ساحل جمیرا دبی , امارات متحده عربی

ساحل جمیرا دبی

 معرفی ساحل جمیرا دبی

سواحل دبی یکی از دلایل استقبال زیاد گردشگران برای سفر به دبی می باشند. یکی از معروف ترین و پربازدید ترین این سواحل دبی، ساحل جمیرا دبی می باشد. ساحلی با شن های سفید که در گذشته ای نه چندان دور، برای ماهیگیری و صید مروارید مورد بهره برداری قرار می گرفته است. اما به مرور زمان، با ساخته شدن هتل های مختلف دبی و آسمان خراش هایی مانند برج العرب در اطراف آن، به یکی از دیدنی های دبی تبدیل شد.

 تفریحات در ساحل جمیرا دبی

تفریحات در ساحل جمیرا دبی

در ساحل جمیرا دبی هر تفریحی که در آب ممکن باشد، مانند جت اسکی، کشتیرانی، اسکی روی آب و ... برای شما فراهم است. ساحل جمیرا به عنوان یکی از سواحل دبی هر نوع نوشیدنی و غذایی که شما بخواهید، از پیتزای ایتالیایی تا غذاهای مخصوص چینی را برای شما تدارک دیده است.

اگر قصد سفر به دبی و استراحت و تفریح در سواحل دبی را دارید و ساحل جمیرا دبی را برای این امر انتخاب کرده اید، اولا اگر در فصول گرم سال راهی ساحل هستید، کرم ضد آفتاب و محافطت از پوست را فراموش نکنید. دوما اینکه نگران کودکان تان نباشید:

 

کودکان در ساحل جمیرا دبی

اگر با کودکتان قصد سفر به دبی و بازدید از ساحل جمیرا دبی را دارید، نگران بی حوصلگی و بهانه گیری آنها نباشید. در ساحل جمیرا دبی پارک هایی اختصاصی برای کودکان در نظر گرفته شده است و شما می توانید با خیال راحت شاهد بازی کردن و لذت بردن فرزندتان در فضای ساحل جمیرا دبی باشید.

ساحل جمیرا دبی برای کودکان

مسجد ساحل جمیرا دبی

جالب است بدانید تنها مسجدی در دبی که افراد غیر مسلمان هم می توانند وارد آن بشوند، مسجد جمیرا می باشد. این یکی دیگر از جاذبه های ساحل جمیرا دبی می باشد که دیگر سواحل دبی از آن محرومند!

مسجد جمیرا دبی در نزدیکی ساحل

برای رفت و آمد به ساحل جمیرا دبی می توانید از مترو دبی استفاده کنید.

چگونه به ساحل جمیرا دبی برویم؟

ساحل جمیرا دبی در فاصله کمی از ایستگاه مترو بیزنس بِی (Business Bay) واقع شده است و با استفاده از راهنمای کامل مترو دبی می توانید از هر نقطه ای در دبی به ساحل جمیرا دبی بیایید و از تفریحات در نظر گرفته شده در آن لذت کافی را ببرید.
 

آدرس ساحل جمیرا دبی

Jumeirah Beach Road, Umm Suqeim, Dubai, United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل جمیرا دبی

ساحل جمیرا دبی 24 ساعته باز می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل جمیرا دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵