خیابان آلسرکال دبی , امارات متحده عربی

خیابان آلسرکال دبی

معرفی خیابان آلسرکال دبی

خیابان آلسرکال دبی محل بسیار مناسبی برای کسانی است که می خواهند علاوه بر مراکز مختلف خرید و تفریحی دبی، از دیدنی های متفاوت تر این شهر نیز بازدید کنند. خیابان آلسرکال دبی مرکزی هنری می باشد که در یکی از نواحی صنعتی دبی به نام منطقه القوز واقع شده است. اگر شما هم جزو علاقه مندان به هنر معاصر هستید، بازدید از خیابان آلسرکال دبی را از دست ندهید.

خیابان آلسرکال دبی به عنوان یک مرکز هنری در سال 2007 تاسیس شد و هدفش را تشویق هنرمندان به خلق آثار هنری برای نمایش آثارشان و همچنین جذب گردشگران سراسر دنیا برای بازدید از این نمایشگاه ها قرار داد.  

امروزه خیابان آلسرکال دبی با 25 فضای داخلی خلاقانه، 9 گالری از هنرهای معاصر، یک موزه خصوصی و بسیاری نمایشگاه و غرفه هنری دیگر، بیشترین تعداد گالری را در آن منطقه داراست که این امر نه تنها هنرمندان که هنر دوستان و دیگر گردشگران و مسافران دبی را ترغیب به بازدید از آلسرکال می کند.

در ادامه سعی شده تا تعدادی از نقاط دیدنی خیابان آلسرکال دبی به طور خلاصه معرفی شوند.

 گالری های خیابان آلسرکال

خط سوم: خط سوم یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های خیابان آلسرکال می باشد که توسط دو شخص به نام های کلینی و رهبر که هر دو هم خانم می باشند، پایه گذاری شد. در این نمایشگاه می توانید بهترین آثار هنرمندان معاصر ایرانی و خاورمیانه را مشاهده بفرمایید.

 خظ سوم آلسرکال

کاربن 12: کاربن 12 یکی از اولین و برجسته ترین نمایشگاه های خیابان آلسرکال دبی می باشد که نقش زیادی هم در به شهرت رسیدن این مرکز هنری داشته است. کاربن 12 جایی است که می توانید برخورد و رابطه ی کوچه وُ خیابان وَ فضای آکادمیک را در آن شاهد باشید.

 کربن 12

نمایشگاه IVDE: این نمایشگاه در سال 2006 تاسیس شد و چهار سال بعد به خیابان آلسرکال دبی منتقل شد. در این نمایشگاه آثار هنری هنرمندانی از سراسر جهان به نمایش درآمده است که بازدید از آن به گواهی بسیاری، واجب می باشد.

 

جانکشن (junction): واژه "جانکشن" به معنای نقطه اتصال می باشد که نام بسیار مناسبی برای این قسمت از خیابان آلسرکال محسوب می شود. جانکشن جدیدترین سالن نمایش های هنری در دبی می باشد که محل رفت و آمد بسیاری از کمدین ها، شاعران، رقصنده ها، بازیگران، موسیقیدانان و ... می باشد. محلی برای اتصال انواع و گونه های مختلف هنر!

 جانکشن خیابان آلسرکال

 A4: پس از بازدید از نمایشگاه ها و دیگر مراکز هنری خیابان آلسرکال دبی، A4 می تواند محلی برای استراحت شما باشد. A4 کافه ای است که علاوه بر سرو انواع نوشیدنی ها و آبمیوه ها، بسیاری در آن مشغول کارهای خود می شوند و می توانند با آرامش در فضایی خلاقانه به انجام امور مختلف و پروژه های خود و همچنین فعالیت های هنری بپردازند. اینترنت رایگان وای فای را هم به دیگر امکانات این کافه اضافه کنید.

 A4

آنچه در بالا گفته شد تنها بخش کوچکی از لطافت های خیابان آلسرکال دبی بود. جایی که در کنار هیجان و شلوغی مراکز خرید و تفریحی دبی، می تواند محلی برای آرامش و لذت بردن شما از محصول ذوق و فکر بشر باشد.

 

چگونه به خیابان آلسرکال دبی برویم؟

نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به خیابان آلسرکال دبی ایستگاه Bus Quoz, Kanoo Machinery Company – 02 می باشد که با تنها 4 دقیقه پیاده از خیابان آلسرکال فاصله دارد.

آدرس خیابان آلسرکال دبی

treet 8, Al Quoz 1 - Dubai - United Arab Emirates

دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار خیابان آلسرکال دبی

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره خیابان آلسرکال دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵