پارک مشرف , امارات متحده عربی

پارک مشرف

پارک مشرف Mushrif Park در سال 1982 توسط شهرداری دبی به روی عموم مردم باز شد. این پارک در فضایی به مساحت 525 هکتار در قسمت شرقی دبی در منطقه دیرا Deira واقع شده است. پارک مشرف در جاده الخوانیج Khawaneej قرار گرفته که با مرکز شهر دبی حدود 15 کیلومتر فاصله دارد.

پارک مشرف Mushrif Park یک دهکده جهانی دارد که در آن 13 مدل از خانه ‌های عربی و انگلیسی قرار گرفته‌اند. در این پارک انواع امکانات رفاهی و سرگرمی مانند بازی‌های الکترونیکی، مکانهایی برای باربیکیو و پیک نیک، استخر، مکان‌‌های مخصوص بازی کودکان، زمین‌های بازی ورزشی ( مانند بسکتبال، والیبال و هندبال )، جاده مخصوص پیاده‌روی و دوچرخه سواری، نمازخانه، فضای سبز، چندین رستوران، اغذیه‌فروشی، ترن سواری، سواری با شتر و اسب، تئاتر پارک و امکاناتی برای افراد ناتوان جسمی در نظر گرفته شده است.

پارک مشرف Mushrif Park تنها پارک دبی است که بزرگی آن در حدی است که شما می‌توانید در آن با ماشین رانندگی کنید. اینجا یک مکان عالی برای کسانی است که دوست دارند در یک فضای سبز بزرگ و به دور از هیاهوی شهر پیاده‌روی کنند و لذت ببرند. همزمان با اینکه در اینجا قدم می‌زنید می‌توانید پرندگان و گونه‌های مختلف گیاهان بیابانی را نیز ببینید.

به غیر از دهکده جهانی، خانه‌هایی کوچک به اندازه یک کودک با ساختارهای متفاوت از سراسر دنیا، در اینجا وجود دارند که از آنها به عنوان لانه مرغ‌ها، خانه طاووس، محلی برای کبوترهای فانتزی و دیگر پرندگان استفاده می‌شود. همچنین می‌توانید از باغ سنگی که رودخانه‌های کوچکی در آن جریان دارند نیز بازدید کنید. اصطبل و محل نگهداری حیوانات جایی است که کودکان می‌توانند در آن سوار اسب‌های عربی بشوند و آموزش سوارکاری ببینند. فراموش نکنید که استخرهای مجزا برای خانمها و آقایان نیز در پارک وجود دارد.

پارک مشرف Mushrif Park محل مناسبی برای پیک نیک رفتن با خانواده و یا قدم زدن در زیر سایه درختان است. هزینه بلیط برای هر نفر 3 درهم و برای هر ماشین 10 درهم است که البته برای افراد ناتوان جسمی ورود رایگان است.

ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 صبح تا 10:00 شب. پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها، شنبه‌ها و روزهای تعطیل از ساعت 8:00 صبح تا 11:00 شب.

چگونه به پارک مشرف برویم؟

می توانید از تاکسی هایی که به میردیف می روند استفاده کنید.

آدرس پارک مشرف

Al Khawaneej Rd - Dubai - United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار پارک مشرف

ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 صبح تا 10:00 شب. پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها، شنبه‌ها و روزهای تعطیل از ساعت 8:00 صبح تا 11:00 شب.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره پارک مشرف چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵