ساحل برج دبی , امارات متحده عربی

ساحل برج دبی

معرفی ساحل برج دبی

ساحل برج دبی یکی دیگر از سواحل دبی می باشد که در سمت راست برج العرب واقع شده است. علت هم نام بودن این دو جاذبه دیدنی دبی، نزدیکی ساحل برج و برج العرب می باشد. ساحل برج دبی نزدیک به 900 متر با برج العرب فاصله دارد و در بعضی نواحی این فاصله به 200 متر می رسد.

 

امکانات ساحل برج دبی

اگرچه تنها یک رستوران در ساحل وجود دارد اما ساحل برج دبی امکانات مختلفی چون دستشویی، حمام، رختکن، ایستگاه های شارژ خورشیدی برای شارژ کردن گوشی های هوشمند و ... دارد. با استفاده از این پنل های خورشیدی می توانید باتری هایتان را هم به راحتی شارژ کنید.

 امکانات ساحل برج دبی

تفریحات در ساحل برج دبی

زمین های بازی مختلف، تورهای والیبال و ... برای گردشگران تعبیه شده است که می توانند در آنها به بازی و تفریح بپردازند. اما همانطور که می دانید یکی از مواردی که باعث معروف شدن ساحل برج دبی شده، برج العرب می باشد. برج العرب ساختمانی است با 321 متر ارتفاع که گفته می شود، تنها هتل هفت ستاره جهان می باشد. بسیاری از گردشگران از میان تمام سواحل دبی، ساحل برج را انتخاب می کنند بتوانند شاهد غروب آفتاب و جلوه زیبای برج العرب در زمان پایین رفتن خورشید باشند.

 ساحل برج العرب دبی

رفت و آمد به ساحل برج دبی

رفت و آمد به ساحل برج دبی با وجود جاده جمیرا، بسیار آسان و راحت است. اگر هم بخواهید با اتومبیل شخصی یا کرایه ای خودتان به ساحل جمیرا دبی بروید، پارکینگ های اختصاصی متعددی وجود دارند که با پرداخت مبلغی می توانید اتومبیل خودتان را در آن پارک بفرمایید.

 

چگونه به ساحل برج دبی برویم؟

از طریق جاده جمیرا می توانید به راحتی به ساحل برج دبی برسید.

آدرس ساحل برج دبی

35 2b St - Dubai - United Arab Emirates دبی, امارات متحده عربی

ساعت کار ساحل برج دبی

ساحل برج دبی 24 ساعته باز می باشد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره ساحل برج دبی چیست؟

جهت رزرو هتل در دبی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵