ساحل قنتوت دبی , امارات متحده عربی

ساحل قنتوت دبی

معرفی ساحل قنتوت دبی

یکی دیگر از سواحل دبی، ساحل قنتوت دبی می باشد که در راستای  خیابان شیخ زاید واقع شده است. ساحل قنتوت دبی متعلق به هتل گلدن تولیپ می باشد اما ورود عموم به این ساحل دبی آزاد است.

تنها با پرداخت 30 درهم می توانید از تمام امکانات ساحل قنتوت دبی بهره مند گردید.

(در مورد هزینه ورودی به ساحل قنتوت، اختلافاتی وجود داشت. بعضی از منابع مبلغ این ورودی را 100 درهم اعلام کرده اند. اما اکثریت منابع همان 30 درهم را به عنوان ورودی این ساحل دبی مشخص کرده بودند.)

 ساحل زیبای قنتوت دبی

امکانات ساحل قنتوت دبی

علاوه بر تورهایی که برای والیبال ساحلی در نظر گرفته شده است، ساحل قنتوت ویژگی ها و امکاناتی نظیر امکان استفاده از باربکیو و درست کردن کباب و ... را برای بازدید کنندگان فراهم کرده است. به  علاوه تعداد زیادی بار و کافه و استخر نیز در ساحل قنتوت دبی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و اوقات خوشی را در کنار خانواده و دوستان بگذرانید.

 امکانات ساحل قنتوت دبی

تفریحات در ساحل قنتوت دبی

علاوه بر تورهای والیبال متعددی که در بالا ذکر شد، انواع و اقسام ورزش های آبی نیز در این ساحل دبی قابل انجام است. از اسکی روی آب و کشتیرانی تا راندن با قایق های موزی!

Banana boating  قایق هایی بادی هستند که می توانید سوار آنها شوید و یک قایق دیگر در جلو این قایق بادی شما را خواهد کشاند و در واقع یک گشت دریایی را با این قایق های موزی تجربه خواهید کرد.

اگر از فضای شهری و ساختمان های سر به فلک کشیده و مراکز خرید و ... خسته شده اید و می خواهید ساعاتی را همراه با خانواده و دوستان تان در طبیعت، خاصه یکی از سواحل دبی بگذرانید، ساحل قنتوت دبی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

تفریحات در ساحل قنتوت دبی

چگونه به ساحل قنتوت دبی برویم؟

در مسیر گذر از خیابان شیخ زاید به سمت ابوظبی، ورودی قنتوت (399) شما را به ساحل قنتوت دبی خواهد رساند.

آدرس ساحل قنتوت دبی

Dubai UAE- Ghantoot Beach دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل قنتوت دبی

محدودیت زمانی مشخصی برای ورود گردشگران به ساحل قنتوت ذکر نشده است.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل قنتوت دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵