ساحل لامر دبی (La Mer) , امارات متحده عربی

ساحل لامر دبی (La Mer)

معرفی ساحل لامر دبی

ساحل لامر (La Mer) دبی، جدیدترین عضو از سواحل دبی می باشد که توسط شرکت مراس (Meraas)، ساخته شده است. ساحل لامر دبی در جمیرا 1 میان پریل جمیرا و خلیج جمیرا  واقع شده است. مساحت ساحل لامر دبی چیزی بالغ بر 13.4 میلیون متر مربع می باشد که به سه بخش ساحل لامر شمالی، ساحل لامر جنوبی و اسکله لامر تقسیم می شود. علاوه بر طراحی زیبا، ساحل لامر دبی به بعضی از مهم ترین جاذبه های دبی مانند موزه اتحاد و کانال آب دبی نیز نزدیک می باشد که این امر آن را به یکی از مهم ترین نقاط گردشگری در دبی تبدیل کرده است.

 ساحل لامر دبی

امکانات ساحل لامر دبی

علاوه بر تمامی امکاناتی که برای هر ساحلی ضروری می باشد مانند دوش و رختکن و سایه بان و ...، کافه ها و آبمیوه فروشی های زیادی در ساحل لامر دبی وجود دارد که آفتاب داغ ساحل را با خنکای نوشیدنی ها خود برای شما لذت بخش می کنند. همچنین اگر بعد از یک شنای سنگین در آب، حسابی گرسنه شده باشید رستوران های مختلفی آماده ارائه غذاهای مورد علاقه شما هستند. برای مثال رستوران روتی رولرز در ساحل لامر دبی، شما را در انتخاب همه چیز ساندویچ تان آزاد می گذارد و می توانید به میل خود غذایتان را انتخاب کنید.

 رستوران ساحل لامر دبی

 

تفریحات در ساحل لامر دبی

همانطور که گفته شد ساحل لامر دبی جدیدترین ساحل دبی می باشد و امکانات فراوانی برای آن در نظر گرفته شده است که بخشی از آنها هم اکنون قابل استفاده می باشند و برخی دیگر به زودی افتتاح خواهند شد.

علاوه بر تمام ورزش ها و بازی های آبی در پارک آبی ساحل لامر، جالب است بدانید که در ساحل لامر دبی سینما هم وجود دارد. اما یکی از شیرین ترین تفریحات در ساحل لامر که افراد در تمامی سنین می توانند در آن شرکت کنند، هاوا هاوا نام دارد. هاوا هاوا یک زمین بازی به شکل زیر می باشد که می توانید روی آن بالا و پایین بپرید و از هیجان معلق ماندن در هوا برای چند ثانیه، لذت ببرید.

هاوا هاوا در ساحل لامر دبی

چگونه به ساحل لامر دبی (La Mer) برویم؟

برای رفتن به ساحل لامر دبی می توانید از خطوط اتوبوس RTA دبی استفاده کنید.

آدرس ساحل لامر دبی (La Mer)

2A Street Jumeirah 1 - Dubai - United Arab Emirates

دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل لامر دبی (La Mer)

ساحل لامر دبی همه روزه از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل لامر دبی (La Mer) چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵