ساحل جبل علی دبی , امارات متحده عربی

ساحل جبل علی دبی

معرفی ساحل جبل علی دبی

ساحل جبل علی یکی دیگر از سواحل دبی می باشد که به طول 15 کیلومتر در امتداد دریای خلیج فارس کشیده شده است. مرکز خرید ابن بطوطه نیز در نزدیکی ساحل جبل علی دبی قرار گرفته است. بطور کلی اگر می خواهید یک ساحل طبیعی زیبا را از میان سواحل دبی انتخاب کنید، ساحل جبل علی می تواند یکی از گزینه های شما باشد. این ساحل با شن های نرم و تمیز و آب های بسیار تمیز و شفافی که دارد، به یکی از محبوب ترین سواحل دبی تبدیل شده است. همچنین در فصل زمستان و آخر هفته ها، گردشگران اروپایی و روسی را خواهید دید که به ساحل جبل علی دبی آمده اند و به تفریح و استراحت مشغولند.

 ساحل جبل علی دبی

امکانات ساحل جبل علی دبی

ساحل جبل علی دیدی بسیار خوب به برج العرب دارد. اگر این ساحل را در میان دیگر سواحل دبی انتخاب کردید، باربکیو و میهمانی هایی که در فضای کمپ مانند آن می توانید بگیرید را فراموش نکنید.

ساحل جبل علی دبی در نزدیکی اقامتگاه جبل علی و آن هم در مجاورت بازارها و فروشگاه های مختلفی واقع شده است. همچنین فراموش نکنید ساحل جبل علی دبی در نزدیکی یکی از قدیمی ترین مناطق تاریخی دبی واقع شده است. جایی که امروز به عنوان بزرگترین بندرگاه دست ساز بشر و همچنین بزرگترین بندرگاه در سراسر خاورمیانه به شمار می رود.

همچنین ساحل جبل علی دبی منطقه ای است که بسیاری از هتل های لوکس دبی با مناظر فوق العاده و درختان و نخل های زیبا، در جوار آن ساخته شده اند. و رستوران های بسیار زیادی که غذای ملیت های مختلف را با کیفیت فوق العاده به گردشگران ارائه می کنند.

 امکانات ساحل جبل علی دبی

تفریحات ساحل جبل علی دبی

ورزش های آبی زیادی برای بازدید کنندگان از ساحل جبل علی دبی در نظر گرفته شده است. اما اگر خواستار امکانات بیشتری هستید، اقامت در هتل های اطراف ساحل جبل علی شما را راضی خواهد کرد، چراکه این هتل ها انواع باشگاه ها، زمین های تنیس، زمین های گلف، تفرجگاه های خصوصی و زمین های مخصوص اسب سواری را برای میهمانان شان فراهم کرده اند.

 تفریحات در ساحل جبل علی دبی

رفت و آمد به ساحل جبل علی دبی

ساحل جبل علی یکی از آن دسته سواحل دبی می باشد که دسترسی و رفت و آمد به آن آسان است. برای رفتن به ساحل جبل علی دبی و یا برگشتن از آن، می توانید از اتوبوس، ماشین، تاکسی و مترو دبی استفاده کنید.

چگونه به ساحل جبل علی دبی برویم؟

در مورد رفت و آمد به ساحل جبل علی می توانید بخش بالا را مطالعه بفرمایید.

آدرس ساحل جبل علی دبی

Exit No 13, Sheik Zayed, Jebel Ali Free Zone - Dubai - United Arab Emirates
دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل جبل علی دبی

محدودیت زمانی خاصی برای ساحل جبل علی دبی ذکر نشده است می توانید در زمان دلخواه تان به این ساحل دبی مراجعه بفرمایید.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل جبل علی دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵