات تشکیل شده است. قسمتی از این فضا مخصوص اتومبیلران هایی است که هر از چندگاهی ماشین سواری می‌کنند و در قسمتی دیگر از مجموعه فضایی برای اتومبیلران هایی است که به صورت جدی، در مسابقات ماشین سواری فعال هستند.

گلف:

حتما نباید بازیکن معروف گلف Luke Donald باشید که از زمین‌های صاف و سبز گلف در دبی تمجید کنید. این بازیکن سرشناس در سال 2011 در دبی جایزه مسابقه "Race to Dubai" را که در یکی از زمین های جدیدالتاسیس به نام Jumeirah Golf Estates  برگزار شد را از آن خود کرد. همچنین زمین های نزدیک به Els Club در منطقه ورزشی دبی به نام Montgomerie Dubai و سایر زمین‌های گلف در تمامی فصول سال، در دسترس هستند.

رستوران های دبی

شهر دبی دارای مجموعه فوق العاده ای از رستوران های مختلف با رعایت استانداردهای بین المللی است که با هر سلیقه و بودجه ای میتوان غذاهای خوشمزه در آنها نوش جان کرد. باتوجه به میزان ورود افراد مهاجر از سایر کشورها به خصوص هند، غذاهای هندی در دبی طرفداران زیادی دارد. اگرچه غذاهای محلی نیز بسیار خوشمزه هستند. غذاهای خوشمزه عربی از جمله اردن، سوریه و لبنان در کنار غذاهای چینی و اسیایی سرو می‌گردد. باید اعتراف کنیم هر غذایی برای هر ملیتی که به ذهنتان خطور کند در دبی پخت و سرو می شود. دبی یک شهر اسلامی است، لذا الکل به جز در رستوران‌های بزرگ در دیگر جاها سرو نمیشود.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره تفریحات در دبی چیست؟


جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵