مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول , ترکیه

مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول
در روز 19 ماه آوریل سال 2012 مرکز خرید ترامپ تاورز مال در شهر استانبول با 175 فروشگاه، رستوران و زمین بازی -همگی به مساحت 43600 مترمربع- شروع به فعالیت کرده است.
ترامپ تاورز استانبول شامل 2 برج متصل به هم است که یکی از آنها اداری/تجاری و دیگری مسکونی است که در آن بیش از 200 واحد مسکونی وجود دارد. این مجموعه در خیابان Sisli احداث شده است و همانطور که از نام آن پیداست متعلق به میلیاردر معروف آمریکایی دونالد ترامپ می باشد. جالب اینجاست که ترامپ تاورز استانبول اولین مرکز تجاری ای است که دونالد ترامپ در اروپا احداث کرده است.
در ترامپ تاورز استانبول برخلاف جاهای دیگر با پارک کودکان روبرو نمی شوید، بلکه زمینی به مساحت 9000 متر مربع که به اتاق های بازی که به صورت تیمی و یا انفرادی، ساخت انواع ماکتها و یا دست سازه های خلاق اختصاص داده شده است و کودکان در این مکان علاوه بر بازی به تمرین فعالیت‌های تیمی و ساخت وسایل خلاقانه تشویق می شوند.
برای اولین بار، صفحه نمایش تئاتر و سینمای مخصوص کودکان در مرکز تجاری ترامپ تاورز استانبول طراحی شده است که گنجایش 600 کودک را دارد. زمینی به مساحت 3300 متر مربع فقط به ورزش تناسب اندام اختصاص داده شده است. اگر بخواهیم متراژ کلی مجموعه به همراه خانه های مسکونی و ادارات را تخمین بزنیم، متراژی بیش از 260000 متر مربع به این مجموعه اختصاص داده شده است.
اگر در سفر به استانبول کودک نیز همراه خود دارید حتما به ترامپ تاورز سری بزنید تا در زمانی که شما در حال گشت زنی در فروشگاههای این مرکز تجاری هستید کودکان شما بتوانند از امکاناتی که مخصوص آنها در ترامپ تاورز به وجود آمده استفاده نمایند.

چگونه به مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول برویم؟

برای رفتن به ترامپ تاورز مال استانبول کافی است از میدان تکسیم و یا از هر ایستگاه دیگر سوار مترو شوید و در ایستگاه شیشلی - مجیدیه کوی Mecidiyeköy پیاده شوید و پس از آن با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی به مرکز خرید ترامپ تاورز خواهید رسید.

آدرس مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول

Kuştepe Mah., Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12, Mecidiyeköy, İstanbul, Turkey استانبول, ترکیه

ساعت کار مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول

همه روزه 10 صبح تا 10 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول چیست؟

جهت رزرو هتل در استانبول با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵