ساحل کایت دبی , امارات متحده عربی

ساحل کایت دبی

معرفی ساحل کایت دبی

ساحل کایت یکی دیگر از سواحل دبی می باشد که اگر علاقه و هیجان به ورزش های آبی و ساحلی دارید، سر زدن به ساحل کایت را نباید فراموش کنید. البته همانطور که از نامش پیداست در تمام روز می توانید شاهد بادبادک ها و بادکنک هایی که به آسمان می روند و میان باد می لغزند باشید.

برخی از سواحل دبی دسترسی خوبی به شهر و وسایل نقلیه دارند. ساحل کایت دبی هم جزو همین دسته می باشد.

کایت بازی در ساحل کایت دبی

7 کاری که باید در ساحل کایت انجام دهید

1. اگر به ساحل کایت دبی رفتید و پس از کلی ورزش و بازی کردن خسته و گرسنه شدید، می توانید به واگن های غذایی که در ساحل هستند مراجعه کنید و انواع فست فودهای خوشمزه را در آنها نوش جان کنید. دو واگن غذای SALT و Taqado Mexican Kitchen در ساحل کایت مشغول خدمت رسانی به گردشگران می باشند.

کیسوک های ساحل کایت دبی

2. اگر اهل فیتنس و دویدن هستید، می توانید در مسیر 14 کیلومتری ساحل کیت دبی که مخصوص دوندگان طراحی شده، بدوید. همچنین به فواصل مختلف میزانی که دویده اید بر کف زمین علامت گذاری شده است.

3. یکی از مشخصه های ساحل کایت به عنوان یکی از سواحل دبی زمین حرفه ای اسکیت در آن است. زمینی به وسعت 3100 متر که طراحی آن به شکلی است که عناصر مختلف خیابانی در آن به کار رفته تا کسانی که می خواهند به انجام حرکات نمایشی با اسکیت بپردازند، از این امکان بهره مند باشند.

4. زمین های والیبال مختلفی در ساحل کایت دبی تعبیه شده است که می تواند تفریح خوبی برای شما و دوستانتان باشد. همچنین لیگ ها و مسابقات مخصوص والیبال هم در این ساحل دبی وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید.

5. اگر دوست داشته باشید  که در ساحل زیبای کایت دراز بکشید و به خواندن کتاب مشغول شوید، با کیسوک کتاب ساحل، این امکان برای شما فراهم است.

6. در ساحل کایت دبی می توانید به paddle boarding یا  ایستادن روی تخته های اسکی و پارو زدن بپردازید. نگران تجهیزات آن نباشید، شرکتهای مخصوصی برای اجاره این وسایل و تجهیزات برای ورزش های آبی در سواحل دبی از جمله ساحل کایت دبی وجود دارند.

7. اگر با کودک تان قصد سفر به دبی و رفتن به ساحل کایت را دارید، حتما آنها را به پارک جهان سیم یا wire world  ببرید. شبکه های تو در توی طناب ها و سیم ها و بالا و پایین رفتن از اینها و تبدیل شدن به یک تارزان واقعی، تجربه فوق العاده ای برای فرزندتان خواهد بود.

 

کودکان در ساحل کایت دبی

 

برای رفت و آمد به ساحل کایت می توانید علاوه بر تاکسی از مترو دبی هم استفاده کنید.

چگونه به ساحل کایت دبی برویم؟

به کمک ایستگاه مترو بانک نور (Noor Bank) که در نزدیکی ساحل کایت دبی واقع شده است می توانید به این ساحل بروید یا از آن برای برگشت به اقامتگاه خود استفاده کنید.

آدرس ساحل کایت دبی

Umm Suqeim, just off Jumeirah Beach Road, near Jumeirah Beach Hotel - United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل کایت دبی

ساحل کایت دبی به طور 24 ساعته باز می باشد و محدودیتی برای رفتن به این ساحل دبی وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل کایت دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵