راهنمای خرید در کوش آداسی

مراکز خرید کوش آداسی

کوش آداسی مملو ار فروشگاه هایی است که در رقابت برای رونق کسب و کار خود بوده و از این رو، می توانید برای خرید کالاهای مورد نظرتان چانه زنی کنید. وجود انواع فروشگاه ها از بوتیک های سطح بالا تا غرفه های کوچک و بازار بزرگ، سلیقه های مختلف با قدرت های خرید متفاوت را پوشش می دهند.

مرکز خرید اسکالا نووا (Scala Nuova Shopping Center)

"اسکالا نووا" مرکز خریدی سطح بالا محسوب می شود که فروشگاه های لوکس آن محصولات مختلفی از برندهای مطرح داخلی و خارجی را ارائه می کنند. البته اسکالا نووا مکان مناسبی برای چانه زنی محسوب نمی شود.

بازارهای روز کوش آداسی

بر خلاف اسکالا نووا، بازارهای روز کوش آداسی از محبوبیت بسیاری در تعطیلات برخوردار هستند. بازارهای روز در سه روز هفته دایر می شوند. در روزهای سه شنبه و جمعه بازار روز سبزی و میوه های تازه برگزار می شود. روز چهارشنبه نیز بازار روز پوشاک و پارچه برگزار می شود. در این روز می توان انتخاب های خوبی مانند خرید کیف و تی شرت انجام داد.

بازار بزرگ کوش آداسی(Kusadasi Grand Bazzar)

"بازار بزرگ کوش آداسی" یکی از مکان های مطلوب برای خرید در این شهر محسوب می شود. اگرچه این بازار به زیبایی بازارهای سنتی مناطق جنوبی ترکیه نیست، اما از فروشگاه های بسیاری در محوطه ای کوچک برخوردار است. از این رو، خرید در این بازار تجربه ای آسان و لذت بخش محسوب می شود.

شهر کوش آداسی

البته برای خرید حتما نباید به مراکز خرید و بازارهای کوش آداسی سری بزنید، بلکه می توانید از فروشگاه های متعددی که در خیابان های این شهر قرار گرفته اند، خرید کنید. با توجه به فضای رقابتی، قدرت چانه زنی شما در این فروشگاه نیز بسیار بالا می رود. امکان خرید محصولات مختلفی مانند پوشاک، عینک آفتابی، کیف، محصولات چرمی، صنایع دستی، فرش و جواهرات در فروشگاه های شهر کوش آداسی وجود دارد.

نظر شما چیست؟

نظر شما درباره راهنمای خرید در کوش آداسی چیست؟


جهت رزرو هتل در کوش آداسی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵