سافاری دبی , امارات متحده عربی

سافاری دبی

معرفی سافاری دبی

اگر قصد سفر به دبی را دارید، نرفتن به سافاری دبی، مانند سفر به فرانسه و ندیدن برج ایفل یا سفر به هاوایی و شنا نکردن در ساحل هموئا می باشد. دبی را شهر صحرایی می نامند، صحرایی که امروزه می تواند یکی از بهترین تجارب سفر شما را برایتان بیافریند.

دبی شهری است که به یکی از مقاصد بزرگ گردشگری جهان تبدیل شده است، و هر نوع تفریحی که تصورش را بکنید، در دبی برای شما فراهم است. با وجود اینکه بسیاری از این تفریحات و جاذبه ها در شهرها و کشورهای دیگر هم وجود دارند، اما یکی  از چیزهایی که دبی را از رقیبانش متمایز می کند، سافاری دبی است. تفریحاتی که در صحرا و بیابان می توانید با سافاری دبی تجربه کنید، شاید جای دیگری امکان پذیر نباشد. بنابراین اگر فکر سفر به دبی را در سر دارید، در برنامه چند روزه ی سفرتان حتما یک روز را برای سافاری دبی کنار بگذارید. برنامه سافاری دبی با سوار شدن در یک لندکروز چهار در چهار شروع می شود. بعد از آن سرعت زیاد و پستی و بلندی های بیابان هیجان شما را به اوج خود می رساند. در راه چند جا توقف می کنید، عکس می گیرید و به شگفتی های طبیعت، مخصوصا عجایب صحرا و بیابان چشم می دوزید و در نهایت به اقامتگاهی می رسید، که فصل دوم صحرا گردی شما را می سازد.

در مورد رانندگان این لندکروزها نگران نباشید، همه دارای گواهینامه رسمی هستند و مهارت کمک های اولیه را آموزش دیده اند. اساسا در مورد موارد ایمنی سافاری دبی نگران نباشید، چرا که تمام موارد لازم، برای سلامت جان مسافران در نظر گرفته شده است و کوچک ترین آسیبی به شما نخواهد رسید. در ادامه این متن سعی شده تعدادی از تفریحات هیجان انگیز سافاری دبی، معرفی شوند.

 

موتورهای چهار چرخ در سافاری دبی

اگر علاقه مند به موتور سواری هستید، موتورهای چهار چرخی که به آنها ATV هم می گویند و در سافاری دبی کرایه داده می شوند، لذت شما را از علاقه تان، دو چندان خواهند کرد. به هنگام سوار شدن باید حتما کلاه ایمنی بگذارید و سپس می توانید تپه های شنی سافاری دبی را برانید و با هر بالا رفتن و فرود آمدن، یک قنج رفتگی را در ته دلتان احساس کنید!

 

 

اسکی روی شن در سافاری دبی

برای اسکی کردن به دبی بروید!

همانطور که گفتیم این شهر، پر شده از تفریحاتی که دل همه مسافران و گردشگران را به دست می آورد. اگر به اسکی علاقه مند هستید، دبی مقصد مناسبی است. شکل همیشگی اسکی که روی برف می باشد در اسکی دبی برای شما فراهم شده است. اما نوع دیگر اسکی، که روی شن می باشد را می توانید در سافاری دبی تجربه کنید.

همانطور که در شکل می بینید، کافی است اسنوبردهای ساده ای را به پا کنید و بر شن های نرم صحراهای سافاری دبی، سُر بخورید و لذت جدیدی را تجربه کنید.

 

 

زندگی سنتی در سافاری دبی

سافاری دبی علاوه بر تفریحات هیجان انگیزی که برای شما می سازد، زندگی بدوی و سنتی 70 سال پیش را به شما هدیه می دهد. لندروورها با طی مسیری زیبا در دل بیابان شما را به منطقه ای می رسانند که میراث دار گذشته زندگی در دبی است.

سافاری دبی از یک تفریح با امکانات بسیار پیشرفته تبدیل می شود به صبحانه سنتی امارتی، تماشای طلوع و غروب خیره کننده آفتاب و داستان سرایی هایی که بوی افسانه ها و باورهای رخنه کرده در دل صحرا را به مشام شما خواهند رساند. شک نکنید سادگی زندگی بدوی و مهم تر از آن تجربه حتی چند ساعته آن، خاطره ای از یاد نرفتنی برای شما خواهد بود و بارها شما را تشویق به تجربه دوباره آن خواهد نمود.

 

 

ستاره شناسی در سافاری دبی

آسمان کویر، به صافی و تلالو ستاره هایش شهرت دارد. اگر به سافاری دبی رفتید، خیره شدن به آسمان صحرا را از یاد نبرید و موجودات شبانه صحراهای دبی را فراموش نکنید.

 

 

شتر سواری در سافاری دبی

شترها یکی از مشخصه های بیابان هستند. در سافاری دبی هم در کنار گونه های مختلف جانوری نظیر جغد و روباه و ... شما شاهد تعداد زیادی شتر خواهید بود. علاوه بر این می توانید سوار این موجودات صبور شوید و در آرامش حرکت آنان، آرامی غروب را به تماشا بنشینید.

از دیگر فعالیت های سافاری دبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوشیدنی های مختلف، قلیان و قهوه های عربی

طرح حنا، لباس های سنتی، رقص و ...

پیاده روی در قلب بیابان

شام سلف سرویس به علاوه باربیکیو

برای گیاه خواران، ارائه غذای گیاهی

 

چگونه به سافاری دبی برویم؟

اگر تور سافاری دبی را ثبت نام کرده باشید، معمولا خودشان در هتل به دنبال شما می آیند و بعد از اتمام تور، خودشان شما را باز می گردانند به محل اقامتتان.

آدرس سافاری دبی

امارات متحده عربی، دبی دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار سافاری دبی

تورهای صبح سافاری دبی: 8:30 تا 11:30 تورهای عصر سافاری دبی: 16 تا 22 تورهای شبانه سافاری دبی: 16 تا 9 صبح فردا

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره سافاری دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵