مرکز خرید آک مرکز استانبول , ترکیه

مرکز خرید آک مرکز استانبول
مرکز خرید آک مرکز استانبول که در سال 1993 افتتاح شد، در سال 1996 برنده بهترین طراحی و معماری شده است، 246 فروشگاه در این مجتمع وجود دارد که شامل فروشگاههایی برای پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، منسوجات، محصولات الکترونیکی، محصولات ارتوپدی، لوازم التحریر، ورزشی، کیف وکفش، عینک و سایر مشاغل همانند آرایشگاه‌های مختلف، بانک ها، صرافی ها، خیاطی، فروشگاه بزرگ حیوانات خانگی و در نهایت سوپرمارکت است.
25 میلیون دلار برای بازسازی مجدد طبقه اول این مجموعه اختصاص داده شد و باعث شد که طراحی داخلی این طبقه بسیار زیبا و وصف ناشدنی شود؛ نحوه روشنایی، دیزاین ، وجود برندهای لوکس، چیدمان رستوران های مختلف براساس سلیقه افراد و غیره از عوامل زیبایی این طبقه محسوب می شود. در کنار هم قرار گرفتن این عوامل و ارائه خدمات بسیار خاص به مشتریان قبل و بعد از خرید، باعث ایجاد حس لوکس بودن، تجمل و رفاه شده است.
پاساژ آک مرکز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب خدمات خود را به افراد ارائه می دهد و تقریبا در ماه یک تا یک و نیم میلیون نفر از این مرکز بازدید می‌کنند. پس بهتر است این مورد را از دست ندهید.

چگونه به مرکز خرید آک مرکز استانبول برویم؟

هر کجای شهر که هستید باید خود را به خط متروی M2 برسانید و در ایستگاه لونت Levent پیاده شوید. پس از آن می توانید با 20 دقیقه پیاده روی به آک مرکز برسید. همچنین میتوانید از ایستگاه مترو تا آکمرکز را با تاکسی بروید. برای سوار شدن به مترو می توانید از ایستگاه متروی میدان تکسیم استفاده کنید.

آدرس مرکز خرید آک مرکز استانبول

Nispetiye Cad, Turkey استانبول, ترکیه

ساعت کار مرکز خرید آک مرکز استانبول

همه روزه 10 صبح تا 10 شب

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره مرکز خرید آک مرکز استانبول چیست؟

جهت رزرو هتل در استانبول با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵