ساحل سان ست دبی , امارات متحده عربی

ساحل سان ست دبی

معرفی ساحل سان ست دبی

یکی دیگر از سواحل دبی که با نام ساحل ام سقیم هم شناخته می شود، ساحل سان ست (sunset) می باشد. جالب است بدانید بعضی ها ساحل سان ست دبی را باهوش ترین ساحل دنیا می دانند، چرا که معتقدند هر آنچه شما در یک سفر و گردش ساحلی بخواهید در ساحل سان ست برای شما فراهم است. اگر بخواهید در یکی از سواحل دبی زیر آفتاب و در کنار آب و روی شن ها استراحت کنید و از یک فضای آرام لذت ببرید، ساحل سان ست می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. علاوه بر این تصور کنید که صبح ها می توانید برای قدم زدن و پیاده روی یا دویدن به این ساحل بروید و از گرمای آفتابی که روی نام این ساحل دبی تاثیر گذاشته،لذت ببرید.

از لحاظ موقعیت مکانی، ساحل سان ست دبی در کنار هتل جمیرا بیچ و نزدیک به پارک ام سقیم دبی واقع شده است.

 

امکانات ساحل سان ست دبی

علاوه بر طراحی زیبای ساحل سان ست دبی، امکانات مختلفی هم برای گردشگران در نظر گرفته شده است که از میان آنها می توان به حمام، رختکن، اتاق شستشو و اینترنت رایگان وای فای در سرتاسر ساحل اشاره کرد. همچنین این ساحل 15 کیلومتری دارای یک مسیر پیاده روی 6 کیلومتری به موازات خود می باشد.

 از دیگر امکانات جانبی ساحل سان ست می توان به اتاق های استراحت، کتابخانه، نیمکت هایی برای نشستن و همچنین پارک آن اشاره کرد. (البته توجه بفرمایید که پارکینگ ساحل سان ست دبی، رایگان نبوده و در ازا دریافت مبلغی مشخص قادر به پارک خودرو خود در آن خواهید بود.)

 امکانات ساحل سان ست دبی

تفریحات ساحل سان ست دبی

شاید عجیب به نظر برسد اما اگر تفریح شما عکاسی و ثبت منظره ها و تصاویر زیبا باشد، باید بگوییم که ساحل سان ست را به عنوان بهترین ساحل دبی برای عکاسی می شناسند.

برج العرب در کنار امکاناتی که آب دریا در اختیار شما می گذارد می تواند سوژه های بسیار دیدنی از دبی را نصیب دوربین شما کند.

از تفریحات ساحل سان ست می توانیم به ورزش های آبی چون موج سواری، پدلینگ، جت اسکی، دایو و شنا کردن در آب بسیار شفاف و تمیز، اشاره کنیم.

اگر علاقه به شنا کردن در دریا در شب دارید، این کار در ساحل سان ست دبی امکان پذیر است و می توانید نیمه های شب در آب خلیج فارس شنا کنید و از خنکای آب حظ کنید.

 پدلینگ در ساحل سان ست دبی

چگونه به ساحل سان ست دبی برویم؟

برای رفتن به ساحل سان ست دبی اگر نخواهید از تاکسی یا خودرو شخصی استفاده کنید، می توانید از اتوبوس هایی استفاده کنید که شما را به این ساحل دبی خواهند رساند. برای مثال می توانید از مرکز خرید ابن بطوطه یا ایستگاه المقر الرئيسي لشركة دو سوار اتوبوس شوید و به سان ست بیچ برسید.

آدرس ساحل سان ست دبی

Jumeirah Beach Road - Umm Suqeim - Dubai UAE دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل سان ست دبی

محدودیتی برای حضور گردشگران در ساحل سان ست دبی ذکر نشده است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل سان ست دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵